poza e din pantelimon. era scris si in Ghencea...
poza e din pantelimon. era scris si in Ghencea...
noname ai ceva cu lantul de magazine Albinuta? ![]()
nu frate, noi suntem pasnici...
Asa ma gandeam si eu.
Ce de mineri acolo! ![]()
uite un upgrade la acel articol: http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/10/i...0-preliminarii/
iar poza asta mi se pare geniala: http://www.uncoltuitatdelume.net/wp-conten...tbal-poslko.jpg
daca polonezii sunt mineri, noi locuim in pesteri ![]()
iar aceasta deplasare este una dintre cele mai frumoase si colorate din cate am vazut in ultimul timp. sunt in mare forma alb-verzii vienezi.
http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/10/w...ria-bundesliga/
Aia cu fesurile e chiar tare ![]()
http://www.ultras-sur.es/tifo-real-madrid-...drid-08-09.html
asa s-a pregatit coregrafia celor de la Ultras Sur, pentru un meci impotriva rivalilor de la Atletico... foarte frumos ![]()
textul e despre cum s-a pregatit tot, e foarte detaliat... lectie ![]()
Cam seamana

nu seamana
Ala semana cu oaie.
Oricum mesajele sunt total diferite.
Dupa mine , alaturi de cei din Grecia , Germania si bineinteles Anglia cei mai tari fani - cei ai lui Galata
Dar si cei ai lui Panathinaikos , mai ales Gate 13
Chiar...inafara de Gate 13 la Panathinaikos si Ultraslan la Galata (care soc cica nu mai exista ca le-au capturat javrele bannerul , eu insa nu cred) ce brigazi tari mai are Panathinaikos si Galata.
Si daca mai stie cineva vreo brigada tare de la Arsenal sau Schalke...
Argentina: Racing-Independiente -
La Galata cea mai importanta factiune este ultrAslan (ce au capturat cainii a fost o ramura a acestei factiuni din Suedia). pe gard mai apar multe steaguri dar majoritatea au in componenta numelui si cuvantul ultrAslan. putem spune ca galeria lor se numeste asa. eu nu mai stiu alte grupuri
La PAO este Gate 13 1966. la greci este putin altfel. ei nu au un lider absolut al peluzei. sunt mai multe grupuri imprastiate in tot stadionul de aceea la derbyurile lor vezi torte aprinse oriunde pe stadion in orice moment.. fiecare aprinde cand vrea...
nu stiu sigur dae cred ca este un grup Ultras Athens.
Suporterii britanici nu m-au interesat niciodata. in afara de YNWA de la Liverpool nu imi place nimic la ei.... deci nu stiu nimic de la Arsenal doar ca la englezi aproape toate steagurile de gard sunt model cu drapelul Angliei si pe el scrie numele grupului..
Nici de la Shalke nu stiu dar sunt sigur ca altii de pe acest forum iti pot spune mai multe..
http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/10/a...a-super-league/
al doilea filmulet ![]()
Hy
cam cat ar costa un tub te graff sau un spary de masina ... ca am un blok de rapidisti si vreau sa le fak o si eu o surpriza dimineatza pe zidurile blokului
:D
vreo 15-20 ron