FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1202122232445»
noname05.10.2009 16:00

poza e din pantelimon. era scris si in Ghencea...

*Alecs*05.10.2009 17:17

noname ai ceva cu lantul de magazine Albinuta? :D

noname05.10.2009 17:40

nu frate, noi suntem pasnici...

*Alecs*05.10.2009 17:53

Asa ma gandeam si eu.

crafft12.10.2009 07:44
comunisti,comunisti...dar ce admosfera ceeaza sa nu mai vorbesc de atitudinea jucatorilor
crysty1412.10.2009 13:10
Daniel-Ionut13.10.2009 16:02

Ce de mineri acolo! :blush:

dragos_ghinea13.10.2009 17:24

uite un upgrade la acel articol: http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/10/i...0-preliminarii/

 

iar poza asta mi se pare geniala: http://www.uncoltuitatdelume.net/wp-conten...tbal-poslko.jpg

 

daca polonezii sunt mineri, noi locuim in pesteri :))

 

iar aceasta deplasare este una dintre cele mai frumoase si colorate din cate am vazut in ultimul timp. sunt in mare forma alb-verzii vienezi.

 

http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/10/w...ria-bundesliga/

Lari18.10.2009 20:46
Daniel-Ionut20.10.2009 18:11

Aia cu fesurile e chiar tare :yes:

Lari21.10.2009 00:00

Baietii veseli la Iasi (multumiri gsp, chiar daca ei nu stiu):

Iasi_1.jpg

Iasi_2.jpg

Iasi_3.jpg

puyol22.10.2009 21:38

http://www.ultras-sur.es/tifo-real-madrid-...drid-08-09.html

 

asa s-a pregatit coregrafia celor de la Ultras Sur, pentru un meci impotriva rivalilor de la Atletico... foarte frumos :)

textul e despre cum s-a pregatit tot, e foarte detaliat... lectie :)

_yang23.10.2009 10:36

Cam seamana

 

 

45100997.jpg

AG23.10.2009 11:20

nu seamana

cristian01423.10.2009 12:17

Ala semana cu oaie.

Oricum mesajele sunt total diferite.

crafft23.10.2009 13:20
razvan2825.10.2009 19:52

Dupa mine , alaturi de cei din Grecia , Germania si bineinteles Anglia cei mai tari fani - cei ai lui Galata

 

 

 

Dar si cei ai lui Panathinaikos , mai ales Gate 13

 

 

Chiar...inafara de Gate 13 la Panathinaikos si Ultraslan la Galata (care soc cica nu mai exista ca le-au capturat javrele bannerul , eu insa nu cred) ce brigazi tari mai are Panathinaikos si Galata.

Si daca mai stie cineva vreo brigada tare de la Arsenal sau Schalke...

*Alecs*25.10.2009 20:12

Argentina: Racing-Independiente -

 

dragos_ghinea25.10.2009 20:29

La Galata cea mai importanta factiune este ultrAslan (ce au capturat cainii a fost o ramura a acestei factiuni din Suedia). pe gard mai apar multe steaguri dar majoritatea au in componenta numelui si cuvantul ultrAslan. putem spune ca galeria lor se numeste asa. eu nu mai stiu alte grupuri

 

La PAO este Gate 13 1966. la greci este putin altfel. ei nu au un lider absolut al peluzei. sunt mai multe grupuri imprastiate in tot stadionul de aceea la derbyurile lor vezi torte aprinse oriunde pe stadion in orice moment.. fiecare aprinde cand vrea...

nu stiu sigur dae cred ca este un grup Ultras Athens.

 

Suporterii britanici nu m-au interesat niciodata. in afara de YNWA de la Liverpool nu imi place nimic la ei.... deci nu stiu nimic de la Arsenal doar ca la englezi aproape toate steagurile de gard sunt model cu drapelul Angliei si pe el scrie numele grupului..

 

Nici de la Shalke nu stiu dar sunt sigur ca altii de pe acest forum iti pot spune mai multe..

crafft26.10.2009 08:23
godsaveultras26.10.2009 11:34

 

crysty1429.10.2009 13:22
kata_roby29.10.2009 19:37

Hy :D cam cat ar costa un tub te graff sau un spary de masina ... ca am un blok de rapidisti si vreau sa le fak o si eu o surpriza dimineatza pe zidurile blokului :D:D

lbj29.10.2009 20:07

vreo 15-20 ron

grizzly01.11.2009 10:49
«1202122232445»