FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1192021222345»
axl22.09.2009 00:03

Asa, bravo, uite ca mi-ai dat o idee ce-o sa ma tina treaz toata noaptea.

*Alecs*22.09.2009 00:05

Nu ma bag la portrete deocamdata, decat niste mesaje.

Sa vad.. o sa studiez maine programele sa vad daca ma descurc.

 

Mersi oricum!

 

:)) eu incerc maine, acum sunt prea obosit

axl22.09.2009 00:53
B14.jpg
Andrei^22.09.2009 07:03

Care-i faza cu banner-ul ala cu Panduru?

dragos_ghinea23.09.2009 16:24

a primit niste respecte de la sud Dinamo.

 

 

am si eu o intrebare: de la ce fel de magazine se pot cumpara spray-uri pentru graffiti?

Azzido23.09.2009 17:18

gasesti la hymermarketuri, gen Cora sau Carrefour sau la alte magazine asemanatoare

noname23.09.2009 21:16

praktiker, bricostore, cere MONTANA si asigura-te ca au capac,unele vin fara.

 

02032009v.jpg

02032009005l.jpg

 

 

In a doua poza a fost folosit MONTANA, se vede diferenta la grosime si claritate ;)

mircea_1024.09.2009 08:12

derbedeilor :))

andyro24.09.2009 09:51

Ce vremuri :whistle:

zyder24.09.2009 14:06

spor la pictat baieti :D

dragos_ghinea24.09.2009 17:18

am gasit la un magazin de vospele si alte materiale de constructie. in orasul meu (de 100k locuitori) nu sunt magazinele de care ati zis. oricum ms mult.

Andrei^25.09.2009 22:26

Dragos, daca chiar nu gasesti spray special graffity incearca si cu un spray de vopsea pt masini.

dragos_ghinea26.09.2009 07:55
Dragos, daca chiar nu gasesti spray special graffity incearca si cu un spray de vopsea pt masini.

asta am si cumparat :D ms

dragos_ghinea27.09.2009 10:13

http://www.peluza.info/photo.php?img=6169

 

interesant.. multumim mult.

Harald27.09.2009 11:09
cred ca Borussia Dortmund are cei mai fanatici suporteri si cei mai organizati.

 

de la Frankfurt imi place asta -

, dar si Shalke si Werder au galerii frumoase.

 

ieri m-am uitat putin la inceputul meciului lui Stutgard si am vazut cateva cantece insipirate de la ultasii greci, mai ales de la cei de la Paok.

 

 

la polul opus se situeaza Bayern Munich. stadionul lor e invadat de suporteri ai fotbalului modern iar din 60K de oameni, galeria lor nu are nici 1000. cand jucau pe Olimpia Stadium parca era altceva...

 

mai este si Dynamo Dresden

 

dragos_ghinea28.09.2009 10:35

1. p9282533.jpg

 

2.p9282534.jpg

 

3.p9282539.jpg

 

4.p9282542.jpg

 

5. p9282540.jpg

 

 

scuze pentru claritatea scrisului dar am facut noaptea, cu un spray de masini si ma feream de tot ce misca :)) oricum pentru prima incercare eu sunt multumit si sper sa vin in curand cu altele

 

daca puteti si voi sa faceti un articol pe prima pagina, va rog. ms

Daniel-Ionut28.09.2009 16:57
crysty1428.09.2009 17:26

Comunisti astia? /:)

RaMs3s28.09.2009 17:31

e naspa...e ca pe timpu' lu Nea Nicu' ! Si se numeste " fenomenu ultra in imagini" ... si aici nu e nimic ultra :)

Daniel-Ionut29.09.2009 10:13
e naspa...e ca pe timpu' lu Nea Nicu' ! Si se numeste " fenomenu ultra in imagini" ... si aici nu e nimic ultra :)

 

:yawn: se numeste, nu se numeste....

AGRESSIVO198+130.09.2009 11:38

din Tara Bascilor

 

daca as fii avut prieteni in E.T.A,te"aranjam" Gigi

DSC00014.JPG

AG04.10.2009 20:36
In a doua poza a fost folosit MONTANA, se vede diferenta la grosime si claritate ;)

lol ma .. sunt foarte veki pozele mai ales aia de pe fostul albinutza pantelimon, si nu este vorba de spray pentru ai da grosime , este vorba de caps ( capac ) dute la rulez pe stirbei voda nr.87 si gasesti la 1 leu capace de orice grosime ;)

noname05.10.2009 13:40

ba daca zici tu, asa o fi...

The Game05.10.2009 14:51
lol ma .. sunt foarte veki pozele mai ales aia de pe fostul albinutza pantelimon, si nu este vorba de spray pentru ai da grosime , este vorba de caps ( capac ) dute la rulez pe stirbei voda nr.87 si gasesti la 1 leu capace de orice grosime ;)

 

Eu stiam ca pozele alea sunt facute la Profi ala din Ghencea....da ma rog....noname stie mai bine :)

Daniel-Ionut05.10.2009 15:38

Da chiar, aia nu era scrisa la Albinuta, (Profi) din Ghencea?! si acum au colorat dungile albe in albastru...

«1192021222345»