FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1181920212245»
_yang28.08.2009 09:05
Despre deplasarea de la Galati, as avea o intrebare. Se vehiculeaza ca cei prezenti acolo ar fi fost batuti/ bruscati de galateni, e adevarat? Adica stiu ca si anul trecut se vorbea cam acelasi lucru, sunt doar povesti sau devine Galati-ul o deplasare dificila?

 

Nu se pune problema de asa ceva... Ei asta sustin...: http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/08/c...Romania-Liga-1/ Insa nu exista nici o informatie ca s-ar fi intamplat asa ceva... Si chiar nu ar avea nici o sansa in conditiile in care mai mult de 100-150 de liceeni nu sunt in cele 2 peluze de la Galati, si cand liderul de galerie de la peluza veche(nu stiu daca e nord sau sud) e un stelist infocat...

Cat despre ceea ce risca sa devina deplasarea de la Galati... Cei care au probleme sunt suporterii braileni care vin in numar mare, dar neorganizat...

AG28.08.2009 09:34
din cate stiu eu in materie hool FC koln e cel mai tare.

 

cum naiba ma? s-a facut vreun film dupa ei??

in europa cei mai titrati printre hools sunt lazio,napoli,bergamo, west ham,millwall,Liverpool,feyenord,shalke04.. si inca 'cateva

 

noname28.08.2009 10:02
cum naiba ma? s-a facut vreun film dupa ei?

:ce_oameni: .

fredysteaua28.08.2009 10:22

ma refeream ca sunt printre cei mai tari din germania ... dar totusi schalke e in frunte

*Alecs*28.08.2009 10:26

Crvena Zvezda - Slavia Praga

 

0910czslavija1.jpg

Din pacate a fost doar 2-1.

 

Genoa la Odense

 

genoaatodenser.jpg

 

noname28.08.2009 10:49
dragos_ghinea04.09.2009 08:30

http://www.youtube.com/watch?v=BRsn0FNbnPY - interesant, noi doar ce scapam de dictatura.. si ei..

 

si inca aceva.. un derby foarte colorat: http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/09/a...triabundesliga/

*Alecs*06.09.2009 10:47

Protestul celor de la AS Roma impotriva Rosellei Sensi: http://www.youtube.com/watch?v=5hA47dj3p7A

 

 

Stanici08.09.2009 07:40

Nu stiu daca aici ii e locul. Dar mi s-a parut prea frumos ca sa nu pun si pe siteul nostru.

895_174128_1.jpg

ultras200408.09.2009 17:43

se pare ca unii romani au dat la o parte jumatate din moldova ca sa-l vada pe Mutu cum canta imnu

Daniel-Ionut11.09.2009 07:26
se pare ca unii romani au dat la o parte jumatate din moldova ca sa-l vada pe Mutu cum canta imnu

 

Care Mutu? :blink:

Ca nici nu a jucat :)

hooltras11.09.2009 10:15
Care Mutu? :blink:

Ca nici nu a jucat :)

 

da, cred ca au dost destul de dezamagiti...:))

The_Foxes12.09.2009 11:33

Twente Enschede >> poze mai vechi

141ed73286fd0c624megavlag.jpg

143d3a72fceb53tenaanval2.jpg

143d3a6368cc9bfct2.jpg

14222e867283efrook11.jpg

142130d412acderook1.jpg

dscf8006.jpg

ultras200412.09.2009 13:59

as adauga si un filmulet

 

Lari16.09.2009 08:12

Fanii lu' APOEL pe "Vincente Calderon".

1.jpg

lucvald-190216.09.2009 12:10

Apoel este echipa grecilor din Cipru si asta se vede....si daca nu ma insel sunt infratiti cu Partizan Belgrad si PAOK, deci au avut ce sa invete de la fratii mai mari :D

Lari20.09.2009 18:43

Protestele de la meciul cu Pandurii:

DSC00285.JPG

DSC00286.JPG

DSC00287.JPG

DSC00288.JPG

anti gigi20.09.2009 19:28

lari ultrasu...........hai ca intamplator am ajuns sa ne cunoastem,daca te supara baietii sa mi spui mie :)

Lari20.09.2009 19:45
lari ultrasu...........

 

:)):)):))

 

Nu am fost, nu sunt si nu voi fi niciodata un ultras, oricat de "elastic" ar fi acest termen.

 

Criminala remarca, oricum... :))

 

hai ca intamplator am ajuns sa ne cunoastem,daca te supara baietii sa mi spui mie :)

 

Cat de tare a fost faza...

 

Bai, stii cine ma supara? Baiatu' ala, isi zice Gigi. Daca te ocupi de el, ti-as fi recunoscator ;)

 

anti gigi20.09.2009 21:03

ala ne supara pe toti.asteptam raketii

rezistenta_ultras21.09.2009 10:49

mesajul cainilor pentru basarab Panduru : Un om este cuvantul,dar mai ales,fapta sa ... respect Panduru.

 

frumos.

banner_vc_1_.jpg

*Alecs*21.09.2009 23:02

Nu prea e on-topic, dar cred ca aici am cele mai mari sanse de a primi un raspuns: Unde se pot face stickere?

Daca e cineva doritor sa-mi spuna, astept un pm.

Motivul banuiesc ca nu mai e nevoie sa-l spun..

axl21.09.2009 23:43

La imprimanta de acasa, pe autocolant alb.

*Alecs*21.09.2009 23:53

La varianta asta ma gandisem si eu, dar din cate am auzit trebuie sa stii sa lucrezi in Corel si nu prea am avut tangente cu acest program.

Poate exista un magazin unde ma duc eu cu modelul si mi le fac ei. Ori ca le dau lor bani, ori ca dau eu pe foaia autocolanta si pe cartusul de la imprimanta cam tot acolo ajung, muncesc mai putin si ies si mai bine.

axl21.09.2009 23:58

Depinde ce vrei sa faci. Corelul nu-i chiar asa greu, si exista programe mult mai simple pentru editare. Chiar si editorul de la ACDSee face treaba foarte buna, mai ales optiunea "treshold" pentru efecte a la Che, daca planuiesti vreun portret al razboinicului.

 

Si un cartus de negru nu-i chiar asa scump, la fel si autocolantul lucios.

«1181920212245»