Despre deplasarea de la Galati, as avea o intrebare. Se vehiculeaza ca cei prezenti acolo ar fi fost batuti/ bruscati de galateni, e adevarat? Adica stiu ca si anul trecut se vorbea cam acelasi lucru, sunt doar povesti sau devine Galati-ul o deplasare dificila?
Nu se pune problema de asa ceva... Ei asta sustin...: http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/08/c...Romania-Liga-1/ Insa nu exista nici o informatie ca s-ar fi intamplat asa ceva... Si chiar nu ar avea nici o sansa in conditiile in care mai mult de 100-150 de liceeni nu sunt in cele 2 peluze de la Galati, si cand liderul de galerie de la peluza veche(nu stiu daca e nord sau sud) e un stelist infocat...
Cat despre ceea ce risca sa devina deplasarea de la Galati... Cei care au probleme sunt suporterii braileni care vin in numar mare, dar neorganizat...















