bine i-a facut da-l dreq, cum se plimba ala cu pistolu in mana, mi se pare prea mare pedeapsa,maxim 3 ani ar fi meritat nu 10
ce batalie si-au tras mah neneee
Cam nebun sa iti tatuezi asa ceva acolo ![]()

cam galbeni dintii ![]()
mama,ce incidente la aia
)) ce batalie ! pai jegu' ala are voie cu pistolu'n mana in peluza,in stadion ? bine i-a facut ..in gura,in ochi,unde-apucat ..cu torta aia !
Cam nebun sa iti tatuezi asa ceva acolo
cauta pe youtu... tatoo's cska sofia
sa vezi acolo .
Uite aici tatuaje... ![]()
(suporter Steaua Rosie Belgrad) a luat 10 ani pentru ca a ars cu torta un politist sub acoperire. l-au bagat la tentativa de omor.
Astea da frate incidente. Si tupeu pe sarbi, cat cuprinde.
lasa ca nu e chiar atat de mult tupeu... e drept ca sunt foarte bine organizati si sar multi la bataie dar politistii aia sunt cei mai slabi.. nu aici nici gaze, sunt putini... la constanta erau foarte mirati sarbii cand au vazut ca si stewarzii ai gaze si nu prea faceau fata...
uite aici ce faceau jandarmii (titlul e prost cred ca meciul e de prin 2004), dar acum cu un jet de gaze imprastie 100 de oameni..
TSKA alex?
da, baietii de la cska in meciul de aseara din calificari.
Da, si au mai avut un mesaj in engleza: "The murderer of european champions is B.." si mai departe nu stiu ce scrie pentru ca atat apare in poza. S-ar putea sa nu aiba legatura cu noi.
Puteti sa imi spuneti si mie cum fac o fumigena colorata ? ![]()
Daca a reusit careva sa faca asta din filmulet sa ma anunte si pe mine. Merci.
daca gasiti marfa pura din aia din filmulet, sa ma anuntati si pe mine...gasisem acum un an, dar nu am luat atunci...poate ne combinam cumva ![]()
ce ar mai fi de zis ?
au parte de tot respectul meu pentru astfel de gesturi
frumos din partea lor.
reportaj prosport,care completeaza imaginile de mai sus.respect cainilor.
În urmã cu mai bine de o sãptãmânã, suporterii de la Peluza Sud din Ghencea au primit o veste extrem de durã. Dupã o lungã suferințã cauzatã de o boalã nemiloasã, unul dintre cei mai cunoscuți camarazi ai lor s-a stins din viațã. În vârstã de 32 de ani, Iulian Mihai Iordan, pentru toatã lumea din peluzã ?Casetã?, a plecat sã-și susținã echipa din ceruri.
Au vrut sã afișeze mesajele în ?ªtefan cel Mare?
A fost înmormântat duminica trecutã la Frumușani, pe ultimul drum fiind condus de ultrașii steliști, dar și de mai mulți foști rivali din Peluza ?Cãtãlin Hîldan?. ?Câinii? nu s-au oprit aici, iar în zilele care au urmat înmormântãrii mai mulți membri ai galeriei din ?ªtefan cel Mare? au oferit un nou moment de solidaritate, probabil greu de înțeles pentru oamenii din afara fenomenului. Pe gardul cimitirului unde a fost înmormântat ?Casetã? au apãrut douã mesaje emoționante. Au fost alese versurile formației Taxi: ? Stelele care cad nu pier / Stelele care cad se duc pe un alt cer?.
Ultrașii dinamoviști au dorit inițial sã arboreze cele douã bannere pe gardurile stadionului din ?ªtefan cel Mare?, la meciul cu Internațional Curtea de Argeș, mai precis în dreptul sectorului în care stã de obicei galeria Stelei la derby-ul cu Dinamo. S-a renunțat la aceastã idee deoarece partida s-a jucat fãrã spectatori.
Solidari și în alte cazuri
Ultrașii lui Dinamo au ținut sã fie aproape de omologii de la Peluza Sud Steaua și în alte situații. În luna mai a acestui an, un alt ultras stelist a plecat dintre noi. Ivan, membru al grupului Hunters, tot de la Peluza Sud Steaua, a decedat în urma unui accident de mașinã. ?Câinii? nu au rãmas nici atunci impasibili, iar membrii Peluzei Sud din ?ªtefan cel Mare? au trimis o coroanã de flori în memoria fanului rival. De asemenea, în momentul în care pe stadionul Ghencea, înaintea partidei Steaua - Rapid, s-a anunțat tragedia, suporterii rapidiști au pãstrat un moment de reculegere, iar trivialitãțile au încetat, fie și pentru câteva minute. ªi în 2008, atunci când un alt membru al Sudului din Ghencea a murit înjunghiat pe stradã, rivalii au fost solidari cu suporterii steliști, care l-au plâns pe Andrei, poreclit FMk, membru al grupului South Boys.
adio Caseta,nu te voi uita niciodata.
Cred ca apartine celor de la FC Brasov:

Da, apartine celor de la FC Brasov
Frumos (si) din partea lor!