FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1151617181945»
cozmin28.06.2009 07:52

tare intr-adevar mesajul,dupa culori sa inteleg ca e vb despre o deplasare la Vaslui,dar in ce an si de cine este semnat?

lbj28.06.2009 11:38

din cate tin minte banda, 2007 cred.

albanezul28.06.2009 22:14

cand am luat bataie cu 1-0..gol tanasa prin ultimele minute..si era mai innorat asa.

cozmin29.06.2009 01:43

si dupa meci incidentele alea in apropierea stadionului?

Radu1829.06.2009 08:29
cand am luat bataie cu 1-0..gol tanasa prin ultimele minute..si era mai innorat asa.

Neagu a dat gol atunci...ala mai negru de la bacau...

bodanelu29.06.2009 14:12

21jb134.jpg

 

Si acum, un concurs: cine recunoaste tipul de suporter desenat in stanga (cum te uiti la poza) jos si unde este el prezent cel mai mult? (strict stadioanele romanesti) :D

SteLuTzZz29.06.2009 14:32

" Ghiolbanul de galerie - huliganus oligofreneticus " ? :))))))))))))))

 

rezistenta_ultras29.06.2009 17:37

e MarkCortez undercover cand e trimis in misiune.

**alex**30.06.2009 19:26

La Cupa Confederatiilor si aia e o vuvuzela :D

noname30.06.2009 21:37
puyol01.07.2009 08:02

cam are dreptate la faza cu CCE :)

lucvald-190201.07.2009 08:39

omu' e franc si realist, a punctat cam toate aspectele...dar jongleriile lui de mucalit nu m-au facut sa uit ca el ramane tot o javra !

cozmin01.07.2009 22:10

omul vinde branza, in urma cu ceva timp vindea cd-uri cu jocuri in vitan..

rezistenta_ultras02.07.2009 01:20

si acum 7-8 ani isi facea veacul prin targ pe la vitan.am cumparat de la el carti de comentarii in miniatura pentru bac,un fel de copiute sub forma de carte(se gaseau foarte greu pe vremea aia si mi-au fost foarte de folos ca se copia relativ usor cu ele)...fiecare supravietuieste cum poate...si nu sunt ironic la faza asta.

multumesc mihnea pentru ceea ce sunt si pentru nota 9 de la romana scris...acum sunt ironic.

ce-i drept,vorbeste foarte bine omu',cu mult peste ceea ce am vazut de la noi pe la TV.

noname03.07.2009 06:58

eu am pus link-ul la misto si s-a lasat cu respect cu d-astea :(. cred ca trebuie alergat iar pe bicicleta ca vad ca o arde aiurea rau mihnea...

lucvald-190210.07.2009 16:15

http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/07/s...FC-sion-update/

 

 

Cupa Elvetiei , Young Boys Berna - FC Sion

MarkCortez11.07.2009 17:36
eu am pus link-ul la misto si s-a lasat cu respect cu d-astea :(. cred ca trebuie alergat iar pe bicicleta ca vad ca o arde aiurea rau mihnea...

 

Alergat, alergat, dar jegul iese din casa numai cu pitbullii dupa el.

Cd-uri, copiute, branza. Vrajeli. Din astea a facut bani de seminte. Cea mai buna afacere pe care a facut-o a fost NG. Clubul platea deplasarile si el strangea banii de la fraieri + banii de coregrafii, cotizatiile de la suporteri. Si standurile cu sucuri si materiale promotionale tot ale unora de pe la ei din NG erau.

Plus ca el participa la batai doar cu fuga, ca nu se baga niciodata.

andyro15.07.2009 12:54

Un Polițist italian a fost condamnat la șase ani de închisoare, pentru cã a omorât un suporter al echipei Lazio în urmã cu doi ani. Fanii grupãrii italiene, prezenți la Arezzo, au reacționat nervos la auzul verdictului, dupã ce procurorii au cerut inițial o pedeapsã de 14 ani.

 

Luigi Spaccarotella l-a împușcat mortal pe Gabriele Sandri la o benzinãrie, dupã o altercație între fanii lui Lazio și Juventus, în noiembrie 2007, informeazã Reuters.

 

Incidentul a dat naștere unor revolte ale suporterilor laziali la Roma și a adus mãsuri fãrã precedent în Italia pentru combaterea huliganismului în sport.

ultrash15.07.2009 13:39

da, am citit si eu stirea asta! deci nu doar la noi sunt abuzuri! cum sa iei doar 6 ani cand ai impuscat mortal un om? :shit:

Alex1416.07.2009 11:39

La noi nu lua nici atat...

korynna16.07.2009 11:41

Tot 6 ani parca a luat si criminalul lui Fmk...

MoWeed16.07.2009 21:56

Daca nu ma insel fanii de la Peluza Sud au afisat un banner scris in maghiara. Ma insel eu? Daca nu, care este traducerea lui?

ady_ultras16.07.2009 22:08

intradevar s-a afisat un banner in maghiara

Maye16.07.2009 22:15

Un tip de pe aici spunea ca pe bannerul in limba maghiara scria:"Cat sta un rahat intr-o unguroaica?" ""Raspuns : 9 luni."

Daca el a spus..inseamna ca asa scria pe banner :)

ady_ultras17.07.2009 07:46

haha:))

«1151617181945»