tare intr-adevar mesajul,dupa culori sa inteleg ca e vb despre o deplasare la Vaslui,dar in ce an si de cine este semnat?
tare intr-adevar mesajul,dupa culori sa inteleg ca e vb despre o deplasare la Vaslui,dar in ce an si de cine este semnat?
din cate tin minte banda, 2007 cred.
cand am luat bataie cu 1-0..gol tanasa prin ultimele minute..si era mai innorat asa.
si dupa meci incidentele alea in apropierea stadionului?
cand am luat bataie cu 1-0..gol tanasa prin ultimele minute..si era mai innorat asa.
Neagu a dat gol atunci...ala mai negru de la bacau...

Si acum, un concurs: cine recunoaste tipul de suporter desenat in stanga (cum te uiti la poza) jos si unde este el prezent cel mai mult? (strict stadioanele romanesti) ![]()
" Ghiolbanul de galerie - huliganus oligofreneticus " ?
))))))))))))
e MarkCortez undercover cand e trimis in misiune.
La Cupa Confederatiilor si aia e o vuvuzela ![]()
cam are dreptate la faza cu CCE ![]()
omu' e franc si realist, a punctat cam toate aspectele...dar jongleriile lui de mucalit nu m-au facut sa uit ca el ramane tot o javra !
omul vinde branza, in urma cu ceva timp vindea cd-uri cu jocuri in vitan..
si acum 7-8 ani isi facea veacul prin targ pe la vitan.am cumparat de la el carti de comentarii in miniatura pentru bac,un fel de copiute sub forma de carte(se gaseau foarte greu pe vremea aia si mi-au fost foarte de folos ca se copia relativ usor cu ele)...fiecare supravietuieste cum poate...si nu sunt ironic la faza asta.
multumesc mihnea pentru ceea ce sunt si pentru nota 9 de la romana scris...acum sunt ironic.
ce-i drept,vorbeste foarte bine omu',cu mult peste ceea ce am vazut de la noi pe la TV.
eu am pus link-ul la misto si s-a lasat cu respect cu d-astea
. cred ca trebuie alergat iar pe bicicleta ca vad ca o arde aiurea rau mihnea...
http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/07/s...FC-sion-update/
Cupa Elvetiei , Young Boys Berna - FC Sion
eu am pus link-ul la misto si s-a lasat cu respect cu d-astea. cred ca trebuie alergat iar pe bicicleta ca vad ca o arde aiurea rau mihnea...
Alergat, alergat, dar jegul iese din casa numai cu pitbullii dupa el.
Cd-uri, copiute, branza. Vrajeli. Din astea a facut bani de seminte. Cea mai buna afacere pe care a facut-o a fost NG. Clubul platea deplasarile si el strangea banii de la fraieri + banii de coregrafii, cotizatiile de la suporteri. Si standurile cu sucuri si materiale promotionale tot ale unora de pe la ei din NG erau.
Plus ca el participa la batai doar cu fuga, ca nu se baga niciodata.
Un Polițist italian a fost condamnat la șase ani de închisoare, pentru cã a omorât un suporter al echipei Lazio în urmã cu doi ani. Fanii grupãrii italiene, prezenți la Arezzo, au reacționat nervos la auzul verdictului, dupã ce procurorii au cerut inițial o pedeapsã de 14 ani.
Luigi Spaccarotella l-a împușcat mortal pe Gabriele Sandri la o benzinãrie, dupã o altercație între fanii lui Lazio și Juventus, în noiembrie 2007, informeazã Reuters.
Incidentul a dat naștere unor revolte ale suporterilor laziali la Roma și a adus mãsuri fãrã precedent în Italia pentru combaterea huliganismului în sport.
da, am citit si eu stirea asta! deci nu doar la noi sunt abuzuri! cum sa iei doar 6 ani cand ai impuscat mortal un om? ![]()
La noi nu lua nici atat...
Tot 6 ani parca a luat si criminalul lui Fmk...
Daca nu ma insel fanii de la Peluza Sud au afisat un banner scris in maghiara. Ma insel eu? Daca nu, care este traducerea lui?
intradevar s-a afisat un banner in maghiara
Un tip de pe aici spunea ca pe bannerul in limba maghiara scria:"Cat sta un rahat intr-o unguroaica?" ""Raspuns : 9 luni."
Daca el a spus..inseamna ca asa scria pe banner ![]()
haha:))