Ok, multumesc.
Ok, multumesc.
diluati bine vopseaua si n-o sa mai aveti probleme
ce nu inteleg.. pe giulesti au ciorile voie si cu steaguri si cu coregrafii cu de toate
la noi de ce nu este voie ? depinde de firma de paza de club sau cum ?
il afecteaza pe "nea' Vali" ![]()
il afecteaza pe "nea' Vali"![]()
Deci din cauza asta nu mai vad steaguri de gard in Ghencea ?
Cat despre vopsea, eu nu am probleme, m-am transferat la o echipa din Pitesti prin 2005 impreuna cu mai multi colegi pentru ca ne plecase antrenorul, iar aceasta echipa d'abia se infiintase, erau planuri mari, proiect cu Ajax, antrenori foarte buni, Vladoiu sponsoriza, Iulian crivac si alti fotbalisti argeseni ca antrenori, totul era minunat. Pentru a face economie noi am vopsit gardurile de langa teren si de la tribune in galben si albastru culorile echipei si vreau sa va spun ca m-am umplut de vopsea din cap pana in picioare si ca sa o scot ne-a dat cu nu stiu ce, dar ardea rau ![]()
![]()
ce nu inteleg.. pe giulesti au ciorile voie si cu steaguri si cu coregrafii cu de toate
la noi de ce nu este voie ? depinde de firma de paza de club sau cum ?
din ce stiu , daca s a ales sa se mearga pe calea protestului ...nu se mai pun steagurile de gard . E protest si impotriva jandarmeriei intr-un fel ..pt ca nu se mai accepta sa se vina cu 3 ore inainte sa se prezinte toate materialele (la ora impusa de colonei) ca altfel nu mai intri cu nimic si sa se vina normal,cu o ora,o ora jumate . Mai apoi e problema bine stiuta cu ciobanasul . Astea sunt motivele principale,daca ma insel ...
geniala coregrafie ...oricum si tortele si stroboscoapele isi fac treaba ![]()
Si eu am tot auzit de acest protest, si mi se pare aiurea. In fine, altii decid nu eu.
nu ma refer la steagurile de gard ci la steagurile normale de fluturat... la ciori la caini vad ca sunt prezente dar la noi nu am mai vazut demult...chiar inainte d e protest daca ma gandesc bine. se poate sa ma insel
Draga noastra conducere banuiesc ca este de vina. Plus legea Dragomir care interzice betele mai groase de nu stiu cati MM, si cu alea nu poti flutura niciun steag, de-abia tii un steag pe 2 bete la cat de rahitice sunt. De multe ori s-au confiscat la intrare.
insa cu toate astea exista peluze in Romania cu steaguri de fluturat, si f. multe
insa cu toate astea exista peluze in Romania cu steaguri de fluturat, si f. multe
Om vedea ce o fi si la noi la anul!

panza - se gaseste in europa sub denumire de cãptușealã la sul de 50 si 100 m ( cel de 100 costa cam 130 ron )vopsea - orice vopsea de metal la cutie, costa cam 8 lei un litru. Nu iti recomand spray
Daca nu te pricepi la desen, iti recomand sabloanele facute din mai multe coli A4 imbinate sau, daca ai bani, te poti duce la un plotter sa scoti pe o coala A0. Pui sablonul sub panza ( care in prealabil a fost cusuta pe margini pt betele de sustinere ) trasezi un contur subtire pe panza, dupa care umpli cu vopsea tot desenul.
Spor la treaba
unde gasesti un plotter in Bucuresti? ![]()
la universitate vis a vis de inter in zona fantanii , in Politehnica - facultatea de transporturi, pe Stefan cel mare vis a vis de spitalul colentina ...
in Politehnica in rectorat lanca cafeneaua nescafe...
on-topic:
Tot ce iubeam si pentru ce veneam pe stadion de cand ma stiu
A disparut... si poate doar din inertie mai vreau acum aici sa fiu..
de departe cel mai reusit mesaj al acestui sezon! felicitari grupului care l-au gandit/vopsit
Pai daca l-ati laudat dupa "Mi-e dor de Steaua", a recidivat ![]()
sa strangeti bani si sa-i dati premiu...
hmmm.. eu ma bag la cheta. Va rog sa ma anuntati pe privat! ![]()
PS: am un vin bun de pe langa dragasani...
tot el? ![]()
ps: ii place palinca
El: http://www.youtube.com/watch?v=T0WLQzpUm2MWatch With Me
El: SEE THAT ?
Eu:
Eu: yes..
El:
El: this is better
A A A A A † A A A A A is typing a message.
El:
Eu:
uitati-va la
sunt fani lui CSKA Sofia... mi le-a dat cineva de la el care l-am cunoscut pe net... mai bine zis pe youtube ![]()
stiam filmuletele
e drept ca si jandarmii lor sunt praf. daca se intampla asta la noi, la jumate dintre ei le faceau dosare penale, suspendari cat o viata intreaga si amenzi cat averea ciobanului...
mi se pare mie sau CSKA a marcat, iar arbitrul a anulat golul din cauza suporterilor care erau in incinta suprafetei de joc??
sau a fost altul motivul anularii golului?
un film cu fanii din Peluza Sud a Borussiei Dortmund, fara torte, fara fum. o dovada a atasamentului fata de clubul lor este "Unity Day", care se sarbatoreste odata in ifecare an.
http://www.youtube.com/watch?v=I5cVvvfGWrk...PL&index=32
mesajul de jos inseamna: la capatul strazii intunecate straluceste zidul galben.