FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1171819202145»
Maye13.08.2009 17:49

Ce crispat e omu`!

**alex**13.08.2009 18:01

A primit informatii ca va fi Elodia la meci.

Jolly8613.08.2009 20:26
:))) Era misto sa aiba si el un scaun / o fumigena in mana...
MarkCortez13.08.2009 21:49
ce ar mai fi de zis ?

au parte de tot respectul meu pentru astfel de gesturi

 

Poate ar fi cazul sa luam si noi atitudine impotriva acelei scandari odioase: "Catalin Haldan/ are usa....".

Oricum, desi nu credeam ca o sa spun asa ceva vre-odata, respectul meu pt caini pt gesturile de mai sus.

Azzido14.08.2009 00:02

lasa ca nici ei nu sunt mai prejos, nu-i mai ridica in slavi atat...

pentru simplul fapt ca au facut niste gesturi frumoase in anumite ocazii, asta nu inseamna ca nu sunt capabili si de chestii foarte parsive si scarboase.

cainii tot caini raman...

Korado14.08.2009 00:04

Foarte frumos! RESPECT celor care au lucrat la acele benere! :steagcruce:

MarkCortez14.08.2009 12:12
pentru simplul fapt ca au facut niste gesturi frumoase in anumite ocazii, asta nu inseamna ca nu sunt capabili si de chestii foarte parsive si scarboase.

cainii tot caini raman...

 

Multi de la noi nu ar fi fost in stare sa faca ceea ce au facut cainii. Am spus ca-i apreciez pt acest gest. Atat si nimic mai mult. In rest, multa M**E pt javre...

psr19.08.2009 10:00
:))
S.S.Lazio20.08.2009 13:11

doamne ce idioti ! :)) ..alearga cate 5 pt o torta sa o arunce inapoi.

LeGenD24.08.2009 10:15

Doamne ce coregrafie :))

ultras200426.08.2009 13:46

http://www.uncoltuitatdelume.net/2009/08/i...d-3-1-millwall/

 

incredibil ce au facut astia.

la ce legi au ei nu credeam ca o sa mai pot vedea asa ceva vreodata in Anglia.

bravo lor

frunji26.08.2009 14:02

de asta iubesc eu west ham fular-campionii

 

AG26.08.2009 14:08

ce-i mai adevarati hools ... :|

dragos_ghinea26.08.2009 15:32

se merita sa nu mai fi suspendat pe viata de pe stadion pentru un astfel de meci, avand in vedere ce e pe stadioanele lor.

daca peste o luna joaca din nou intre ele, la fel o sa fie.

ar fi interesant sa promoveze Milwall.

 

spiritul nu a murit in anglia. anul trecut suporterii lui Newcastle s-au batut cu cei ai lui Sunderalnd. daca nu ma insel e derby local. acum 2 saptamani s-au batut englezii cu olandezii. asa mai merge.

MoWeed26.08.2009 17:18
ar fi interesant sa promoveze Milwall.

Millwall e in Liga a 3-a engleza, mai are mult pana sa ajunga in Premier League...

razvan2826.08.2009 20:32

Ca tot a fost azi Stuttgart - Timisoara , care sunt cele mai tari galerii din Germania ?

 

LeGenD26.08.2009 20:35

Mie imi place cea a lui Shalke. Am si vazut o bataie pe iutub intre Koln si Frankfurt si cred ca aman2 au o galerie tare.

razvan2826.08.2009 20:59

Si mie la tot a lui Schalke imi place.Mi se pare ceva extraordinar ca la fiecare meci tot stadionul sa cante , sa fie imbracat in albastru si sa fuzioneze cu echipa.Intr-adevar al 12-lea jucator.

Maye26.08.2009 21:08
ar fi interesant sa promoveze Milwall.

Stai linistit ca nu promoveaza Milwall.O sa aiba unii grija,

crysty1426.08.2009 22:59
Ca tot a fost azi Stuttgart - Timisoara , care sunt cele mai tari galerii din Germania ?

 

St. Pauli ? :)

dragos_ghinea27.08.2009 08:51
care sunt cele mai tari galerii din Germania ?

cred ca Borussia Dortmund are cei mai fanatici suporteri si cei mai organizati.

 

de la Frankfurt imi place asta -

, dar si Shalke si Werder au galerii frumoase.

 

ieri m-am uitat putin la inceputul meciului lui Stutgard si am vazut cateva cantece insipirate de la ultasii greci, mai ales de la cei de la Paok.

 

 

la polul opus se situeaza Bayern Munich. stadionul lor e invadat de suporteri ai fotbalului modern iar din 60K de oameni, galeria lor nu are nici 1000. cand jucau pe Olimpia Stadium parca era altceva...

LeGenD27.08.2009 18:14

Despre deplasarea de la Galati, as avea o intrebare. Se vehiculeaza ca cei prezenti acolo ar fi fost batuti/ bruscati de galateni, e adevarat? Adica stiu ca si anul trecut se vorbea cam acelasi lucru, sunt doar povesti sau devine Galati-ul o deplasare dificila?

AG27.08.2009 19:01
Despre deplasarea de la Galati, as avea o intrebare. Se vehiculeaza ca cei prezenti acolo ar fi fost batuti/ bruscati de galateni, e adevarat? Adica stiu ca si anul trecut se vorbea cam acelasi lucru, sunt doar povesti sau devine Galati-ul o deplasare dificila?

ete scartz. aia erau un peluza lor cati eram noi

fredysteaua27.08.2009 20:36

din cate stiu eu in materie hool FC koln e cel mai tare.

 

 

rezistenta_ultras27.08.2009 21:01
Despre deplasarea de la Galati, as avea o intrebare. Se vehiculeaza ca cei prezenti acolo ar fi fost batuti/ bruscati de galateni, e adevarat? Adica stiu ca si anul trecut se vorbea cam acelasi lucru, sunt doar povesti sau devine Galati-ul o deplasare dificila?

basme moldovenesti...ce viseaza noaptea,pun ziua pe hartie.

«1171819202145»