Si daca mai stie cineva vreo brigada tare de la Arsenal...
nu prea exista fenomen ultras la Arsenal. nu stiu unde ai vazut tu coregrafii sau torte in tribunele lor. acolo cel mult se canta, desi acum cu introducerea acelor asa numite "family-blocks", nu prea se mai canta deloc. oricum, sa iti raspund la intrebare, Arsenal nu are absolut nici o "brigada tare".


