FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«1789101115»
Stanici23.06.2008 20:09

Un fel de combinatie marus&criss&joga&delpiero . Marus fruntas, desigur. Sau fundas, daca e sa ne luam dupa preferintele sale.

axl23.06.2008 20:15

Incepand din acest moment Marus devine Mrus. Incet, incet, prin eliminarea literelor in plus va ajunge unde-i e locul. Adica Mrs.

DelPiero1023.06.2008 20:18
Dar oricum este calea potrivita spre a deveni pederast.

Al naibii Beckham,gay mai e... :notangel: Apropo,aveti vreo idee cam cat la suta dintre fotbalisti sunt metrosexuali?Macar din considerentul ca 85-90% se epileaza pe picioare...

cRiss4Steaua23.06.2008 20:24
Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !

 

Pai daca erau cativa, inseamna ca nu erau toti.

Inseamna ca nu toti ultrasii sunt metrosexuali/gay/emo.

 

Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..

 

Ai dreptate.

Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii

Tu pui pe aceeasi linie metrosexualii cu emo-istii si poponarii...ai probleme grave de perceptie,Adriane!Vezi ca a fi metrosexual nu e acelasi lucru cu a fi gay!

Asta incercam sa`i explic si eu dar vad ca nu ai cu cine :yeahh:

Stanici23.06.2008 20:24
Dar oricum este calea potrivita spre a deveni pederast.

Al naibii Beckham,gay mai e...

.. dar nici barbat veritabil ... Bai putelor, un barbat tre' sa fie placut prin ceea ce e, nu tre' sa se aranjeze in extremis. Personal, mi-a parut rau ca nu am reusit sa ii strecor un obiect contondent intre ochi jegului care face de ras sportul rege prin maimutareala aia dezgustatoare... plm, , manechinele sunt manechine iar barbatii sunt barbati.

 

axl23.06.2008 20:30
Macar din considerentul ca 85-90% se epileaza pe picioare...

Pariu ca Vladoiu nu s-a epilat niciodata?

DelPiero1023.06.2008 20:33
Macar din considerentul ca 85-90% se epileaza pe picioare...

Pariu ca Vladoiu nu s-a epilat niciodata?

Vladoiu si cei din generatia veche...desigur!Dar uita-te bine la fotbalistii pana in 25 de ani...si zi-mi cati din ei au par pe pisere!

Stanici23.06.2008 20:38

Say no to modern football!

DelPiero1023.06.2008 20:40

Pana la urma fiecare face ce vrea cu trupul si mintea sa...si da,NU fotbalului modern!Ca stil si conceptie de joc...

f234567k23.06.2008 20:43
Macar din considerentul ca 85-90% se epileaza pe picioare...

Pariu ca Vladoiu nu s-a epilat niciodata?

Bine ca si-a ras mustata aia din 94` ca era penibil.

DelPiero1023.06.2008 20:56

Adevarul e undeva la mijloc...nici ca Vladoiu,dar nici ca Beckham!

MoWeed23.06.2008 20:57

@ Pinturicchio

 

Ca Del Piero nu?:)))

DelPiero1023.06.2008 20:59

Cam asa... :)),ca fotbalist,Del Piero le da clasa amandorura...

AdrianUltras2524.06.2008 08:35

Bine ma.

 

Da' daca nu is gay...de ce se poarta/arata/imbraca ca niste gay?

Incepand din acest moment Marus devine Mrus. Incet, incet, prin eliminarea literelor in plus va ajunge unde-i e locul. Adica Mrs.

 

Deci Marius e un fel de Puff Daddy?

ragcol24.06.2008 11:16

mistouri si caterinca putem sa facem toti,cam in asta suntem noi romanii buni dar mai conteaza si calitatea...

adriane crezi ca daca 10mii de romani au fost pe bernabeu inseamna ca toti sunt ultrasi...crezi ca daca ai cateva deplasari ai mentalitate ultra?oricum eu gresesc ca stau sa ma contrazic cu lumea pe forum...dar incearca sa mai citesti ce am zis in primul post...pentru ca vad ca interpretezi gresit anumite lucruri...

iar cei care incearca sa explice ce e ala metrosexual,mai bine stati linistiti ca nu aveti cu cine...e greu sa intelegi un termen nou.

intru pe acest site de cativa ani buni si citesc ce mai spun suporterii stelisti insa vad ca in ultima perioada toti cei care au avut ceva de spus si care se pricepeau si la fotbal si la fenomenul ultra posteaza extrem de rar sau deloc,nu a observat nimeni asta?oare de ce?

AdrianUltras2525.06.2008 11:40

au fost douajdemii de romani pe Bernabeu...toti ultrasii non emo!!!!!!!!!! augh augh augh

weeezer26.06.2008 06:42

La toti astia de-aici care faceti misto d-asta ieftin (adica mai toti care au postat in threadul asta, din cate observ), va doresc doar atat, copilul vostru sa fie EMO. Si sa va vad apoi cu bancurile de rahat despre sinucideri/emo=gay etc.

axl26.06.2008 06:48

Ei, Weeezer, atunci eu iti doresc tie sa ai un copil care sa fie un fel de Mac Daddy PIMP, al mai smecherie copil care se exista, bagabontu' bagabontilor, face bani si cand doarme, bossu' bossilor, sefu' lor, Copilu' de Platina, Weeezer Junior de Vito, valoarea lui nimeni nu o mai are.

AdrianUltras2526.06.2008 08:09
La toti astia de-aici care faceti misto d-asta ieftin (adica mai toti care au postat in threadul asta, din cate observ), va doresc doar atat, copilul vostru sa fie EMO. Si sa va vad apoi cu bancurile de rahat despre sinucideri/emo=gay etc.

 

 

Atat timp cat e stelist, restu nu-mi pasa.

Da' daca nenorocitu' e caine...il omor cu mana mea...

weeezer26.06.2008 10:05
axl, esti funny. Dar doar atat.
axl26.06.2008 10:27
axl, esti funny. Dar doar atat.

Cel mai funny om din lume nu poate da decat ce are. Adica o replica.

Azzido26.06.2008 11:27
geymuzew.jpg
DelPiero1026.06.2008 15:18
La toti astia de-aici care faceti misto d-asta ieftin (adica mai toti care au postat in threadul asta, din cate observ), va doresc doar atat, copilul vostru sa fie EMO. Si sa va vad apoi cu bancurile de rahat despre sinucideri/emo=gay etc.

 

 

Atat timp cat e stelist, restu nu-mi pasa.

Da' daca nenorocitu' e caine...il omor cu mana mea...

Ho durule...stii cum e cu ultrasii astia de tastatura! :thumbsup:

AdrianUltras2526.06.2008 16:00

Del Piero asta e gandire pozitiva ce ai aratat tu acum...nu stiam ca emoizii gandesc si pozitiv...

Joga Bonito26.06.2008 18:29
Cat va poate afecta o simpla emisiune. M*** la infinit pt OTV!

 

:look:

 

Mie mi se par chiar simpatice fetele emo. Aseara am servit o bere cu o astfel de tipa. Amandoi eram deprimati, dar aveam un gand comun: sex.

«1789101115»