nu-s parasutist ma...
eu ma duc acolo la aia bazati...
sa pilotez miguri plm!
A plecat Korynna... :sad2:
nu-s parasutist ma...
eu ma duc acolo la aia bazati...
sa pilotez miguri plm!
A plecat Korynna... :sad2:
And she's never coming back...i am crying in a dark corner.Life sucks!
Pai stii tu cum e aia...
Daca nu vine Baiazid la munte...inseamna ca e la mare.
Oriunde te ascunzi, oriunde fugi, tot te gasesc eu.
Nu ai scapare.
![]()
In engleza A.D.I. se traduce M.I.B.
Man in bed(with another man)!Nu? :wink:
Del Piero iar ai vise homoerotice?
Nu parpanghelule,iti descriam orientarea sexuala!Esti active sau passive?Cu o fata poti fi doar activ,stiai asta,nu?Sau n-ai incercat? ![]()
bai del piero
dar tu nu ai 21 de ani
tu esti inca minor
nu pot discuta din astea cu tine
plus
mi se pare gay ca te intereseaza pe tine viata mea sexuala ![]()
Minor as fi in Dallas-ul american,dar noi suntem in Dallas-ul european!Sunt major de doi ani,nu-i putin...
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:
si eu cred ca se exagereaza ffff mult cu miscarea asta anti-emo ![]()
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:
Cam iemo, a ta mentalitate este...
(
ati observat cum am vorbit ca Yoda? Bai si cat m-am rugat de Azzido sa aduca smiliurile alea star wars...)
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:
Cam iemo, a ta mentalitate este...
(
ati observat cum am vorbit ca Yoda? Bai si cat m-am rugat de Azzido sa aduca smiliurile alea star wars...)
nu`s emo..:-j
doar ca nu am nik cu ei...
pana la urma e viatza lor...si fac ce vor cu ea..
nu shtiu de ce ii tot critiktzi voi....in fine :-j
ati observat cum am vorbit ca Yoda?
Yoda nu-i ala mic si verde cu aspect de chupacabra?
oanna_r3d_and_blu3_4ever
Esti in faza de negare.
Axl
Ala, ala!
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:
Cam iemo, a ta mentalitate este...
(
ati observat cum am vorbit ca Yoda? Bai si cat m-am rugat de Azzido sa aduca smiliurile alea star wars...)
nu`s emo..:-j
doar ca nu am nik cu ei...
pana la urma e viatza lor...si fac ce vor cu ea..
nu shtiu de ce ii tot critiktzi voi....in fine :-j
Ii criticam pentru ca-s asa triiisti... ![]()
Del Piero ii critiCA Ca le vrea binele.
Eu rad de ei ca is un porc.
Rectific...si eu rad de ei pt ca-s un porc!Barbatii is niste porci! ![]()
O sa se supere Stanici pe noi ca il tot plagiem... ![]()
Guitz,guitz!Eu nu plagiez pe nimeni...
Rectific...si eu rad de ei pt ca-s un porc!Barbatii is niste porci!![]()
Razi de fratii tai in ale plansului? ![]()
Ba pe la voi in buc(a) , sunt multi emo destia ?? ![]()
Ba pe la voi in buc(a) , sunt multi emo destia ??![]()
Nu-s mai multi decat cocalarii de la voi...
Ba pe la voi in buc(a) , sunt multi emo destia ??![]()
Nu-s mai multi decat cocalarii de la voi...
Emo vs cocalari ![]()
Nu-i problema...mie imi sunt indiferente ambele 'specii'!