FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«191011121315»
AdrianUltras2506.07.2008 22:25

nu-s parasutist ma...

 

eu ma duc acolo la aia bazati...

 

sa pilotez miguri plm!

 

 

A plecat Korynna... :sad2:

korynna06.07.2008 22:28

And she's never coming back...i am crying in a dark corner.Life sucks!

AdrianUltras2506.07.2008 22:30

Pai stii tu cum e aia...

 

Daca nu vine Baiazid la munte...inseamna ca e la mare.

 

Oriunde te ascunzi, oriunde fugi, tot te gasesc eu.

 

Nu ai scapare.

 

:cool:

 

In engleza A.D.I. se traduce M.I.B.

DelPiero1006.07.2008 22:34

Man in bed(with another man)!Nu? :wink:

AdrianUltras2506.07.2008 22:39

Del Piero iar ai vise homoerotice?

 

DelPiero1006.07.2008 22:39

Nu parpanghelule,iti descriam orientarea sexuala!Esti active sau passive?Cu o fata poti fi doar activ,stiai asta,nu?Sau n-ai incercat? :confused:

AdrianUltras2506.07.2008 22:43

bai del piero

 

dar tu nu ai 21 de ani

 

tu esti inca minor

 

nu pot discuta din astea cu tine

 

plus

 

mi se pare gay ca te intereseaza pe tine viata mea sexuala :)

DelPiero1007.07.2008 07:25

Minor as fi in Dallas-ul american,dar noi suntem in Dallas-ul european!Sunt major de doi ani,nu-i putin...

oanna_r3d_and_blu3_4ever29.07.2008 17:53

hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:

puyol29.07.2008 18:08

si eu cred ca se exagereaza ffff mult cu miscarea asta anti-emo :)

AdrianUltras2529.07.2008 21:04
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:

 

 

 

Cam iemo, a ta mentalitate este...

 

 

(:shifty: ati observat cum am vorbit ca Yoda? Bai si cat m-am rugat de Azzido sa aduca smiliurile alea star wars...)

 

oanna_r3d_and_blu3_4ever29.07.2008 21:13
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:

 

 

 

Cam iemo, a ta mentalitate este...

 

 

(:shifty: ati observat cum am vorbit ca Yoda? Bai si cat m-am rugat de Azzido sa aduca smiliurile alea star wars...)

 

nu`s emo..:-j

 

doar ca nu am nik cu ei...

 

pana la urma e viatza lor...si fac ce vor cu ea..

 

 

nu shtiu de ce ii tot critiktzi voi....in fine :-j

axl29.07.2008 21:19
ati observat cum am vorbit ca Yoda?

Yoda nu-i ala mic si verde cu aspect de chupacabra?

AdrianUltras2530.07.2008 12:51

oanna_r3d_and_blu3_4ever

 

Esti in faza de negare.

 

Axl

 

Ala, ala!

DelPiero1030.07.2008 15:11
hmm.....da` sincer io nu intzeleg ce avetzi cu ei :noexpression:

 

 

 

Cam iemo, a ta mentalitate este...

 

 

(:shifty: ati observat cum am vorbit ca Yoda? Bai si cat m-am rugat de Azzido sa aduca smiliurile alea star wars...)

 

nu`s emo..:-j

 

doar ca nu am nik cu ei...

 

pana la urma e viatza lor...si fac ce vor cu ea..

 

 

nu shtiu de ce ii tot critiktzi voi....in fine :-j

Ii criticam pentru ca-s asa triiisti... :death:

AdrianUltras2508.08.2008 10:53

Del Piero ii critiCA Ca le vrea binele.

 

Eu rad de ei ca is un porc.

DelPiero1008.08.2008 11:04

Rectific...si eu rad de ei pt ca-s un porc!Barbatii is niste porci! :drunk:

AdrianUltras2508.08.2008 11:06

O sa se supere Stanici pe noi ca il tot plagiem... :whistle:

DelPiero1008.08.2008 11:07

Guitz,guitz!Eu nu plagiez pe nimeni...

AdrianUltras2508.08.2008 11:57
:yes:
MoWeed08.08.2008 11:58
Rectific...si eu rad de ei pt ca-s un porc!Barbatii is niste porci! :drunk:

Razi de fratii tai in ale plansului? :ce_oameni:

micutZu' Deni10.08.2008 08:20

Ba pe la voi in buc(a) , sunt multi emo destia ?? :hai_steaua:

DelPiero1010.08.2008 10:56
Ba pe la voi in buc(a) , sunt multi emo destia ?? :hai_steaua:

Nu-s mai multi decat cocalarii de la voi...

MoWeed10.08.2008 11:30
Ba pe la voi in buc(a) , sunt multi emo destia ?? :hai_steaua:

Nu-s mai multi decat cocalarii de la voi...

Emo vs cocalari :boxing:

DelPiero1010.08.2008 11:46

Nu-i problema...mie imi sunt indiferente ambele 'specii'!

«191011121315»