FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«18910111215»
DelPiero1026.06.2008 20:42
Del Piero asta e gandire pozitiva ce ai aratat tu acum...nu stiam ca emoizii gandesc si pozitiv...

Sunt eu emoid cum esti tu hultras,fratica! :rolleyes:

f234567k26.06.2008 20:55
Del Piero asta e gandire pozitiva ce ai aratat tu acum...nu stiam ca emoizii gandesc si pozitiv...

 

Ti-a mai crescut parul?

 

:clap:

Joga Bonito26.06.2008 20:56

amandoi sunteti emo... :whistle:

 

Azzido, iti dau 3 capace dc stergi threadul asta. Are you interested?

Marius26.06.2008 21:53

Bai, terminati cu prostiile!

_yang26.06.2008 22:49
La toti astia de-aici care faceti misto d-asta ieftin (adica mai toti care au postat in threadul asta, din cate observ), va doresc doar atat, copilul vostru sa fie EMO. Si sa va vad apoi cu bancurile de rahat despre sinucideri/emo=gay etc.

 

 

Atat timp cat e stelist, restu nu-mi pasa.

Da' daca nenorocitu' e caine...il omor cu mana mea...

Ho durule...stii cum e cu ultrasii astia de tastatura! :thumbsup:

 

 

Pãi ce dacã arunc pe gazon cu tastatura nu se oprește meciul ???

 

 

Azzido27.06.2008 05:46
amandoi sunteti emo... :whistle:

 

Azzido, iti dau 3 capace dc stergi threadul asta. Are you interested?

jet ma :boxing:

metzzz27.06.2008 05:51
Mie mi se par chiar simpatice fetele emo. Aseara am servit o bere cu o astfel de tipa. Amandoi eram deprimati, dar aveam un gand comun: sex.

macar fac si emo astia ceva cand sunt unii deprimati :naughty:

NicoSoulSteaua27.06.2008 08:35

Astazi dupa foarte mult timp,am mai deschis si eu radio-ul si-am nimerit direct in mijlocul unui concurs EMO la radio 21 .....din curiozitate am intrat pe site si ce sa vad ? regulile concursului sunt : incarci o poza emo,o trimiti la radio21.ro si castigi un e(mo)-mobil ( o plange si mobilul odata cu tine? ) WTF ? chiar atat de rau am ajuns incat ne invadeaza acest "curent" ? Eu personal,chiar am un sentiment ciudat fata de tot ce se-ntampla...pai cum sa nu ia amploare idiotenia asta daca noi,sau ei,sau oricine se considera o persoana normala amplifica si mai mult "acest trend"

 

Concluzia : nu mai dati vina pe cei emo,pt ca ei exista pt ca voi iti faceti sa existe,ii luati in seama mai mult decat ar trebui ceea ce le da aripi,si nu,nu e de vina Red Bull,poate Red Prostie

f234567k27.06.2008 09:01
Astazi dupa foarte mult timp,am mai deschis si eu radio-ul si-am nimerit direct in mijlocul unui concurs EMO la radio 21 .....din curiozitate am intrat pe site si ce sa vad ? regulile concursului sunt : incarci o poza emo,o trimiti la radio21.ro si castigi un e(mo)-mobil ( o plange si mobilul odata cu tine? ) WTF ? chiar atat de rau am ajuns incat ne invadeaza acest "curent" ? Eu personal,chiar am un sentiment ciudat fata de tot ce se-ntampla...pai cum sa nu ia amploare idiotenia asta daca noi,sau ei,sau oricine se considera o persoana normala amplifica si mai mult "acest trend"

 

Concluzia : nu mai dati vina pe cei emo,pt ca ei exista pt ca voi iti faceti sa existe,ii luati in seama mai mult decat ar trebui ceea ce le da aripi,si nu,nu e de vina Red Bull,poate Red Prostie

Trebuie sa-l inscriem urgent si pe AdrianUltras25.

AdrianUltras2527.06.2008 10:01
Trebuie sa-l inscriem urgent si pe AdrianUltras25.

 

Nu o sa ma poti converti niciodata la religia voastra dubioasa prietene.

 

The Force is strong with me.

DelPiero1027.06.2008 20:19

Aia care sunt cei mai inversunati de fapt se tem sa nu devina si ei emo...

cRiss4Steaua27.06.2008 21:10

ce l`ai piscat =)) :yeahh:

AdrianUltras2527.06.2008 22:12

cum se aduna toti sa incerce sa ma converteasca....

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........

imi place viata prea mult baaaaaaaaaaaa!!!

animale emo ce sunteti!

v-am mai zis...

 

I am too strong with the force!

:rolleyes:

AdrianUltras2506.07.2008 21:34

nici dupa meciul facut cu salzburgul nu am devenit emo!!!!!!!!

 

 

ahahahahah

 

 

korynna06.07.2008 22:02

Sau esti in perioada de negare. :oops:

DelPiero1006.07.2008 22:05
nici dupa meciul facut cu salzburgul nu am devenit emo!!!!!!!!

 

 

ahahahahah

Esti emo!

AdrianUltras2506.07.2008 22:07

NICIODATA!!!

 

Cum sa fiu emo cand eu ma bucur asa de mult de viata!?

 

Abia astept sa merg la Bucuresti la meciurile Stelei... sa o vad pe Korynna... :blush:

 

Cica se incearca aducerea lui Scooter pt meciul cu Roma...

 

Am primit o invitatie :biggrin:

DelPiero1006.07.2008 22:09

Vei fi EMOtionat cand ai sa te intalnesti cu(,) korryna,atunci...deci tot emo ramai!Daca te refuza,iti tai venele cu brisca... :death:

AdrianUltras2506.07.2008 22:11

nimic ma:D

 

nu ma puteti face emo

 

nu intelegeti?!

 

sunt imun!

 

marti la 10 am licenta.

 

scap de aia si sunt om liber ma...

 

liber!!!

 

 

ahahahahahahhha

DelPiero1006.07.2008 22:11

Si apoi iti tai vena!

danimarcu06.07.2008 22:15
marti la 10 am licenta.

 

Isi ia AdrianUltras25 EMO-LICENTA!

Muahahaha

AdrianUltras2506.07.2008 22:16

Niemahls!!!

 

Nici daca imi pic licenta.

 

Daca nu imi iau licenta, ma inrolez!

 

:wave:

DelPiero1006.07.2008 22:17

In ce?Legiunea EMOtiva?

AdrianUltras2506.07.2008 22:20

Ma duc la aviatie ma.

 

Ca numa acolo accepta din astia asa de aroganti ca mine.

 

Sau la lunetisti.Sa impusc iemoizi de la distanta!!!

 

Muahahahhah

danimarcu06.07.2008 22:23
Ma duc la aviatie ma.

Detalii te rog.Poate prostesc pe careva sa-ti gaureasca parasuta... :whistle:

«18910111215»