FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«167891015»
cRiss4Steaua22.06.2008 22:12

cata prostie

Joga Bonito22.06.2008 22:14

ce'si face omul cu mana lui se numeste lucru manual. :laugh:

AdrianUltras2523.06.2008 08:06
Barbatia voastra sta in par...Firav,ce altceva pot zice?

 

Lovitura sub centura domnisoara Korynna

 

 

cRiss4Steaua

 

Bai!!!

 

De unde stii tu atatea ma despre metrosexuali?Ha?

Esti unu din ala?

Ia zi...

 

Mergi la salon sa iti faci manechiura?

 

Sunt singurul la care asta i se pare gay?

lucvald-190223.06.2008 08:10
se duc in club dupa ce pierde Steaua, dau telefoane suporterilor adversi ca mixeaza Dj ****mea in crystal si apoi se intreaba de ce si-au luat-o, etc. ...

.....bat din palme in scarba cand canta toata lumea, privesc mai mult intr-o parte, se uita cu dispret in jur, cateodata isi inalta bratele fragile catre cer mai ales cand se canta o melodie mai greu de cantat (pentru a-si dovedi superioritatea fata de celilalti),..

 

eram de-o latura , amandoi , cand am remarcat cativa de la SUD ..(nu dau numele brigazii) care erau echipati ca niste circari si n-au cantat decat de 2-3 ori in 90 de minute !...

 

deh , asa evolueaza peluza......

cRiss4Steaua23.06.2008 09:27
cRiss4Steaua

 

Bai!!!

 

De unde stii tu atatea ma despre metrosexuali?Ha?

Esti unu din ala?

Ia zi...

 

Mergi la salon sa iti faci manechiura?

Stii, ca sa stii ceva despre un anumit lucru nu trebuie neaparat sa practici acel lucru, face parte din cultura. Tu daca stii ceva despre gay si tot vb despre gay esti unul dintre ei? Ti-am spus, se pare ca ai o gandire foarte redusa. Ceau

AdrianUltras2523.06.2008 09:52

cRiss4Steaua

 

bai da' tu stii prea multe...

 

ti-ai facut lucrarea de doctorat despre metro-gay-emo?

 

 

 

eram de-o latura , amandoi , cand am remarcat cativa de la SUD ..(nu dau numele brigazii) care erau echipati ca niste circari si n-au cantat decat de 2-3 ori in 90 de minute !...

 

hai ca si asta e buna...

 

Doar pt ca e in peluza nu inseamna ca e ultras!

lucvald-190223.06.2008 10:28

Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !

 

 

 

cRiss4Steaua23.06.2008 11:47
cRiss4Steaua

 

bai da' tu stii prea multe...

 

ti-ai facut lucrarea de doctorat despre metro-gay-emo?

Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..

AdrianUltras2523.06.2008 12:51
Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !

 

Pai daca erau cativa, inseamna ca nu erau toti.

Inseamna ca nu toti ultrasii sunt metrosexuali/gay/emo.

 

Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..

 

Ai dreptate.

Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii

axl23.06.2008 13:23

This village isn't what it used to be.

 

Ba cocoseilor, ce plm vorbiti despre parul lu' Dayro, oje, epilari si sampoane?

 

 

Si ca sa fiu on topic, recunosc cu rusine ca-mi tund parul pubian din motive de hidrodinamica. Na, am spus-o si p-asta.

benzina23.06.2008 13:41

nu inteleg ce legatura are topicul asta cu Steaua...

axl23.06.2008 13:49

Nu e stilu' nostru, e stilu' Oprisan.

bodanelu23.06.2008 14:48
hidrodinamica. Na, am spus-o si p-asta.

hidrodinamica? pai tu faci baie in mare dezbracat?

axl23.06.2008 14:50
pai tu faci baie in mare dezbracat?

Sa nu mai spui la nimeni. Si, uneori, fac chiar si pipi in apa.

c.ronaldo1723.06.2008 14:53

Pai cum dreq sa nu fii emo cand vezi oameni care distrug natura(axl)?!Cum sa nu te sinucizi?!

axl23.06.2008 14:55

Da' nu distruge nimeni natura daca urineaza un pic in apa. Ba chiar e bine pentru ecosistem.

c.ronaldo1723.06.2008 14:58

Sunt sigur ca pestii iubesc urina ta :)))))

axl23.06.2008 14:58

Minerale, saruri, acid uric, ce stii tu...

danimarcu23.06.2008 18:50
Ai dreptate.

Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii

 

Uite unde era Sherlock Holmes-ul site-ului... :king:

axl23.06.2008 18:52

Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii

Uite unde era Sherlock Holmes-ul site-ului... :king:

Frumoasa analogie.

AdrianUltras2523.06.2008 19:02

Elementar draga emo Watson!

Stanici23.06.2008 19:42

"Es que me gusta tu cara, me gusta tu pelo

Soñar con tu voz

cuando díces que te quiero

Me gusta abrazarte,

Perderme en tu aroma"

 

Gay enough?

DelPiero1023.06.2008 20:00
Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !

 

Pai daca erau cativa, inseamna ca nu erau toti.

Inseamna ca nu toti ultrasii sunt metrosexuali/gay/emo.

 

Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..

 

Ai dreptate.

Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii

Tu pui pe aceeasi linie metrosexualii cu emo-istii si poponarii...ai probleme grave de perceptie,Adriane!Vezi ca a fi metrosexual nu e acelasi lucru cu a fi gay!

Stanici23.06.2008 20:04

Dar oricum este calea potrivita spre a deveni pederast.

axl23.06.2008 20:06

Sau chiar sodomit. Fundas. Curier.

«167891015»