cata prostie
cata prostie
ce'si face omul cu mana lui se numeste lucru manual. :laugh:
Barbatia voastra sta in par...Firav,ce altceva pot zice?
Lovitura sub centura domnisoara Korynna
cRiss4Steaua
Bai!!!
De unde stii tu atatea ma despre metrosexuali?Ha?
Esti unu din ala?
Ia zi...
Mergi la salon sa iti faci manechiura?
Sunt singurul la care asta i se pare gay?
se duc in club dupa ce pierde Steaua, dau telefoane suporterilor adversi ca mixeaza Dj ****mea in crystal si apoi se intreaba de ce si-au luat-o, etc. ........bat din palme in scarba cand canta toata lumea, privesc mai mult intr-o parte, se uita cu dispret in jur, cateodata isi inalta bratele fragile catre cer mai ales cand se canta o melodie mai greu de cantat (pentru a-si dovedi superioritatea fata de celilalti),..
eram de-o latura , amandoi , cand am remarcat cativa de la SUD ..(nu dau numele brigazii) care erau echipati ca niste circari si n-au cantat decat de 2-3 ori in 90 de minute !...
deh , asa evolueaza peluza......
cRiss4Steaua
Bai!!!
De unde stii tu atatea ma despre metrosexuali?Ha?
Esti unu din ala?
Ia zi...
Mergi la salon sa iti faci manechiura?
Stii, ca sa stii ceva despre un anumit lucru nu trebuie neaparat sa practici acel lucru, face parte din cultura. Tu daca stii ceva despre gay si tot vb despre gay esti unul dintre ei? Ti-am spus, se pare ca ai o gandire foarte redusa. Ceau
cRiss4Steaua
bai da' tu stii prea multe...
ti-ai facut lucrarea de doctorat despre metro-gay-emo?
eram de-o latura , amandoi , cand am remarcat cativa de la SUD ..(nu dau numele brigazii) care erau echipati ca niste circari si n-au cantat decat de 2-3 ori in 90 de minute !...
hai ca si asta e buna...
Doar pt ca e in peluza nu inseamna ca e ultras!
Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !
cRiss4Steaua
bai da' tu stii prea multe...
ti-ai facut lucrarea de doctorat despre metro-gay-emo?
Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..
Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !
Pai daca erau cativa, inseamna ca nu erau toti.
Inseamna ca nu toti ultrasii sunt metrosexuali/gay/emo.
Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..
Ai dreptate.
Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii
This village isn't what it used to be.
Ba cocoseilor, ce plm vorbiti despre parul lu' Dayro, oje, epilari si sampoane?
Si ca sa fiu on topic, recunosc cu rusine ca-mi tund parul pubian din motive de hidrodinamica. Na, am spus-o si p-asta.
nu inteleg ce legatura are topicul asta cu Steaua...
Nu e stilu' nostru, e stilu' Oprisan.
hidrodinamica. Na, am spus-o si p-asta.
hidrodinamica? pai tu faci baie in mare dezbracat?
pai tu faci baie in mare dezbracat?
Sa nu mai spui la nimeni. Si, uneori, fac chiar si pipi in apa.
Pai cum dreq sa nu fii emo cand vezi oameni care distrug natura(axl)?!Cum sa nu te sinucizi?!
Da' nu distruge nimeni natura daca urineaza un pic in apa. Ba chiar e bine pentru ecosistem.
Sunt sigur ca pestii iubesc urina ta
)))
Minerale, saruri, acid uric, ce stii tu...
Ai dreptate.Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii
Uite unde era Sherlock Holmes-ul site-ului... ![]()
Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii
Uite unde era Sherlock Holmes-ul site-ului...
Frumoasa analogie.
Elementar draga emo Watson!
"Es que me gusta tu cara, me gusta tu pelo
Soñar con tu voz
cuando díces que te quiero
Me gusta abrazarte,
Perderme en tu aroma"
Gay enough?
Adrian , te rog abtine-te....era vb de cativa baieti dintr-o factiune !
Pai daca erau cativa, inseamna ca nu erau toti.
Inseamna ca nu toti ultrasii sunt metrosexuali/gay/emo.
Asta e, fiecare cu cunostintele lui. Pentru tine cred ca este foarte mult sa stii atata ..
Ai dreptate.
Eu incerc sa invat lucruri importante.Tu poti linistit sa iti incarci memoria cu prostii
Tu pui pe aceeasi linie metrosexualii cu emo-istii si poponarii...ai probleme grave de perceptie,Adriane!Vezi ca a fi metrosexual nu e acelasi lucru cu a fi gay!
Dar oricum este calea potrivita spre a deveni pederast.
Sau chiar sodomit. Fundas. Curier.