Minimalistii sunt aia de umbla prin cluburi de fite si poarta tricouri roz sau in dungi
Da' aia nu is poponari?
Minimalistii sunt aia de umbla prin cluburi de fite si poarta tricouri roz sau in dungi
Da' aia nu is poponari?
ba da' de unde stiti voi atatea despre minimalisti si sampoane?
ha?
f234567k
taticule, faza cu samponul, nu e doar gay-gay...e full on liberace-gay!
ba da' de unde stiti voi atatea despre minimalisti si sampoane?
ha?
f234567k
taticule, faza cu samponul, nu e doar gay-gay...e full on liberace-gay!
Asta e parerea ta, fiule.
bai astia, vreti capace?
bagati ceva rece pe gat, ceva ce incepe cu "be" si se termina cu "re", si treziti-va! wtf?
aaaaaaaa
bunul meu prieten Marius...
way ahead of you...
Ultras Adi si Ultras Timisoreana va saluta din spatele tastaturii...
![]()
Bere diseara.
Vamos España ![]()
umpic asa..
Minimalistii sunt aia care au bicepsii cat incheietura mainii, umbla in maieuri in cluburi si asculta un fel de zgomot denumit "minimal" (plm, nu am inteles niciodata genul asta, probabil ca e frumos prin estetica uratului sau a fadului- poate vine Dee sa ne lamureasca); danseaza ca si cum ar fi handicapati (mental- ca fizic deja am stabilit ca sunt)- miscari repetate din gat pana vine dimineata pe acelasi ritm sau melodie (in fine, dj-ul si cunoscatorii pot spune ca exista diferente intre zgmotole auzite in difuzoare, dpdv al meu e aceeasi melodie lunga de 5 ore ; sunt speciali, la fel ca e relatia lu' Del Piero cu unchi-sau:)); sunt inadaptati.
Puncte comune cu Emo: acelasi fizic; in parte- aceeasi garderoba si aspect; aceeasi tendinta de feminizare sau de surminare a diferentei intre sexe.. plm, in Thailanda ar fi fost toti bineveniti.
Puncte diferite: Nu au aceeasi mentalitate de rahat ca Emo-kids ( ba din contra, se cred un pic speciali si sunt bucurosi datorita faptului ca reusesc sa suporte gunoiul numit "minimal"). Din pacate, astia nu au de gand sa se sinucida:(.
P.S. : ce aveti fratilor cu Emo astia?!!! Lasati-i in durerea lor, nu incercati sa le bagati mintile in cap, poate se omoara toti pana o sa am un urmas, astfel incat sa vrea sa ia viata in piept sau in puoala, sa nu isi planga de mila, sa nu ajunga o epava umana, sa faca ceva constructiv, sa aiba spirit de lupta.... CUM PLM SUNT EMO IN PELUZE LA Steaua DACA PRINCIPALA VALOARE A CSA Steaua E "SPIRITUL DE LUPTA" IAR HOMALAII AIA ISI PLANG DE MILA SI VOR SA MESTECE GILETTE?!!!
CUM PLM SUNT EMO IN PELUZE LA Steaua DACA PRINCIPALA VALOARE A CSA Steaua E "SPIRITUL DE LUPTA" IAR HOMALAII AIA ISI PLANG DE MILA SI VOR SA MESTECE GILETTE?!!!
Din pacate multi vin acum in peluza pentru ca e la moda.
Corect. Pentru ca au gasit anturaj, sunt fraieri in fata blocului si gasesc alti 15 fraieri ca ei in peluza, intra sub aripa protectoare a unui grup si apoi isi inchipuie ca sunt adevarati si atunci pastreaza modul de a fi pentru ca isi inchipuie ca datorita lui au ajuns "ultrasi"; se duc in club dupa ce pierde Steaua, dau telefoane suporterilor adversi ca mixeaza Dj ****mea in crystal si apoi se intreaba de ce si-au luat-o, etc. ...
Sa continuam - bat din palme in scarba cand canta toata lumea, privesc mai mult intr-o parte, se uita cu dispret in jur, cateodata isi inalta bratele fragile catre cer mai ales cand se canta o melodie mai greu de cantat (pentru a-si dovedi superioritatea fata de celilalti), etc... mai degraba sunt minimalisti corditii astia de care vorbea 234567... bingo!
is ma pe stadion nenorocitii...
mama lor de assbandits...
da' ii rezolvam noi... ![]()
is ma pe stadion nenorocitii...
mama lor de assbandits...
da' ii rezolvam noi...
Degeaba daca nu folosesti NIVEA HARE CARE pentru a avea parul drept.
![]()
Eu cred ca metodele de indreptare a parului folosite de anumite specimene au avut efect si asupra striatiilor cerebelului:D.
las-o-n sange ma cu samponu'...
is barbat...
ma spal cu sapun si apa...
ma barbieresc...
ma dau cu deo...
si cam acolo se termina tot interesul pt aspectul fizic...
nu stau in fata oglinzii mai multe de 10 minute niciodata...
un barbat adevarat e un barbat adevarat si nu se macheaza si nu isi piaptana paru de 10000 de ori si nu se penseaza etc
azi iti faci paru' cu placa
maine iti colorezi unghiile
poimaine te arzi in fund
n-ajungi in Rai...
Pe par te speli cu sapun si cu apa? :laugh:
ho mai animale emo ce sunteti...
da ma, ma spal spal si eu cu un head and shoulders pe par...care e shmenu?!
unu din ala, un adidas...atat
nu ca voi cu manechiurile voastre si gelurile de baie...
Pai am si eu un gel de baie...FOR MEN,unul Adidas,asta ma face gay?
adidas face gel de baie? ![]()
Da!Ai ramas un urma cu noutatile...
Daca va vine sa credeti, Adidas face si adidasi
.
I like Reebok myself...
bai emo-gaylor, Gorillaz nu are nicio treaba cu... "moda" voastra!
bai emo-gaylor, Gorillaz nu are nicio treaba cu... "moda" voastra!
Ce pozitie EMO are Dayro in poza ta.
![]()