esti prea low .. ai gandire redusa rau de tot ..
Daca omul nu poate sa faca diferenta dintre un Emo si un Gay, ce ai cu el?
Poate nu toata lumea prefera sa se imbrace de la nike, adidas, puma..si sa aibe o tunsoare "scolareasca" asa cum are el.
Am si eu o intrebare pentru anti-Emo-Adrian: Ai fost acum o luna la Gay-Fast 2008 in Bucuresti?
Banuiesc ca nu ai fost.
Daca te duceai, vedeai cati emo-izi erau in tabara "protestantilor" si strigau: " Romania, Romania, Romania nu va vrea".
