FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«13456715»
AdrianUltras2522.06.2008 08:57
Eh,decat unul,din cate stiu...

 

Unul declarat....si restu', care se ascundeau, s-au dat de gol cand i-au luat apararea...

 

Damn emos!

f234567k22.06.2008 09:28
Eh,decat unul,din cate stiu...

 

Unul declarat....si restu', care se ascundeau, s-au dat de gol cand i-au luat apararea...

 

Damn emos!

Adrian, sunt curios cum arati.

Cine stie ce minimalist esti si ne minti.

:laugh:

cRiss4Steaua22.06.2008 09:57

Poate chiar Adrian e emo .. stiti vorba aia "tiganul striga tiganul" :laugh:

Catalyn0722.06.2008 10:20
nu ai vazut mai sus ca au recunoscut cativa ca se dau cu placa pe par?

 

 

deja esti enervant... :|

spre curiozitatea mea, cati ani ai :whistle:

 

p.s. nu ma lua cu faze gen " si tu esti emo " ca nu tine :))

AdrianUltras2522.06.2008 10:55

Uite la ei cum ataca in haita ca zombii aia din "I Am Legend".

 

V-am zis eu ca asa se inmultesc...ca aia.

Daca te musca, te-ai ars.Esti de-al lor.

 

:shifty:

 

PLM!

Bai, am 22 de ani, ascult rock si rap, sunt tuns scurt, nu sunt tigan si voi sunteti toti emo.

 

:naughty:

Marius22.06.2008 11:39

Cati emo-gay p-aici :wall::wall:

AdrianUltras2522.06.2008 11:58

Bai, am 22 de ani, ascult rock si rap, sunt tuns scurt, nu sunt tigan

 

Sper sa nu va vina idei mai emo-gaylor sa imi timiteti mesaje in care sa imi cereti id-ul de mesager si sa fiu prietenul vostru...

 

MIE IMI PLAC FETELE!

 

Asa ca, daca esti fata, ai peste 18 ani si esti stelista...call me! :shifty:

 

Dar daca nu...DON'T!

DelPiero1022.06.2008 12:15

Asta deja suna a matrimoniale...ascult rap si rock,nu-s manelist si nici emo-gay...sunt tuns scurt...sunati-ma! :dry:

AdrianUltras2522.06.2008 12:18

:whistle: far' sa vreau...

 

ei au intrebat...

 

damn gay homosexuals!

f234567k22.06.2008 12:19
Bai, am 22 de ani, ascult rock si rap, sunt tuns scurt, nu sunt tigan

 

Sper sa nu va vina idei mai emo-gaylor sa imi timiteti mesaje in care sa imi cereti id-ul de mesager si sa fiu prietenul vostru...

 

MIE IMI PLAC FETELE!

 

Asa ca, daca esti fata, ai peste 18 ani si esti stelista...call me! :shifty:

 

Dar daca nu...DON'T!

Arata o poza cu tine.

 

:kisstogether:

 

Poate ne indragostim de tine:X.

DelPiero1022.06.2008 12:21

:laugh: :laugh:

AdrianUltras2522.06.2008 12:22

poza o ai la avatar :rolleyes:

 

asa arat eu in real life...

 

doar ca ochii sunt si mai rosii dupa o noapte buna de betie :drunk:

MoWeed22.06.2008 12:22

Ai grija ce-ti doresti :laugh: :laugh: :laugh:

f234567k22.06.2008 12:23
poza o ai la avatar :rolleyes:

 

asa arat eu in real life...

 

doar ca ochii sunt si mai rosii dupa o noapte buna de betie :drunk:

Nu se vede bine parul tau facut cu placa :">.

AdrianUltras2522.06.2008 12:26

asta pt ca sunt tuns scurt, scurt, aproape chel...

 

ma mai vreti acum?

 

damn gay homosexuals! :angry::puke:

f234567k22.06.2008 12:28
asta pt ca sunt tuns scurt, scurt, aproape chel...

 

ma mai vreti acum?

 

damn gay homosexuals! :angry::puke:

E usor sa te duci la frizer si sa ii arunci 10 lei pe masa, apoi sa bage masina in parul tau pana nu ramane nimic :smile: ?

AdrianUltras2522.06.2008 12:34

10 lei?

frizer?

 

ahahahahhahahha

 

ce atitudine emo....

 

de ce sa dau bani cand pot sa bag masina de tuns singur in par? :))

f234567k22.06.2008 12:35
10 lei?

frizer?

de ce sa dau bani cand pot sa bag masina de tuns singur in par? :))

Ce atitudine de baiat finut :clap:

DelPiero1022.06.2008 12:37

Inseamna ca toata lumea e emo-gay...Adrian,de ce atat de putine idei si de ce atat de fixe? :sad2:

MoWeed22.06.2008 12:37

Ca tot s-a ajuns la parul intins cu placa....

 

 

Sunt sigur ca stiati filmul dar acum se potriveste. Desi personajele sunt minimalisti, eu au preluat trendul cu parul intins cu placa de la emo. Oricum mai gay de atat nu se poate...astia sunt mai gay decat emo....

AdrianUltras2522.06.2008 12:39

bai da ce e un minimalist?

 

manelist mai mic sau ce plm?

 

ca tot despre asta vorbiti...

f234567k22.06.2008 12:40
bai da ce e un minimalist?

 

manelist mai mic sau ce plm?

 

ca tot despre asta vorbiti...

Niste suferinte ce umbla prin clubburi.

 

Astia sunt adevarata problema, nu emo-izii.

MoWeed22.06.2008 12:43

Minimalistii sunt aia de umbla prin cluburi de fite si poarta tricouri roz sau in dungi. Asculta minimal daca ii intrebi dar 99% din ei sunt de fapt manelisti care se dau minimalisti pentru ca e la moda.

 

DelPiero1022.06.2008 12:44

Aceia se numesc minimanelisti... :biggrin:

MoWeed22.06.2008 12:45

Minimalist sau minimanelist e totuna:))

 

 

Adriane

 

Ei zic ca nu. Eu, unul, consider ca daca un barbat poarta haine roz ori e gay, ori are probleme cu capul..

«13456715»