Nu credeti ca le dati cam multa importanta ? Let them be the way they want it.
Nu credeti ca le dati cam multa importanta ? Let them be the way they want it.
@ mariuse, eu emo ? poate tu pretene..
nu ma machiez, nu ma epilez .. nu fac chestii dinastea .. daca un om isi mai intinde parul uneori cu placa inseaman ca e emo sau gay ? poate ii place cum sta parul .. asta mai fac in timpul liceului, e perioada adolescentei .. lucrurile astea fi sigur ca nu o sa le fac la facultate sau cand voi avea o familie .. chiar nu te inteleg .. oricum nu ma asteptam la mai mult de la neuronii tai :laugh:
@ mariuse, eu emo ? poate tu pretene..
nu ma machiez, nu ma epilez .. nu fac chestii dinastea .. daca un om isi mai intinde parul uneori cu placa inseaman ca e emo sau gay ? poate ii place cum sta parul .. asta mai fac in timpul liceului, e perioada adolescentei .. lucrurile astea fi sigur ca nu o sa le fac la facultate sau cand voi avea o familie .. chiar nu te inteleg .. oricum nu ma asteptam la mai mult de la neuronii tai :laugh:
Poate nu toti prefera sa stea cu padurea pe picioare.
:smile:
De exemplu, astazi am invatat ca membrii curentului "emo" nu merg la scoala si nu stiu deci cum sa scrie corect o propozitie sau fraza...
Eh, asta nu e general adevarat.
Ce-i drept ca multi din tinerii astia, care azi sunt emo pentru ca e ultimul curent muzical "trendy"(alaturi de mimial) habar nu au sa scrie corect in romaneste. Dar aceste personaje sunt cele care trebuie sa fie la moda cu orice pret....
Eu nu inteleg cum niste copchii de 14-15 ani, care culmea in marea lor majoritate au o situatie financiara relativ decenta pot sa ajunga asa distrusi. Am cunostiinte care au trecut prin multe probleme, dar asta nu ii face sa se taie sau sa aiba tendinte sinucigase....
ce labareala....am prieteni care isi taiau pielea de pe maini acum 7-8 ani si sigur nu sunt emo...o sa le treaca in scurt timp emo-ilor moda asta si o sa vedeti ca or sa dispara...dar...de ce nu faceti un topic si despre restu din voi care ascultati manele si va faceti poze cu fulare cu Steaua la gat in baie si cu ochelari de soare?
how fuckin' emo...![]()
hai mai, exagerezi. E normal sa fii preocupat de aspectul exterior , deci, e normal sa-si mai intinda si baietii parul cu placa ( atata timp cat nu se feminizeaza si dau in ridicol). E doar o moda trecatoare ... acum 10 ani erau toti cu ciuful din frunte decolorat, mai tii minte?
)) A fost o moda dupa Franta '98, majoritatea baietilor au inceput sa se oxigeneze
Mie imi pasa cum arat,chiar prea mult as zice,dar nici mort nu mi-as face freza cu placa... =))
cRiss4Steaua
daca un om isi mai intinde parul uneori cu placa inseaman ca e emo sau gay ?
daca acel om e de sex masculin, DA!
f234567k
Poate nu toti prefera sa stea cu padurea pe picioare.
Emo is as Emo does!
cRiss4Steauadaca un om isi mai intinde parul uneori cu placa inseaman ca e emo sau gay ?
daca acel om e de sex masculin, DA!
Adrian, metroxesualitatea n-are nimic de-a face cu sexualitatea ![]()
sa stii ca mai sunt si barbati cu un puternic simt estetic, carora le pasa de aspectul exterior. Ma repet, atata timp cat nu se feminizeaza pot face absolut orice, inclusiv sa mearga la SPA.
ce labareala....am prieteni care isi taiau pielea de pe maini acum 7-8 ani si sigur nu sunt emo...o sa le treaca in scurt timp emo-ilor moda asta si o sa vedeti ca or sa dispara...dar...de ce nu faceti un topic si despre restu din voi care ascultati manele si va faceti poze cu fulare cu Steaua la gat in baie si cu ochelari de soare?
buna ideea.
care te risti sa deschizi un astfel de topic ? ![]()
Asa cum berea fara alcool e primul pas spre femeia gonflabila, asa si metrosexualitatea e primul pas spre homosexualitate...
Azi te epilezi si iti faci paru' cu placa, maine te arzi in fund...
Si inca ceva...
Asa cum
Emo is as Emo does
si
gay is as gay does...
![]()
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuu ![]()
chestia aia din dreapta e baiat sau fata?
Baiat ..asa-i ca e dulcic ? ![]()
![]()
ma duc sa beau ceva....sa uit aceasta oroare...
damn gay homosexuals!
Ai grija sa nu te duci la MC ca dai de el ( ei ) toti ...e invazie
De mult nu am mai fost eu la Mickey D's si nici nu o sa ma mai duc....
Adriane...ai vreun defect?
Da....nu sunt emo-gay! ![]()
Inseamna ca foarte multi au 'defectul' asta! ![]()
Adrian, esti funky?
Nu, nu!
Sunt un baiat ultras Stelist.
Anti emo-gay-homosexuals(aici sunt inclusi si cainii si aviarii) bineinteles!
esti prea low .. ai gandire redusa rau de tot ..
M-am abtinut sa zic asta pana acum...
si eu de trei ori tot am postat si am sters dar deja ma cam streseaza tipu' asta ![]()
criss ce demonstrezi tu ca iti indrepti parul cu placa la 15 ani?