FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«12315»
Azzido31.05.2008 21:22

Emo in stanga, emo in dreapta.

Peste tot prin media romaneasca numai despre asta se vorbeste.

 

Pentru amuzamentul nostru, ca tot e la moda "curentul" emo, propun sa postam aici fotografii penibile sau haioase cu tot felul de EMO kids sau gay motherfuckers.

 

Incep eu.

 

Individul de mai jos, pe langa faptul ca este gay, mai este si fan al sistemelor Macintosh.

Deci avem o noua rasa de poponari: cei care iubesc Macintosh-ul :biggrin:

fanboy.jpg

f234567k01.06.2008 00:19

Nu inteleg ce are lumea cu cei emo. Multi nu stiu ce inseamna sa fi emo. [:|]. In plus, la noi in peluza am vazut multi care sunt emo.

NicoSoulSteaua01.06.2008 07:29

Aici nu se dau explicatii despre ce-nseamna sa fii emo,ci doar se posteaza poze cu ei,ca sunt "tare" amuzanti :thumbup:

Poti sa-ti faci o poza si sa o postezi,sa devii vedet,tu emo care esti emo :console: ( sa nu-ncepi sa plangi)

 

emo_kids_suck___by_c_t_supahfly.jpg emo_kids_oh_god_why.jpg

 

emo_1.jpg l_c8503b14aaac02e36d7e032fd2aaddd5.jpg

AdrianUltras2501.06.2008 09:38

Am un mic anunt pt toti cei care sunt sau vor sa fie emo.

 

Baieti, fete, e pacat sa va sinucideti.Chiar e pacat.Uitati-va in Biblie.

 

Asa ca, decat sa va dati voi lame, mai bine veniti la mine si va rezolv eu.

 

O palma de-a mea face cat 3 taieturi pe vena si nici nu face asa de multa mizerie.

axl01.06.2008 10:27

Campanie din 2006:

 

666lx8.jpg

unuspecial01.06.2008 10:33
DelPiero1001.06.2008 11:28

Emo-kids sunt mai periculosi pentru societate decat insasi manelistii! :huh:

AdrianUltras2501.06.2008 13:17

Baaaaiiii....

 

 

Emo kids....

 

 

 

Suck my socks!

 

 

 

Ni pe tata lor!!!

 

 

19131_1.jpg

ultrash01.06.2008 13:22
Eu

Ma

Omor!

http://haicoaie.wordpress.com/category/emokids/ :yeahh:

genial blogu` tau,deci m-am rahat pe mine de ras cat de idioti pot fi unii oameni.E plina Romania de distrusi dinastia,de unde`or iesi frate? :))) Genial maestre,inca odata respect,genial =)))

unuspecial01.06.2008 14:19

genial blogu` tau,deci m-am rahat pe mine de ras cat de idioti pot fi unii oameni.E plina Romania de distrusi dinastia,de unde`or iesi frate? :))) Genial maestre,inca odata respect,genial =)))

Nu este blogul meu . Este blogul unui coleg din AISS deci toate felicitarile pentru el.

Joga Bonito01.06.2008 15:37

How to be a Emo:

 

weeezer18.06.2008 13:48
Emo-kids sunt mai periculosi pentru societate decat insasi manelistii! :huh:

 

Prin ce, mai exact?

vlad7518.06.2008 16:41
Emo-kids sunt mai periculosi pentru societate decat insasi manelistii! :huh:

 

Prin ce, mai exact?

daca nu esti atent ,risti sa-ti cada unul in cap!

weeezer18.06.2008 17:06

Credeam ca vorbim serios.

Fane_casieru'18.06.2008 19:04

Bahhh....ati imbatranit dreacu` degeba.

 

Mah, cum fac io` s-o conving pe soacra-mea sa se arunce de la doisprezece ?

AdrianUltras2518.06.2008 19:48

E greu ma...soacrele sunt indistructibile, incasabile,etc...you catch my drift...

 

Ca sa le distrugi trebuie sa lucrezi din interior...

 

Deci fii atent.

Mergi la Andreea Marin si ii zici sa faca o emisiune in care sa le zica soacrelor sa faca fix asta...

 

Sanse foarte mari sa mearga...

 

Spor

benzina18.06.2008 23:00
Baaaaiiii....

 

 

Emo kids....

 

 

 

Suck my socks!

 

 

 

Ni pe tata lor!!!

 

 

19131_1.jpg

ce caterinca proasta ;)

AdrianUltras2518.06.2008 23:28

stiu...dar totusi...

 

emo kids...

 

suck my socks!

lucvald-190219.06.2008 06:45

nu diger absolut nimic legat de curentul asta...sa-i lasam sa traiasca in lumea lor si sa nu-i mai mediatizam pe toti plapanzii si copiii din generatia messenger !

 

 

pe cand un topic legat de cromatica dreapta ?!?!.

remar ca au succes nebun genu' lua-te-as ....buna....emo...... wtf ?

...am un deja-vu : mirc !

DelPiero1019.06.2008 07:04
Emo-kids sunt mai periculosi pentru societate decat insasi manelistii! :huh:

 

Prin ce, mai exact?

Manelele si-au pierdut din interes si auditoriu,mai ales la nivel urban!Consider ca se afla pe o pasta descendenta...in schimb,'generatia emo' se afla abia la inceput!O sa vedeti,in scurt timp,aproape toti pustanii vor avea astfel de freze,comportament,imbracaminte...unde sunt crestele,tepii care mie imi placeau atat demult ca adolescent? :hmmm:

Fane_casieru'19.06.2008 07:18

@del piero

 

Ai imbatranit taticu` :hmmm:

DelPiero1019.06.2008 11:19

Adevarat,ma simt batran,la 20 de ani,printre atatia copii cu bretonul ce le acopera jumatate din fata,ce-si fac freza cu placa... :naughty:

P.S.Intr-un fel e bine,nu se mai dau cu gel,nu le mai cade parul... :hmmm:

lucvald-190219.06.2008 12:35
....ce-si fac freza cu placa...

 

maine-poimaine o sa adere la parada gay-ilor :))))))..cu placa... wtf !

f234567k19.06.2008 14:59
freza cu placa... :naughty:

P.S.Intr-un fel e bine,nu se mai dau cu gel,nu le mai cade parul... :hmmm:

 

Nu are voie omul sa isi indrepte parul?

DelPiero1019.06.2008 16:15

Cu placa?Ca baiat?Ce naiba... :huh:

«12315»