FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«11112131415»
AdrianUltras2515.08.2008 21:34

Blair witch nu m-a speriat deloc.

M-a infuriat.

 

Pt ca am pierdut cateva ore din viata mea uitandu-ma la niste filme din care nu am inteles nimic.

 

PLM

 

 

Filmul care m-a speriat cel mai tare, a fost Titanic.

Dupa 3 ore mi-era frica ca nu mai moare Leo.

 

Dumnezeu era insa sus si a vazut tot si l-a pedepsit pe nemernic.

 

:((

 

Am plans enorm la filmul ala.

Nu se mai termina nici cum.Chiar imi venea sa imi tin respiratia pana la nesfarsit.

 

La un moment dat chiar tineam cu icebergul.

Mi-era ciuda ca venea apa, ii omora pe toti, da' nenorocitu' ala de Leo tot scapa.

 

bine ca a murit pe final.

MoWeed15.08.2008 21:35

You have issues...

AdrianUltras2515.08.2008 21:45
:unsure:
CatalinBerceni15.08.2008 21:49
:unsure:

 

 

Plm la titanic m-am uitat si ma intrebam care-i faza...sa te uiti la " we were soldier's" sa vezi ce film e ala...am plans de 3 ori in timpul lui ......si mi-am chemat un tovaras roaker sa fiu sigur ca n-am inebunit

oanna_r3d_and_blu3_4ever18.08.2008 21:12

mah dah` acuma sincer.........:))

 

 

ce ati alege : emo sau cocalar?:)))

AdrianUltras2518.08.2008 21:13

pt a impusca sau spanzura?

oanna_r3d_and_blu3_4ever18.08.2008 22:11
pt a impusca sau spanzura?

 

aman2 :))

AdrianUltras2519.08.2008 08:05

pai atunci

 

pe aman2

CatalinBerceni23.08.2008 08:38
mah dah` acuma sincer.........:))

 

 

ce ati alege : emo sau cocalar?:)))

 

Intre emo si cocalar as alege sa crut de la moarte un emo, nu sunt asa de derenjati pt ca nu prea se afirma, oricum , din cate vad esti foarte pornita pe faptul ca exista cocalari .....ce ti-au facut asa rau?

oanna_r3d_and_blu3_4ever24.08.2008 14:50
mah dah` acuma sincer.........:))

 

 

ce ati alege : emo sau cocalar?:)))

 

Intre emo si cocalar as alege sa crut de la moarte un emo, nu sunt asa de derenjati pt ca nu prea se afirma, oricum , din cate vad esti foarte pornita pe faptul ca exista cocalari .....ce ti-au facut asa rau?

 

nu ca mi`ar fi facut mie ceva...dar pur si simplu` nu ii suport....

si ia zi tzie iti place cand trece unu pe langa tn pe strada cu manele la mobil..?

tzi se pare tare asta? :noexpression:

mie NU!

CatalinBerceni24.08.2008 20:15
mah dah` acuma sincer.........:))

 

 

ce ati alege : emo sau cocalar?:)))

 

Intre emo si cocalar as alege sa crut de la moarte un emo, nu sunt asa de derenjati pt ca nu prea se afirma, oricum , din cate vad esti foarte pornita pe faptul ca exista cocalari .....ce ti-au facut asa rau?

 

nu ca mi`ar fi facut mie ceva...dar pur si simplu` nu ii suport....

si ia zi tzie iti place cand trece unu pe langa tn pe strada cu manele la mobil..?

tzi se pare tare asta? :noexpression:

mie NU!

 

Eu am puterea sa-l ignor sau sa-l injur de morti si eventual sa-i dau si vreun pumn in gura, dar asta depinde de el

 

DelPiero1024.08.2008 20:18

Vreau ca Borcica sa-si taie vena acum!Ce fata de emo-javra avea dupa golul 2 al milogilor...:))

CatalinBerceni25.08.2008 03:54
Vreau ca Borcica sa-si taie vena acum!Ce fata de emo-javra avea dupa golul 2 al milogilor...:))

 

Corect :D

MALDINI25.08.2008 05:33

CatalinBerceni daca i-ai cruta viata unui emo , ai face-o degeaba , ca dupaia s-ar deprima si s-ar omori singur :))

CatalinBerceni25.08.2008 06:50
CatalinBerceni daca i-ai cruta viata unui emo , ai face-o degeaba , ca dupaia s-ar deprima si s-ar omori singur :))

 

Mah eu nu vreau sa salvez pe nimeni de la moarte,mai ales un emo..nu cred in fraza "ajuta aproapele" cred in fraza "Nu-ti ajuta aproapele ca s-ar putea sa te F*** in gura"

MALDINI25.08.2008 07:10

Ce bine spui tu acolo :D

CatalinBerceni25.08.2008 07:21
Ce bine spui tu acolo :D

Imi apar propriile interese, nu ma intereseaza interesele altora care oricum n-ar da doi bani pe mine daca as fi in situatia lor. Spre exemplu as dona un plaman doar daca am cancer Pulmonar, si as F**e o femeie care-mi cere asta fara prezervativ doar daca as avea sida :D

MALDINI25.08.2008 08:02

Deja devi sadic :))))))

CatalinBerceni25.08.2008 08:05
Deja devi sadic :))))))

 

N-am fost la vreun control psihologic, dar in comparatie cul alte dati acum sunt pasnic si-n limitele normalului....doar nu vrei sa-ti spun cum am transat 5 pui de pisica in fata blocului ca aruncase o desteapta apa fiarta pe ei ...si se chinuiau ca dracu

MALDINI25.08.2008 08:08

Piei satanooooooooo :))

CatalinBerceni25.08.2008 08:15
Piei satanooooooooo :))

 

Mah as prefera sa ma omoare cineva decat sa sufar pana mor

MALDINI25.08.2008 08:20

Ma , eu te inteleg , ai facut o fapta buna , dar tot sadic ramai :))

CatalinBerceni25.08.2008 08:56
Ma , eu te inteleg , ai facut o fapta buna , dar tot sadic ramai :))

 

Stiu si n-o sa ma scuze nimeni cu nimik cand incep cu tiganii si ungurii

MALDINI25.08.2008 09:33

Ma , sincer cu aia as incepe si eu :))

CatalinBerceni25.08.2008 10:30
Ma , sincer cu aia as incepe si eu :))

 

Stiu....nu-i asa ca este frumoasa unitatea la romani? =))

«11112131415»