Blair witch nu m-a speriat deloc.
M-a infuriat.
Pt ca am pierdut cateva ore din viata mea uitandu-ma la niste filme din care nu am inteles nimic.
PLM
Filmul care m-a speriat cel mai tare, a fost Titanic.
Dupa 3 ore mi-era frica ca nu mai moare Leo.
Dumnezeu era insa sus si a vazut tot si l-a pedepsit pe nemernic.
(
Am plans enorm la filmul ala.
Nu se mai termina nici cum.Chiar imi venea sa imi tin respiratia pana la nesfarsit.
La un moment dat chiar tineam cu icebergul.
Mi-era ciuda ca venea apa, ii omora pe toti, da' nenorocitu' ala de Leo tot scapa.
bine ca a murit pe final.
