Este este ![]()
Este este ![]()
Este pana ne luam la bataie dupa un schimb de injuraturi...
eh, asta este si bila neagra a noastra ![]()
PLM
Macar nu ne omoram singuri ![]()
mai rai sunt tiganii decat emoisti...astia cel putin nu te baga in seama , stau si plang.tiganii vin si iti baga portofelu in seama ![]()
mai rai sunt tiganii decat emoisti...astia cel putin nu te baga in seama , stau si plang.tiganii vin si iti baga portofelu in seama![]()
Tiganii sunt pe cale de disparitie, eu unul am inceput sa-i fac sa dispara ![]()
incepe sa-mi fie mila deja de ei
EMO!





Hitler chiar ca are fata de emo ![]()
Hitler chiar ca are fata de emo![]()
Daca Hitler a fost emo ....ne-am dat dracu cu specia asta ca daca mai iese unul ca el.......se duce dracu toata lumea asta
emo este un curent idiot al adolescentilor din ziua de azi....in ceea ce priveste un stil cat mai ciudat si mai ieftin dupa parerea mea....![]()
cred ca nici 20% din toti papitoii pe care ii vedem pe strada imbracati "emo" nu stiu ce e aia ... eu stiu ca e ceva care vine de la emotii sau asa ceva ... dar mi se pare o mare prostie.... la inceput ... mi se parea ceva original ... dar acum deja toto orasu a adoptat acest "stil" ...~X( mi se pare nashpa ...
La majoritatea e numai moda.atat
Ce tru e nenea asta ... http://filme-games.com/publ/1-1-0-672
Frate,m-ai aranjat.
Ala ii nebun de legat.E pericol pentru societate.Face lumea sa vomite pe strada.
Frate,m-ai aranjat.Ala ii nebun de legat.E pericol pentru societate.Face lumea sa vomite pe strada.
sa moara masa pai daca joaca cs si rateaza un shot fuge in baie si incepe sa se distreze:))
Pai se evolueaza!De la lama au ajuns la sabie si apoi la drujba!Ce mai urmeaza?Flexul?
?
Crocodilul emo:
-Alo, fabrica de posete?
![]()
Cea mai mare dorinta a mea ar fii sa am o bata de bassebal cu mine si sa ma intalnesc pe strada cu gay-ii de la tochio hotal . MWHAHAHAHHAHA >![]()
-Care este animalul preferat al unui emo?
-Lama
Ce si-ar dorii un emo daca ai gasii emositul de aur ca sa-i indeplineasca o dorinta?
1. Sa moara
2. tochio hotal sa fie nemuritori
3. sa se dea pe un topogan cu lame si sa cada intr-o piscina cu spirt
De ce nu ies emoistii afara cand e soare?
Li se decoloreaza parul,le iese vopseaua din par.
Ce bautura cere un emo la un bar?
Cianura aveti?(cianura = un fel de otrava)
(cianura = un fel de otrava)
Multumim pentru explicatii. Cianura este intradevar un fel de otrava.
Multumim pentru explicatii. Cianura este intradevar un fel de otrava.
...si nu orice fel de otrava,ci una de calitate ... ![]()
...si nu orice fel de otrava,ci una de calitate ...![]()
Aha .... Dar de unde sti ?? Ai incercato cumva ???
Multumim pentru explicatii. Cianura este intradevar un fel de otrava.
frate..care e problema ta?
Deja parca ar fi pe cale de disparitie...nu mai apar la Zero TV,nu mai apar nici pe strazi! :laugh: