FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emomania

«112131415»
MALDINI25.08.2008 11:25

Este este :))

DelPiero1025.08.2008 12:14

Este pana ne luam la bataie dupa un schimb de injuraturi...

CatalinBerceni26.08.2008 06:02

eh, asta este si bila neagra a noastra :D

AdrianUltras2503.09.2008 20:49

PLM

CatalinBerceni06.09.2008 08:00

Macar nu ne omoram singuri :D

 

razvan_stelist200706.09.2008 10:57

mai rai sunt tiganii decat emoisti...astia cel putin nu te baga in seama , stau si plang.tiganii vin si iti baga portofelu in seama :no:

CatalinBerceni07.09.2008 19:10
mai rai sunt tiganii decat emoisti...astia cel putin nu te baga in seama , stau si plang.tiganii vin si iti baga portofelu in seama :no:

 

Tiganii sunt pe cale de disparitie, eu unul am inceput sa-i fac sa dispara :D

 

Kornelya16.10.2008 22:15

incepe sa-mi fie mila deja de ei

Blackzie24.10.2008 15:33

EMO!

emo_large.jpg

EMO-Queen2.jpg

EMOBOYACHTUNG.jpg

cutpy6.gif

eeeeeeeeeeeemmmmmmooooooooooo.jpg

RaMs3s24.10.2008 17:55

Hitler chiar ca are fata de emo :))

CatalinBerceni25.10.2008 03:54
Hitler chiar ca are fata de emo :))

 

Daca Hitler a fost emo ....ne-am dat dracu cu specia asta ca daca mai iese unul ca el.......se duce dracu toata lumea asta

puimic23.11.2008 11:02

emo este un curent idiot al adolescentilor din ziua de azi....in ceea ce priveste un stil cat mai ciudat si mai ieftin dupa parerea mea....:|

 

 

cred ca nici 20% din toti papitoii pe care ii vedem pe strada imbracati "emo" nu stiu ce e aia ... eu stiu ca e ceva care vine de la emotii sau asa ceva ... dar mi se pare o mare prostie.... la inceput ... mi se parea ceva original ... dar acum deja toto orasu a adoptat acest "stil" ...~X( mi se pare nashpa ...

patko25.11.2008 13:25

La majoritatea e numai moda.atat

micutZu' Deni08.02.2009 10:20
La majoritatea e numai moda.atat

 

 

Ce tru e nenea asta ... http://filme-games.com/publ/1-1-0-672

RaMs3s09.02.2009 17:49

"Vii mai tarziu sa stam pe intuneric ?"

Picture.jpg

D4v1dstelist16.04.2009 11:26
Ce tru e nenea asta ... http://filme-games.com/publ/1-1-0-672

 

Frate,m-ai aranjat. :sick: Ala ii nebun de legat.E pericol pentru societate.Face lumea sa vomite pe strada.

crossman16.04.2009 17:11
Frate,m-ai aranjat. :sick: Ala ii nebun de legat.E pericol pentru societate.Face lumea sa vomite pe strada.

 

sa moara masa pai daca joaca cs si rateaza un shot fuge in baie si incepe sa se distreze:))

D4v1dstelist19.04.2009 17:35

Pai se evolueaza!De la lama au ajuns la sabie si apoi la drujba!Ce mai urmeaza?Flexul? :hmmm: ?

bodanelu19.04.2009 20:53

Crocodilul emo:

-Alo, fabrica de posete?

 

 

:D

iNsTiGaToR20.04.2009 16:53

Cea mai mare dorinta a mea ar fii sa am o bata de bassebal cu mine si sa ma intalnesc pe strada cu gay-ii de la tochio hotal . MWHAHAHAHHAHA >:)

 

 

 

 

-Care este animalul preferat al unui emo?

-Lama

 

Ce si-ar dorii un emo daca ai gasii emositul de aur ca sa-i indeplineasca o dorinta?

1. Sa moara

2. tochio hotal sa fie nemuritori

3. sa se dea pe un topogan cu lame si sa cada intr-o piscina cu spirt

 

De ce nu ies emoistii afara cand e soare?

Li se decoloreaza parul,le iese vopseaua din par.

 

Ce bautura cere un emo la un bar?

Cianura aveti?(cianura = un fel de otrava)

axl20.04.2009 17:11
(cianura = un fel de otrava)

Multumim pentru explicatii. Cianura este intradevar un fel de otrava.

danimarcu20.04.2009 17:27
Multumim pentru explicatii. Cianura este intradevar un fel de otrava.

...si nu orice fel de otrava,ci una de calitate ... :crazy:

 

steaua_bucuresti20.04.2009 17:57
...si nu orice fel de otrava,ci una de calitate ... :crazy:

 

Aha .... Dar de unde sti ?? Ai incercato cumva ???

 

iNsTiGaToR22.04.2009 12:28
Multumim pentru explicatii. Cianura este intradevar un fel de otrava.

 

frate..care e problema ta?

D4v1dstelist24.04.2009 18:04

     Deja parca ar fi pe cale de disparitie...nu mai apar la Zero TV,nu mai apar nici pe strazi! :laugh:

«112131415»