Conform stirilor TVR din aceasta seara Andrei Prepelita s-ar fi inteles cu Steaua sa vina din iarna in Ghencea,urmand ca cele doua cluburi sa se inteleaga!
Sa vina in Ghencea sa vedem ce stie!Cat despre declaratia lui Mazilu e vorba ca Piturca nu mai baga interen stelisti!Vrea sa se razbune pe Steaua dar s-ar putea ca situatia intr-un viitor nu prea indepartat sa se intoarca impotriva lui.Eu zic ca Dica merita sa joace cel putin cateva minute cu Cehia iar Ogararu trebuia chemat la lot!Oricum era mai bun decat Contra!
SPRE 23

