Eu zic ca ar fi mai bun un atacant din strainatate...
Nu avem nevoie de mercenari...Carlos nu are valoare de Steaua si asta se stie.
Neaga a declarat ca s-ar intoarce in tara numai la Steaua si ca ar face-o oricand,de ce nu vor sa-l aduca...E un atacant pe care multi stelisti l-au regretat cand a plecat
Mazilu,e genul lui Macarone,da goluri din orice pozitie,speculeaza orice situatie,e inteligent...iar daca la Boro cel mai scump(12 mil),nu vad de ce Gigi nu ar da 3 mil si sa ajunga in CL
Cocis e mai bun decat Cernat,a fost la "U" Cluj si l-am vazut cum joaca,are talent cu carul si daca o sa ajunga la Steaua garantez ca o sa dea randament 100%
