Reddog,cand a plecat Mutu sau Zicu la Inter ce ai spus? Ce ai gandit atunci? Ca au valoare nu de Inter! Asa ai gandit nu? De ce nu ar avea si Radoi valoare de Milan? Cred ca un transfer Radoi la Milan la 23 de ani si experienta pe care o are este mai plauzibil decat unul ca Zicu sau Mutu la Inter la 19-20 ani la vremea aceea... Nu vreau sa fiu rau cu tine Reddog, dar ai fost ipocrit. Sper sa nu te superi dar asa ai dat de inteles prin declaratiile tale.
Nu ma supar deloc si nu cred ca am fost ipocrit, dar nu cred ca Milan va da atatia bani pe Radoi. Pentru cel care spunea ca I. Becali le-ar furniza vreo caseta cu greselile lui Radoi...asta e o tampenie. Un club ca si Milanul nu credeti ca si-a procurat toata documentatia referitoare la Mirel? In ultimul timp nu prea au stat lucrurile bine pentru el, deci cred ca interesul diavolilor milanezi s-a redus la 0. Daca va ajunge acolo insa ma voi bucura pentru el ca si jucator roman si ma voi ruga sa joace foarte bine ca doar TIN CU AC Milan!
