FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TRANSFERURI 2005-2006

«1111213141583»
reddog07.10.2005 10:43

Asta era ceva clar de la inceput. Ce sa-i faci cu promisiunile venite din partea conducerii? E ceva normal la noi in campionat. Timisoara e avida de fotbal si, din pacate pentru ei, nici macar trofeele nu le-au obtinut de la Zambon.

I.N.Money07.10.2005 10:51

Si Zambon ala..cred ca merge cu tancu si cu echipele de interventie pana la un supermarket....cred ca e persoana non-grata in Banat.Da cred ca e iubit in Arad de suporterii lu UTA ...mama mama.. :lol:

reddog07.10.2005 10:53

Ba nu e iubit deloc. ARADUL nu iubeste nici o persoana care are ceva legatura cu Poli, oricat de mica ar fi ea.

Polistii il urasc in schimb la greu. :lol:

I.N.Money07.10.2005 10:55

Asta e un fel de Netoiu al Timisoarei... :lol:

reddog07.10.2005 10:57

Cam asa ceva. Dar cred ca mai rau. Totusi sa stii ca pe de o parte ii cam dau dreptate. Aceasta echipa nu e Poli cea care a fost, e un hibrid al capitalei pe care Timisoara o uraste atat de mult. Nu vad de ce ar lua cele doua cupe obtinute de adevarata Poli.

reddog07.10.2005 10:57

Cam asa ceva. Dar cred ca mai rau. Totusi sa stii ca pe de o parte ii cam dau dreptate. Aceasta echipa nu e Poli cea care a fost, e un hibrid al capitalei pe care Timisoara o uraste atat de mult. Nu vad de ce ar lua cele doua cupe obtinute de adevarata Poli.

sorin_77707.10.2005 10:58

baieti sunteti usor de ceva vreme pe langa Subiect... lasati Timisoara... Vedeti de transferuri... Mai bine spuneti de inspiratia lui Banel cand a ales Steaua...

I.N.Money07.10.2005 11:02

Ai pus punctul pe "i" SOrine... :lol: :lol: .Revenind la transferuri...ce parere aveti de Izvoreanu ala? 8)

SteauaToronto08.10.2005 09:26

Pentru mine e suficient un transfer acela este PASCOVICI de la Farul! Sper ca Jiji sa-l aduca!

I.N.Money08.10.2005 13:22
Pentru mine e suficient un transfer acela este PASCOVICI de la Farul! Sper ca Jiji sa-l aduca!

Parca Pascovici joaca in general fundas stanga nu?? avem fundasi...mijlocasi nu prea.

FanSteaua4Life08.10.2005 17:57
Era de asteptat. Nu cred ca exista un public care sa nu procedeze asa cu un jucator care a plecat de la echipa lor la una adversara. Asa se intampla peste tot. Nicolita nu mai tine de Poli si pentru ei e frustrant sa il vada la Steaua. E de inteles.

Doar Tibi Moldovan a fost aplaudat la Alba Iulia pe cand juca la Dinamo...Oare de ce?

reddog10.10.2005 15:53

Din acelasi motiv pentru care orice jucator plecat de la Bacau sau Farul la Steaua ar fi intampinat cu aplauze.

FanSteaua4Life10.10.2005 21:36
Din acelasi motiv pentru care orice jucator plecat de la Bacau sau Farul la Steaua ar fi intampinat cu aplauze.

Oare??? :roll:

I.N.Money11.10.2005 07:11

Vorbim de meciu de La Alba Iulia de anul trecut...care sa fim sinceri a fost ceva de genu Circu Globus...oamenii de acolo erau resemnati cu retrogradarea si aplaudau un jucator de al lor care s-a afirmat.

zarboss12.10.2005 04:53
Vorbim de meciu de La Alba Iulia de anul trecut...care sa fim sinceri a fost ceva de genu Circu Globus...oamenii de acolo erau resemnati cu retrogradarea si aplaudau un jucator de al lor care s-a afirmat.

si la alba iulia a fost doar un episod din circul prestat de Dinamo...

SteauaToronto15.10.2005 09:48

Ce impact credeti ca o sa aiba aducerea lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ca presedinte asupra transferurilor?

Virgil15.10.2005 10:05

Impact zero.

strezahuzum15.10.2005 10:11

Zero barat.

Cata vreme bravul nostru "Razboinic al luminii" nu baga mana mai adanc in punga ( presupunand ca a mai ramas ceva pe-acolo ), [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] nu poate sa faca minuni cu mana goala.

 

Sper sa ma insel, dar asta e parerea mea...

I.N.Money15.10.2005 12:07

Pai nu l-a pus pe Meme manager?? el trebuie sa se ocupe de transferuri 8)

zarboss15.10.2005 13:50
Pai nu l-a pus pe Meme manager?? el trebuie sa se ocupe de transferuri  8)

prin functie MM este responsabil cu transferurile... asa ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] nu cred ca va avea vreun cuvant de spus...

Ayrton24.10.2005 09:34

Nu cred ca Laca ar accepta sa nu aiba un cuvant de spus in privinta transferurilor. Iar MM oricat de antipatic ar fi cred ca e suficient de inteligent sa inteleaga asta. Daca nu ma insel au fost impreuna la National-Arges sa-l vada pe Prepelita. L-am vazut pe Prepelita si in meciul cu Poli T. si cred ca e prima optiune din campionat - talentat, tanar si destul de sigur pe el. Neaparat trebuie sa-l luam pe baiatul asta!

steff27724.10.2005 10:04
V Iacob cum sa vina ala la STEAU e omu lu Netoiu cu Dinamo a stat si a dormit in teren asta ne mai trbuie acu caini spurcati

 

Vezi cum toti ne pricepem la fotbal :!:

iL Napoletano24.10.2005 10:15

deh multi cunoscatori pe aici..dupa victoria cu lens nu a mai vazut urma de contestatari pe aici..dc nu mai scrie nimeni acum 'm+++ Radoi' pe peretii stadionului...dc Becali nu mai e facut in tot felul?stiu ca e 'trendy' sa postezi in spatele uni nick de toate..dar se cere si putina seriozitate! :idea:

sorin_77724.10.2005 10:43

cred ca se va implica Laca dar decizia finala tot a lui MM este... eu insa am sa il laud pe Laca daca cel adus e de Steaua si am sa il critic pe MM daca acel adus dezamageste :lol: :lol: :lol:

zarboss24.10.2005 16:54

oricum MM a reusit sa faca niste mutari bune .. asta vara.. sper sa faca si in iarna ceva surprize frumoase

«1111213141583»