Eu cred ca prima achizitie si cea mai importanta este aducerea lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]. Omul asta chiar are stofa si autoritate de presedinte. Tot ceea ce zice el e lege si nu se discuta.
La mijloc stam mai slabut, iar Nesu, cu regret, il admir si-l iubesc. Dar Badoi l-a facut cum a vrut el. Pascovici cred ca e foarte aproape de Steaua (si bine face).
