Echipa a doua nu a trimis mai nimic la prima echipa nici macar in doi ani de zile... Sunt parca inconstienti acesti jucatori tineri... Sa ai 18-20 de ani si sa iti dea cineva sansa sa joci pentru Steaua... Pai mancam terenu...
da dar e pacat ca ei nu isi dau seama de asta ... si cand o sa se trezeasca o sa fie cam tarziu....
pacat ca nu au ambitie .. dar cred ca ne-ar trebui si noua o echipa in div B ca sa se mai rodeze pe acolo cu cateva meciuri grele si pe urma sa ii aduca la echipa mare
