corect, dar sa-l inlocuiesti pe Mirel cu Alin Stoica de ex. sau cu Cocis pe post de coordonator, ar insemna sa schimbi sistemul... pt Bostina eu zic ca exista solutia Cristocea... pt Nicolitza e mai greu, dar daca isi revine Oprita, ar ptuea da randament ca mijlocas dreapta... deci ar ramane Para si Mirel. De cine sa fie inlocuiti? Lovin, ar putea sa faca fata? poate, dar peste vreun an doi, pana atunci un C. Lazar de la sportul ar fi bun zic eu... iar ca varf, NEAGA e singurul pe care mi-l doresc. Oricum, se pare ca Oli incepe sa reabiliteze rezervele, si asta nu poate fi decat imbucurator...
