David Carney - mijlocas
Gianmarco Loncharich - fundas
Ok poate sunt buni. Dar atacantzi pe cand? De afara, din tara sa-i aduca, nu conteaza, important e sa aduca cel putzin un atacant care sa stie sa inscrie, nu sa se uite la minge si s-o filmeze cum trece de el.
Ce "tare" e Olaroiu, sta si il vede pe astia ca si pe Carlos pe casete dar niste atacantzi nu vede. Poate nu-i plac atacantzii. :lol:
Mai tzinet-ti minte ce a zis MM acum cateva luni? ca el prefera un jucator care pune osul in meci si care alerga pana nu mai poate, si deposedeaza la greu fara sa stie sa dribleze, in locul lui Ronaldinho. Sper sa nu se axeze numai pe astfel de jucatori rudimentari din punct de vedere al tehnicii si sa aduca si unii care mai stiu cu mingea. Ca noi suporterii mai vrem sa vedem si o faza,2, 10 spectaculoase in care sa existe driblinguri. Chiar nu suport cum joaca Chelsea . M-am bucurat ca a castigat Barcelona. Sincer voi ce alegetzi? Sa vedetzi un joc a lu Chelsea in care vezi doar 3 faze in tot meciul, si victorii doar cu 1-0 cum are pana acum,sau un meci al Barce-ei unde vezi pe putzin 10 faze cu 4-5 goluri marcate?
