... Ma bazez pe flerul lui Stoica si pe priceperea lui Olaroiu ! (si pe banii lui Gigi, of course

)
Flerul lui Stoica si priceperea lui Olaroiu (si banii lui Gigi) vor sa aduca un portar cu experienta, in varsta de 30 de ani, la Steaua:
"Tratative cu portarul Henrique Hilario
Oficialii din Ghencea se aflã în negocieri avansate cu goalkepeer-ul formației portugheze Nacional Madeira, locul 3 în actuala ediție a campionatului lusitan. Henrique Hilario, în vârstã de 30 de ani, a evoluat patru etape în acest sezon. Dacã tratativele se finalizeazã, duminicã jucãtorul se va alãtura delegației steliste în cantonamentul din Cipru. De altfel, managerul general Mihai Stoica se aflã în Portugalia unde trateazã acest transfer al lusitanului care îl va înlocui pe Vasili Hamutovski." sursa Prosport
Nu stiu ce sa zic dar sa nu para HILAR... Sper sa fie o alegere buna...