Eu nu cred deloc in ziarul asta. Arunca multe petarde. Ca toti de altfel. Daca stam bine si ne gandim mereu se intampla asa. Este pauza competitionala si toti, pentru a umple paginile ziarelor, scriu vrute si nevrute. Iti dau la "bursa transferurilor" cate o lista cu zeci de jucatori care vin sau pleaca si daca se intampla sa nimereasca un nume o sa vezi scris cu litere cat casa " asa cum am scris cu .... zile in urma, jucatorul x s-a transferat la ....".

