lotul Stelei e subtire,este valoros dar subtire,nu uitati ce a spus Protasov despre rezerve,atata timp cat nu avem si rezerve apropiate de valoare cu titularii nu putem face cine stie ce...mai ales in CL,ideea ar fi sa ajungem...bineinteles la o scara mai mica...intr-o situatie similara cum se intampla de exemplu la Juventus unde Mutu..un jucator valoros nu e titular incontestabil.Un mijlocas ofensiv in locul lui para langa Radoi,doi mijlocasi - stanga si dreapta - florentin Dumitru e pe picior de plecare si Bostina nu stiu daca are concurenta reala pe post,inca un atacant,un fundas central si doi dreapta,stanga si cred ca putem visa foarte frumos,dar valorosi si cu meciuri in picioare.Mi-ash dori sa fie o asemenea concurenta,si rezervele sa fie de aceeasi valoare ca titularii incat sa iti fie greu sa anticipezi primul 11 la un meci.ah...si un portar :lol:
