FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TRANSFERURI 2005-2006

«1383940414283»
AGRESSIVO198+124.12.2005 12:06

Steaua nu e de valoare sau nu e din europa,mai bine zis sa plece pt bani...de ce nu-l plateste Jiji mai mult sa nu plece ca se lauda ca-i plin de bani si vrea si performanta..... :twisted: :twisted: :twisted: NU VINDETI N-I-M-I-C :twisted: :twisted: :twisted:

I.N.Money24.12.2005 12:11

Sunt si banii normal,dar ce jucator nu ar dori sa joace alaturi sau impotriva marilor jucatori ai Europei??? Aici la noi impotriva cui joci??? Lui Zicu?? :lol:

AGRESSIVO198+124.12.2005 12:13

nici o echipa nu s-a infiintat mare, a devenit pe parcurs.

DraqGol24.12.2005 12:27
Cred ca Jiji e de acord sa plece Ogararu pe o suma oarecum mica pentru ca si-a facut datoria fata de Steaua si merita sa joace la o echipa de valoare din Europa.

 

Aici era vorba ca'i da drumul Gigi, nu ca si'ar fi exprimat Ogararu intentia sa plece !!! Si in articol spune ca poate sa plece oriunde, doar sa i se dea acea suma ... nicidecum de "marile cluburi europene", adica inclusiv la Dinamo sau Poli Tim.

AGRESSIVO198+124.12.2005 12:38

important nu e unde pleaca ci ca pleaca si ne lasa fara unul din cei mai constanti jucatori

Bogdan4Steaua24.12.2005 12:49

Cred ca sunt declaratii aiurea. Nu se desparte Steaua de Ogararu atat de usor. Avem mare nevoie de el.

I.N.Money24.12.2005 13:10

Villareal de la meciul cu noi il monitorizeaza si cred ca si-au dat seama ca Ogararu este unul dintre cei mai buni fundasi dreapta la ora asta.

bebeto24.12.2005 16:18

ok,pleaca Ogararu,dar cine vine in locul lui?

ok,pleaca Hamu,vine altu mai bun.dar rezerva valabila a viitorului portar avem?

parca era vorba sa intarim lotul,sa aducem jucatori valorosi,de perspectiva care sa poata inlocui titularii cu succes in caz de nevoie.nu sa facem experiente cu primul 11.

 

pina una alta: CRACIUN FERICIT TUTUROR!!

I.N.Money24.12.2005 17:03

pe postul lui Ogararu cred ca Balan poate face fata cu brio,dar la Hamu e cam greu,nu vad un inlocuitor pentru el momentan.

dbd24.12.2005 18:32

pai se vorbea de portarul ala din grecia !!!

Bogdan4Steaua24.12.2005 18:42

Daca e adevarata stirea conform careia Ogararu e de vanzare, inseamna ca unul dintre jucatorii care vor veni va fi un fundas dreapta. Nu putem ramane doar cu Balan pe acea parte.

Daca MM tot anunta o bomba pe piata transferurilor poate vine Rivaldo.....cine stie.....sunt doar vise deocamdata. :D

cristianotopeanu24.12.2005 18:54

Pentru draculasblood : sa stii ca "smecheria" ta cu aflatul IP-ului si browserului nu tine complet, pentru ca "vede" Opera ca fiind I.E. 6 :D.

Motanu D24.12.2005 19:03

Depinde. Opera poate fi setata ca sa fie vazuta de servere drept IE6 su Mozilla...

Si oricum, "smecheria" nu e facuta de draculasblood. Se vede numele firmei undeva intr-un colt :lol:

sorin_77725.12.2005 08:29
Villareal de la meciul cu noi il monitorizeaza si cred ca si-au dat seama ca Ogararu este unul dintre cei mai buni fundasi dreapta la ora asta.

 

Nu cred ca spaniolii mai au ochi pentru Ogararu dupa ce in primavara a fost depasit de adversarul direct la meciul cu Olanda... Ogararu a mai crescut in nivel de atunci dar parca se apropie de forma maxima... Si totusi nu trebuie scapat...

I.N.Money25.12.2005 09:35

Intradevar l-au achizitionat pe Kronkampf de la AZ Alkmaar in dauna lui Ogararu,insa la ora asta Ogararu este peste el+ de ce a picat Ogararu si toti stelisti vinovati pentru infrangerile din dubla cu Olanda?? de ce nu a picat Contra care a dat o minge senzationala lui Robben,sau Titularizarea lui Ghioane la Bucuresti care cu o luna inainte de meci intrase in coma?? Jiji cere atat pentru el pentru ca stie ca altii ii fac manevre daca doreste sa-l vanda.

dbd25.12.2005 12:46
bebeto a scrisparca era vorba sa intarim lotul,sa aducem jucatori valorosi,de perspectiva care sa poata inlocui titularii cu succes in caz de nevoie.nu sa facem experiente cu primul 11.

tu chiar credeai ce spun micinosii astia ...ca doar se va intari primul 11 ??? fii serios... :lol: :lol: :lol:

dbd25.12.2005 12:47

cristianotopeanu a scris

Pentru draculasblood : sa stii ca "smecheria" ta cu aflatul IP-ului si browserului nu tine complet, pentru ca "vede" Opera ca fiind I.E. 6

asta e acu...ce vrei sa fac...

:lol: :):D

dbd25.12.2005 12:48

MotanuD a scris

Depinde. Opera poate fi setata ca sa fie vazuta de servere drept IE6 su Mozilla...

Si oricum, "smecheria" nu e facuta de draculasblood. Se vede numele firmei undeva intr-un colt

:D:D:D te-ai prins :D:D:D

dbd25.12.2005 16:58

Jiji a anuntat clar ca Ogararu, Hamu si Dumitru sunt de vanzare si ca pot pelca oricand...

asta e..dar Ogararu merita sa mai ramana ...chiar si Hamu...

:?

dbd26.12.2005 14:31

daca era dupa mine iarna asta scoteam la vanzare pe : Dumitru, Cristea si unul dintre Cernea, Baciu sau Lita...

juristcris26.12.2005 15:51

S-a anuntat la stiri ca Steaua e interesata de Badoiu de la Jiul. El joaca pe partea dreapta si mai este curtat de Dinamo.

dbd26.12.2005 15:57

partea dreapta ce ??? fundas misjlocas atacant ???

Motanu D26.12.2005 16:07

Si ce facem ? Il dam pe George si luam toate puscariile de fundasi ?! Nici chiar asa !!!

dbd26.12.2005 16:11

stiu ca nu-i corect...dar daca zice sefu' !? :lol: :cry:

steaua_forewer26.12.2005 18:48

scrie pe gsp ca cica s-ar putea sa vina badoi , ce parere aveti ? eu zic ca nu ar fi rau

«1383940414283»