Steaua nu e de valoare sau nu e din europa,mai bine zis sa plece pt bani...de ce nu-l plateste Jiji mai mult sa nu plece ca se lauda ca-i plin de bani si vrea si performanta..... :twisted: :twisted: :twisted: NU VINDETI N-I-M-I-C :twisted: :twisted: :twisted:
