Se mai intampla.Nu uita ca anul trecut eram laudati de toata lumea.Insisi suporterii din Groapa il preamareau pe Gigi pentru ca baga bani in Steaua,in schimb la ei numai vanzari de jucatori.
Intr-un fel situatia s-a inversat,dar numai intr-un fel.Ei au luat acum crema,dar Steaua nu a vandut cum au vandut ei,14 jucatori.
Daca nu ar fi ura pe Gigi atat de mare,cred ca am putea intelege ca s-au intamplat anumite lucruri care nu permit cheltuieli mai mari decat cele prezente.Sa ne gandim numai la salariile jucatorilor.Probabil cele mai mari din Divizia A.Cine mai are 300.000$/sezon ca Radoi?Plus prime,cheltuieli cu regia jucatorilor,etc.
Cred ca se impune atragerea unui sponsor adevarat,care sa suporte o mare parte din cheltuieli.
Ocazia de a-l avea poate veni cat de curand.Mai ales daca vom intra in grupele Champions League.
I love you
