FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TRANSFERURI 2005-2006

«1353637383983»
dbd22.12.2005 16:23

repet intrebare Hamu pleaca ??? ca asa se zicea !?

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:25

nu se stie tot ce-i posibil dar presupunem

kyd22.12.2005 16:49

in gsp de ieri se spunea ca Steaua are in vizor un portar grec care a fost rezerva la europene si care era pe lista de jucatori pe care ii dorea Protasov si se pare ca este dorit si de Oli => inlocuitor pt Hamutovski

suma de transfer pt Hamutovski ar fi de 750.000 euro

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:52

inlocuitor sau daca nu macar concurentza

dbd22.12.2005 16:53

om trai si om vedea !!!

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:57

in orice caz nu zic ca nu sunt importante transferurile dar cred ca PRIORITAR e sa nu plece NIMENI.

dbd22.12.2005 17:10

asta nu se poate :lol: :lol: :lol:

Ayrton23.12.2005 00:04

"Stoica: ''Va fi o mare surpriza pentru toata suflarea fotbalistica''

Mihai Stoica a continuat sa accentueze din nou faptul ca viitorul transfer efectuat de Steaua va fi o surpriza de proportii: 'Suntem foarte aproape sa aducem un jucator. Va fi o mare surpriza pentru toata suflarea fotbalistica'."(Onlinesport)

 

Cum despre acest lucru s-a mai scris si in alte ziare de sport( ceva mai credibile), inclin sa cred ca nu este doar "publicitate". Intrebare: Cine poate fi misteriosul fotbalist?? Poate fi vorba de Cernat??

Virgil23.12.2005 03:57

Hamutovski a primit de la Conducere,un act prin care i se da liber sa joace la orice echipa plateste 500.000 $ pentru el.

 

Dumitru are si el una.Pentru 300.000 $.Numai ca CFR Cluj spune ca se lipseste si ca il putem tine mult si bine pe banca de rezerve.

Ce-or crede ei?Ca-l iau pe gratis?Asa cum i-au luat pe Dorinel si pe Martin?Daca au nevoie de el sa vina cu o contraoferta.

sorin_77723.12.2005 04:15

'Suntem foarte aproape sa aducem un jucator. Va fi o mare surpriza pentru toata suflarea fotbalistica'.

 

Declaratie data de MM si aparuta in media romaneasca...

 

Cine oare poate fi? Chiar nu imi dau seama!!!

Virgil23.12.2005 04:32

Hai mai,ca-i simplu.

sorin_77723.12.2005 04:34

Daca e simplu spune tu virgil cine poate fi? E din tara? ca daca e din tara nu ar mai fi senzational... :?

Virgil23.12.2005 04:44

Deocamdata ma abtin.Nu de alta dar s-ar pierde din mister.Vom vedea la momentul potrivit.

sorin_77723.12.2005 04:52

Macar daca am afla acum pana la sfarsitul anului... Eu imi dau cu presupusul: Cernat...

Virgil23.12.2005 04:55

Cernat de la Dinamo Kyev.Da.Ar fi o posibilitate.

I.N.Money23.12.2005 04:56

Eu auzisem pe la TV ca este vorba de Lobont insa daca au declarat ca sunt in cautarea unui portar strain ,varianta asta pica.O adevarata surpriza ar fi Rica Neaga,dar e aproape imposibil.

sorin_77723.12.2005 07:09

Eu avnsansez ipoteza cu Cernat... 100% asta e transferul anului... Alcineva care sa faca senzatie sa ne permitem si sa se potriveasca nevoilor Stelei NU EXISTA!!!!

 

Maine veti citi titlu' pe prima pagina in GSP:

 

"Cernat, cadoul de Craciun al lui Mihai Stoica!"

 

Citat anticipat, rog a se vedea data si ora!

bebeto23.12.2005 07:16

cine-i oare?cine-i oare? :)

 

MM sa gasit acum de sarbatori sa ne puna la ghicitori si enigme de descifrat. poate vine Mutu,ca tot vrea juventus sa-l dea la schimb la Betis.asa,il dam noi pe Cristea la schimb cu Mutu.rezerva pe rezerva.ar fi chiar pomana pt juve...ar mai trebui sa ne dea si niste bani..dar..hai treaca de la noi :roll:

sorin_77723.12.2005 07:18

Eu am vorbit serios: Cernat vine...

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 07:32

Ce succes are topicul tau. Felicitari!

strezahuzum23.12.2005 09:49

People ... va luati dupa MM ?? Pai el declara mai demult si ca s-a inteles cu Prepelita de la Arges, care pana la urma se pare ca va ajunge tot in vizuina caracatitei Giovanni - Borcea !

 

Daca vine Cernat o sa repet de 100 de ori, cu voce tare, cu fata la Mecca ... "MM imi cer scuze, esti cel mai tare conducator"... dar nu cred !

AGRESSIVO198+123.12.2005 10:18

eu v-am spus si va repet mai putin conteaza pe cine aduce MM important e sa NU VANDA NIMIC,ca va face si un transfer doua dar asta numai pt concurenta pe posturi e cu totul altceva(eu unul nu vad pe cine ar putea scoate din primul 11,daca echipa merge atat de bine)RASPUNDE-TI VA ROG PE CINE AR PUTEA SCOATE?

DraqGol23.12.2005 10:22

Yo unul as fi foarte multumit dak l'as vedea inapoi pe Neaga. Mai ales ca si'a facut "Armata" in Coreea, unde acolo nu se glumeste la antrenamente :twisted: Mult mai multumit as fi cu Neaga decat cu Cernat.

dbd23.12.2005 11:02

da chiar de unde sunteti sigur ca vine cernat ???

AGRESSIVO198+123.12.2005 11:03

si daca vine in al cui loc sa joace? :?: :?: :?:

«1353637383983»