Ce cocis? Ce Mazilu? Ce Prepelita(muta-ti cuibul :lol:)?
Cineva spunea mai demult ca ar trebui adusi jucatori cu imprumut de la echipe puternice din europa...este o idee buna, insa extrem de greu de realizat la noi...(MISTO AR FI SA-L IMPRUMUTE PE DI VAIO DE LA VALENCIA :lol: :lol: :lol: )
In Romania o echipa are voie sa aiba in teren 5 jucatori straini...eu unul(si cred ca si voi) mi-as dori sa aduca jucatori straini de calitate(daca nationalul a putut, trebuie sa poata si ei...).
