FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TRANSFERURI 2005-2006

«1192021222383»
Stryker19.11.2005 20:52

Ce cocis? Ce Mazilu? Ce Prepelita(muta-ti cuibul :lol:)?

 

Cineva spunea mai demult ca ar trebui adusi jucatori cu imprumut de la echipe puternice din europa...este o idee buna, insa extrem de greu de realizat la noi...(MISTO AR FI SA-L IMPRUMUTE PE DI VAIO DE LA VALENCIA :lol: :lol: :lol: )

 

In Romania o echipa are voie sa aiba in teren 5 jucatori straini...eu unul(si cred ca si voi) mi-as dori sa aduca jucatori straini de calitate(daca nationalul a putut, trebuie sa poata si ei...).

reddog19.11.2005 20:54

Cine a putut???

Si de unde atatia bani la noi sa se aduca jucatori de talia lui Di Vaio mentionat de tine???

Stryker19.11.2005 20:55

Nationalul a adus jucatori straini de calitate(parerea mea)...

Cu Di Vaio era doar o gluma...apropo se pare ca Danciu nu se mai intoarce la Dinamo :lol: :lol: :lol:

reddog19.11.2005 20:59

E ceva sigur sau iar o supozitie chestia cu Danciulescu? Si, sincer, nici nu m-ar mira sa nu se mai intoarca...

Ce naiba de jucatori au adus cei de la National? Daca sunt atat de buni, ce au facut si ei cu Pandurii?

Stryker19.11.2005 21:02

Avand in vedered diferenta de salariu sunt sanse :lol: :lol: :lol:

Nationalul a luat cativa jucatori: McKain,Twaite,

Abiodun,Srhoj, pe gratis...si s-a vazut ca sunt destul de buni...si rapidu cu karamian ala...

reddog19.11.2005 21:04

Doar unul m-a impresionat pana acum: Abiodun. In rest, nu prea au iesit in evidenta.

Stryker19.11.2005 21:05

Oricum...asta inseamna se ai un management bun...achizitionezi pe gratis si vinzi scump:McKain la noua bragadiru :lol: :lol: :lol:

reddog19.11.2005 21:09

Noua si vechea la un loc. Si el e un jucator bun, desi nu prea s-a adaptat integral la Poli, dar e pe drumul cel bun.

Lasa ca la Dinamo se fac jucatori sa fie exportati. Ce zici de politica asta?

Stryker19.11.2005 21:22

Nu prea ma intereseaza politica lui Dinamo... :lol:

La voi e alta treaba...alti oameni...Borcea...fratii Becali... :lol: :lol: :lol:

 

P.S.reddog, am intrat chiar acum cateva minute pe site-ul vostru...am ras cu pofta...bine se spune "va mancati ca cainii" :lol: :lol: :lol:

ce declaratii,ce nervi,ce ironii,injuraturi etc...

reddog19.11.2005 21:25

La care site te referi? La cel oficial? Astfel de declaratii sunt peste tot in momentele de "criza" ale echipei respective.

Stryker20.11.2005 08:50

Ma refer la dinamoprostia...Am spus mai demult ca Dinamo va face doar 3 puncte in 3 etape...si ai sa vezi ca asa va fi :lol:

Steaua CAMPIOANA DE TOAMNA

redandblue20.11.2005 08:54
Ma refer la dinamoprostia...Am spus mai demult ca Dinamo va face doar 3 puncte in 3 etape...si ai sa vezi ca asa va fi  :lol:  

Steaua CAMPIOANA DE TOAMNA

cam darnic bah stryker...eu cred ca va face decat unul.. :lol:

zarboss20.11.2005 16:04

poate dupa golul din Ghencea..il aduc astia pe Balan in Ghencea

redandblue20.11.2005 16:07
poate dupa golul din Ghencea..il aduc astia pe Balan in Ghencea

Poate s-a uitat si Jiji la meci...

adidas20.11.2005 16:08

Sper sa aduca ceva de valoare de oriunde si nu in formare ca Cristea, I love you Steaua

meshteroo20.11.2005 16:26

Mie mi-ar placea sa vina de la FC Arges vreo 2-3 jucatori...neaparat Prepelita! Si poate Tanase si Tanasa sau Nastasie care a marcat impotriva lui Dinamo aseara! Ce rusine pentru caini. 8)

zarboss20.11.2005 16:34

sincer acum .. eu cred ca sunt multi jucatori buni in divizia A .. dar cred ca ar trebui adusi niste jucatori de valoare .. cred ca din afara campionatului .. chiar daca aduc 2(din afara) in loc de 4(din capionat) cred ca e mai bine

sorin_77720.11.2005 17:26
sincer acum .. eu cred ca sunt multi jucatori buni in divizia A .. dar cred ca ar trebui adusi niste jucatori de valoare .. cred ca din afara campionatului .. chiar daca aduc 2(din afara) in loc de 4(din capionat) cred ca e mai bine

 

Cred ca raportul este mai dur, cam de 1 la 5...

I.N.Money20.11.2005 17:49

Sa vedeti ca in iarna o sa vina un singur jucator...maxim 2....

Ayrton20.11.2005 20:22

Meme Stoica " Vom aduce jucatori noi in iarna, dar unul dintre ei nu va fi sigur Dolha"

I.N.Money20.11.2005 21:08

E bine atunci...ca daca il aduceau ma fortau sa vin cu pietre la meci :wink:

Bogdan4Steaua20.11.2005 21:51

Pana la urma totul depinde de Becali. Degeaba se fac planuri pentru aducerea a zece jucatori. Daca in ziua respectiva Becali se trezeste cu fata in jos, nu mai da bani si ramanem fara achizitii. Vom vedea in iarna. Eu sper sa existe vointa financiara din partea lui Becali si inspiratie din partea celor care aleg jucatorii ce ar urma sa fie transferati. Oricum era clar ca Dolha nu va veni la Steaua. Cred ca nimeni nu il doreste.

andre121.11.2005 09:13

CE SA-L ADUCA PE DOLHA JEGOSUL ALA CARE IN SEZONUL TRECUT NEA ARATAT **** LA TOATA PELUZA

zarboss21.11.2005 09:32

lasa-l pe dolha ala ca nu are ala fata de Steaua

Bogdan4Steaua21.11.2005 09:40

Oricum nu vine, nu are rost sa ne mai agitam. Important este sa ii prelungeasca contractul lui Hamu.

«1192021222383»