Prin urmare, avand in vedere ca transferurile de la rivali sunt excluse, eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa nu ne mai orientam spre Bacau sau Sportul ci mai degraba spre FC Arges. Mai exact, spre Prepelita.
Si mai e pustiul ala de 18 ani..Tanase parca...joaca bine rau..si a zis ca vrea la Steaua 8)
