NU (si eu am fost din aia care la inceput l-au sustinut).
NU (si eu am fost din aia care la inceput l-au sustinut).
@weeezer
De pe acele site-uri "de larga folosinta" ar putea veni suporteri ai oricarui club sa voteze. Si asa poate vota oricine, dar atata timp cat nu se stie de el macar putinele voturi vor fi in mare parte de la stelisti
Cat despre Victor....eu pot sa ii respect parerea lui pro-Becali. Este normal ca pe un forum ca acesta sa se afle persoane cu convingeri diferite pentru ca aceasta e natura umana.Pe mine ma enerveaza la el ca niciodata nu e vinovat Becali, mereu gaseste vinovati de serviciu. Pe simbolul Lacatus il injura ca nu a luat campioantul si cu un an in urma lui 0li ii pupa talpile pentru acelasi lucru. In schimb acum ceva timp ma lua la 11 metri ca vezi-Doamne de ce zic eu de Steaua 86 ca nu traiam atunci sa o vad...
Dar cel mai mult ma enerveaza la el faptul ca dupa ce i-se demonteaza argumentele intr-un mod civilizat si decent, nemaiavand ce zice trece la atacuri personale.
Nu poate AISS sa faca ceva? Nu ma pricep la chestii de genul asta, dar nu se pot pune niste linkuri, niste applet-uri sau ceva de genul asta pe niste site-uri mai "de larga folosinta", care sa trimita cititorii catre un astfel de poll? In felul asta ar avea mult mai multi suporteri acces la votare, si poate sondajul va fi mai reprezentativ...
Nu stiu ce treaba ar avea AISS cu promovarea unui asemenea sondaj pe alte site-uri... La fel de bine, pot sa va garantez ca daca am avea un poll cu 1.000.000 de votanti, si toti l-ar vrea plecat pe Jiji, acesta nu va vinde clubul...
Marius are drepatate.
Doar pt ca noi facem un sondaj in care demonstram ca nu il vrem pe Gigi la Steaua, asta nu il va face sa plece.
Eu am pornit acest sondaj doar ca sa arat lumii ca sondajul facut de gesepe e o prostie imensa.
Nici un stelist adevarat nu il vrea pe Gigi la Steaua!
Nici un stelist adevarat nu il vrea pe Gigi la Steaua!
O afirmatie cam hazardanta. Valoarea ei de adevar depinde mult de definitia notiunii "stelist adevarat".
eu unul il vreau pe Gigi la Steaua!!! la temelia stadionului ![]()
Cred ca au intrat sclavii ciobanului si au votat nu in sondajul de pe prima pagina. altfel nu inteleg procentul asa de mare.
omu asta ne duce in jos rau!la revedere gigioaca!cica HOnTanu le-a dat ciinilor pt coregrafia din meciul cu noi 100 mil lei!!halal primar de sector,sper sa aiba nesansa la alegeri
eu il vreau pe Jiji in Ghencea.
si in care parte a cartierului sa-i stea cadavrul ?
?
eu il vreau pe Jiji in Ghencea.
In cimitirul Ghencea poate....
Axl
Chiar crezi ca oameni ca Tudorel Stoica, Puiu Iordanescu, Marcel Raducanu, Emeri Ienei sau chiar Marius Lacatus l-ar vrea pe Gigi la Steaua daca ar putea decide cine sa fie patron?
MoWeed
becalii nu are ce cauta in cimitirul Ghencea.
Acolo sunt ingropati oameni care au facut ceva pt tara asta.
Nu are ce cauta el acolo langa ei.
Sa isi faca cripta la el in pipera...sau mausoleu...sau priamida...ce vrea el!
merge o stina stilizat si facuta din marmura de becalia?
daca da,eu unul sunt dispus sa donez pentru el!MORI *** DE OIER CRETIN!
La fel de bine, pot sa va garantez ca daca am avea un poll cu 1.000.000 de votanti, si toti l-ar vrea plecat pe Jiji, acesta nu va vinde clubul...
Si atunci, care e scopul threadului astuia? Acela de a ne demonstra unii altora ca de fapt vrem sa plece? Sa ne imbatam cu apa rece? Sa vedem ca, de fapt, o data in plus avem dreptate, dar ramanem cu ea in brate, pt ca oricum nu se intampla nimic?
Din pacate sunt putini cei care voteaza. Momentan, numarul lor n-a depasit nici macar 100. In alte conditii am fi putut atrage atentia weburilor sportive.
LA CIMITIRUL Ghencea PROBABIL
Si atunci, care e scopul threadului astuia? Acela de a ne demonstra unii altora ca de fapt vrem sa plece? Sa ne imbatam cu apa rece? Sa vedem ca, de fapt, o data in plus avem dreptate, dar ramanem cu ea in brate, pt ca oricum nu se intampla nimic?
Pai... cam da.
Din pacate...
"Nu am fãcut nici o ofertã pentru Goga. Nici nu mã mai intereseazã transferul sãu. Vreți sã interpreteze procurorii DNA cã e caz de corupție? Nu mai fac nimic. Rãmânem cu jucãtorii pe care îi avem și cu ei defilãm", a spus Gigi Becali pentru stelisti.ro.
Asadar ramanem cu Lovin,Banel,Surdu,Neagoe si Cl Ionescu,cu ei vom defila spre trofee,spre glorie,spre fotbalul de altadata. Cu ei vom defila. Nu cu Habibou,o mare promisiune,nu cu Mendoza. Astia sunt,cu astia defilam. Sa vezi butoane la anul` ....
sa plece mai bine la stana lui din Pipera
Dupa ce acum 3 zile zicea ca va cumpara pe cel mai bun jucator de la fiecare echipa din Liga I.
Dupa ce acum 3 zile zicea ca va cumpara pe cel mai bun jucator de la fiecare echipa din Liga I.
poate il cumpara pe Kirita cine stie ![]()
![]()
Pe bune daca va mai inteleg. Pe de o parte va plangeti de "presa rea si fara coloana vertebrala" din Romania, dar pe cealalta parte le postati aici toate mizeriile... ![]()
Cred ca sunt cate unii care abia asteapta sa spuna ciobanu' o perla ca sa o posteze ei pe fcsteaua...
1. Daca ai citi cu atentie "declaratia" oierului ai fi vazut ca a zis intai de Goga, apoi de DNA si la final ca nu mai cumpara pe nimeni... oamenii inteligenti au inteles ceva... altceva decat ca "nu mai cumpara"
2. Ca de fiecare data, transferurile importante vor fi in ultima perioada a verii, la incheierea mercatto. Macar amintiti-va cum in iarna l-ati injurat pe Ilie 3 luni, ca apoi, pe final, sa nu mai conteniti cu laudele... EXACT ACELASI LUCRU IL FACETI ACUM!
Gigi....daca ii lasi pe Mendoza si Zapata
(cei mai buni jucatori in retur,fara de care Steaua nu s-ar mai fi batut pentru titlu) atunci poti sa pleci deodata cu ei
forzateaua ![]()
Eu l-am sustinut pana la finalul acestui campionat, mai exact pana cand a inceput sa caute echipe pentru jucatorii de baza ai Stelei si sa aduca toate scursurile.
IL VREAU PE MENDOSA LA Steaua
Cum sa-l vinzi pe Zapata ? chiar nu mai vrei geamuri la maybach ?
nu mai are ce cauta maimuta asta in Ghencea