In fine... n-as vrea sa scapam de dracu si sa dam de ma-sa! Avand in vedere tara in care traim, probabilitatea ca acest lucru sa se intample e f mare.
In fine... n-as vrea sa scapam de dracu si sa dam de ma-sa! Avand in vedere tara in care traim, probabilitatea ca acest lucru sa se intample e f mare.
Vad ca userul ronrichie si-a luat un ban pentru 'agitator'. Poate ar trebui banati toti cei 71 care au raspuns DA la sondaj, ca si ei sunt de aceeasi speta, nu?
O deviza tot mai des folosita, ad literam si in fapte e 'Cine nu e cu noi e impotriva noastra', asta pare a fi noul principiu calauzitor al moderatorilor. De o buna bucata de timp, cei care indraznesc sa aiba o parere contrara lor sunt catalogati - salbatic si infantil - baaa samintarule, oaie, sclavule, Argaseala, etc, noi suntem Steaua!, si putem face ce vor muschii vostri cu voi oilor!!!!, ca ca noi nu e nimenea!
Jignirile au ajuns regula de aur a forumului, iar politica pumnului in gura e ceva curent, iar ca ultima si suprema pedepsire a celor care au curaj sa se impotriveasca supremilor e 'banatul'. Na, tine, acuma sa te mai vad, ronrichie, ce mai faci! He, he l-am infundat si pe asta, cine se crede el, nesimtitul!
Nu sunt pro-Gigi, e un personaj obscur care nu are ce cauta la Steaua, dar observ cu stupoare ca o parte din derapajele lui comportamentale si de limbaj au fost insusite de o mare parte a moderatorilor de pe forum.
DA ! Forza Gigi !!![]()
BhhhAA!
Vad ca userul ronrichie si-a luat un ban pentru 'agitator'. Poate ar trebui banati toti cei 71 care au raspuns DA la sondaj, ca si ei sunt de aceeasi speta, nu?O deviza tot mai des folosita, ad literam si in fapte e 'Cine nu e cu noi e impotriva noastra', asta pare a fi noul principiu calauzitor al moderatorilor. De o buna bucata de timp, cei care indraznesc sa aiba o parere contrara lor sunt catalogati - salbatic si infantil - baaa samintarule, oaie, sclavule, Argaseala, etc, noi suntem Steaua!, si putem face ce vor muschii vostri cu voi oilor!!!!, ca ca noi nu e nimenea!
Jignirile au ajuns regula de aur a forumului, iar politica pumnului in gura e ceva curent, iar ca ultima si suprema pedepsire a celor care au curaj sa se impotriveasca supremilor e 'banatul'. Na, tine, acuma sa te mai vad, ronrichie, ce mai faci! He, he l-am infundat si pe asta, cine se crede el, nesimtitul!
Nu sunt pro-Gigi, e un personaj obscur care nu are ce cauta la Steaua, dar observ cu stupoare ca o parte din derapajele lui comportamentale si de limbaj au fost insusite de o mare parte a moderatorilor de pe forum.
La un moment dat, oricat de rational ai incerca sa fii cu o oaie, tot pe doamna bata o intelege cel mai bine.
Un articol interesant despre situatia actuala de la FC Steaua:
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...tru-bergodi.htm
ciobane PLEACA DIN Ghencea !!!
"Il vrei pe Gigi la Steaua?"
Raspuns :

Interesant ca Jiji nu a cheltuit nimic vara asta(de pe Tanase a scos banii cu Goian),deci se intelge ca bugetul echipei e al naibii de mic,dar in vacante e cam prin Monaco si Dubai.
moartea-ntreaba de tine, stiu ca nu -ti convine, e placerea mea.....
72 de voturi pro
nu mai pot de ras =))
72 de voturi pronu mai pot de ras =))
sunt voturi date de cioban cu proxy sau are rds
)
Salutare am si eu 13 ani si ma consider un fain inrait si vreau sa zic un singur lucru **** Ciobane Tanks:x ![]()
Fie vorba intre noi ooooooooooooooo , mai bine te'ntorci la oi !! ooooooooooooo ![]()
am mai zis si ma repet, il vreau in Ghencea cu mainile pe piept
Nu doresc raul nimanui...insa pe asta nu-l mai vreau la Steaua
propun sa facem un manifest prin intermediul caruia sa rugam toti suporterii Stelei sa nu mai mearga la nici un meci. Sportul fara suporteri e ca nunta fara lautari. Sa ii demonstram ciobanului ca nu sunt dor 20-30 de bagabonti care il contesta ci intreaga suflare ros-albastra.propun sa incercam sa convingem mass-media sa nu ii mai ia nici un interviu.sa ii rugam sa solidarizeze cu noi. Propun sa cumparam toate ziarele (gsp prosport,fanatik) de pe piata cu conditia ca ciobanul sa nu mai apara nici macar pe ultima pagina. Sa il lovim acolo unde il doare mai mult. In imagine. Este o vorba "daca oamenii ma barfesc inseamna ca exista. Cand oamenii nu mai vorbesc despre mine inseamna ca am murit."cu cat facem mai mult tam-tam, cu cat il injuram mai tare televiziunilee si publicatiile ii vor face reclama vrand nevrand.sa incercam macar pana la sfarsitul turlui. Isi va da pumni in cap cand o sa vada meci de meci stadionul gol. Va turba de furie daca nu va mai fi bagat in seama. In acest mod sigur ciobanul va pleca de la Steaua. Putem lua pozitie daca intradevar sunteti stelisti. Protestele si violentele nu isi au rostul. O sa sfarsim prin puscarii, prin spitale batuti de "badigarzi".pun pariu cu oricine ca in momentul in care nu va mai avea notorietate va pleca singur.Iar lucrul asta e chiar simplu de facut. NU MAI MERGETI LA STADION.NU MAI CUMPARATI BILETE LA NICI UN MECI. NUMAI MERGETI PRIN DEPLASARI. STATI ACASA PE TOATA PERIOADA TURULUI. DACA VRETI SA SCAPAM DE CIOBAN URMATI-MI SFATUL SI SPUNE-I CELUI DE LANGA TINE ACELASI LUCRU[/b]
intrebarea corecta ar fi:
Il vrei pe Gigi la puscarie ?
Raspunsul la intrebarea "Il vrei pe Gigi la Steaua" e deja prea evident, e ca si cum intrebi daca 1+1 = 2
Raspunsul la intrebarea "Il vrei pe Gigi la Steaua" e deja prea evident, e ca si cum intrebi daca 1+1 = 2
Adica da?
propun sa facem un manifest prin intermediul caruia sa rugam toti suporterii Stelei sa nu mai mearga la nici un meci. Sportul fara suporteri e ca nunta fara lautari. Sa ii demonstram ciobanului ca nu sunt dor 20-30 de bagabonti care il contesta ci intreaga suflare ros-albastra.propun sa incercam sa convingem mass-media sa nu ii mai ia nici un interviu.sa ii rugam sa solidarizeze cu noi. Propun sa cumparam toate ziarele (gsp prosport,fanatik) de pe piata cu conditia ca ciobanul sa nu mai apara nici macar pe ultima pagina. Sa il lovim acolo unde il doare mai mult. In imagine. Este o vorba "daca oamenii ma barfesc inseamna ca exista. Cand oamenii nu mai vorbesc despre mine inseamna ca am murit."cu cat facem mai mult tam-tam, cu cat il injuram mai tare televiziunilee si publicatiile ii vor face reclama vrand nevrand.sa incercam macar pana la sfarsitul turlui. Isi va da pumni in cap cand o sa vada meci de meci stadionul gol. Va turba de furie daca nu va mai fi bagat in seama. In acest mod sigur ciobanul va pleca de la Steaua. Putem lua pozitie daca intradevar sunteti stelisti. Protestele si violentele nu isi au rostul. O sa sfarsim prin puscarii, prin spitale batuti de "badigarzi".pun pariu cu oricine ca in momentul in care nu va mai avea notorietate va pleca singur.Iar lucrul asta e chiar simplu de facut. NU MAI MERGETI LA STADION.NU MAI CUMPARATI BILETE LA NICI UN MECI. NUMAI MERGETI PRIN DEPLASARI. STATI ACASA PE TOATA PERIOADA TURULUI. DACA VRETI SA SCAPAM DE CIOBAN URMATI-MI SFATUL SI SPUNE-I CELUI DE LANGA TINE ACELASI LUCRU[/b]
Degeaba s-ar face asa ceva....are multi pupincuristi....si daca s-ar intampla ca majoritatea suporterilor sa nu mearga....prostamolul ar fi in stare sa plateasca oameni sa mearga la stadion...
Degeaba s-ar face asa ceva....are multi pupincuristi....si daca s-ar intampla ca majoritatea suporterilor sa nu mearga....prostamolul ar fi in stare sa plateasca oameni sa mearga la stadion...
nu poate ma sa plateasca 15- 20 de mii meci de meci. sa fim seriosi. Insa la noi mai bine se protesteaza cu violenta nu cu cap. Nu e mai usor sa stam acasa? La TV? Ca oricum nu avem nimic de pierdut,,......nu?
Simplu... lasa intrarea libera si merge tot romanu la meci...
Nu mai e nevoie sa ii plateasca ei!
Nu e mai usor sa stam acasa? La TV? Ca oricum nu avem nimic de pierdut,,......nu?
Nu vezi ca oierul asta isi doreste? Nu ti-ai dat seama pana acum, ca vrea sa se joace cu portile inchise, pentru a-si asigura linistea pe stadion?
Cea mai proasta decizie, ar fi aceea de a nu mai veni pe stadion. Eu spun ca trebuie sa mergem in numar cat mai mare la meciurile Stelei de pe Ghencea, pentru a-l contesta pe tot parcursul celor 90 de minute.
Cel mai tare ar fi ca toata lumea sa-i arate fundul...vad ca acuma vb pe GSP....si inca asteapta "un om serios"....pretul 40 de mil euro....negociabil!...vrea banii pe care i-a investit inapoi...pac pac fara dobanda!
Nu vezi ca oierul asta isi doreste? Nu ti-ai dat seama pana acum, ca vrea sa se joace cu portile inchise, pentru a-si asigura linistea pe stadion?
Cea mai proasta decizie, ar fi aceea de a nu mai veni pe stadion. Eu spun ca trebuie sa mergem in numar cat mai mare la meciurile Stelei de pe Ghencea, pentru a-l contesta pe tot parcursul celor 90 de minute.
Exact, cu stadionul gol, o sa fie liniste si o sa creada ca ne-am dat batuti. Dar oricum ar gasi el cativa tigani sa vina la meciuri. :-j
Jiji e cel mai stelist dintre stelisti.....dupa el....
Exact, cu stadionul gol, o sa fie liniste si o sa creada ca ne-am dat batuti. Dar oricum ar gasi el cativa tigani sa vina la meciuri. :-j
stadionul nu va fi gol, daca nu mai merg suporterii adevarati. tribuna zero si I sunt pline de tarani adusi de Gigi sa il aplaude!
am raspuns de mai multe ori la intrebare, acum doar nuantez: il vreau pe Gigi MORT si afara din Ghencea!