
Nu cred ca ar mai fi de spus ceva.....

Nu cred ca ar mai fi de spus ceva.....
Frumos mesaj...
Ok. Banel e poate cel mai de rahat jucator pe care l-am vazut in viata mea. Dar cei care ii doresc moartea sunt la fel de rahat ca si oameni. Urate unele postari de p-aici.
moarte nu, da o tripla fractura de tibie si peroneu da ![]()
Cand il auzi pe Becali spunand ca Banel e cel mai bun jucator roman...Te apuca plansul!Bine,saptamana trecuta cel mai bun era Tanase,acum doua saptamani Bogdan Stancu.Cine se mai ia dupa el?
Daca e adevarat ca Szekely a ramas la Steaua pentru Steaua si nu ca nu s-ar fi inteles la bani cu Timisoara,merita tot respectul.Dar,mi-e teama ca o sa-l trimita Becali la echipa a doua.
ar fi o pierdere dak Steaua l-ar da p Szekely la Timisoara...
Gigi Becali: "Szekely a acceptat micșorarea contractului ca sã rãmînã"
Respect SZEKELY !
Frumos gestul lui Szekely.Sper sa aiba si evolutii bune,sa-i dea peste nas lui Becali.
daca la golul din lovitura libera cu madiasul se poate spune ca janos a avut noroc (desi daca nu era gol trebuia dat penalty, ca ala ridicase cotul pana in dreptul gatului), daca la centrarea perfecta data tiganului nu se poate spune decat ca ASA TREBUIE, trebuie remarcat faptul ca DESI A ALUNECAT la penalty, tot a dat gol!
janos, da-i la muhhe ciobanului si arata-ne ca stii fotbal!
ciobanel Nicolita nu va mai fi mult timp iubita ciobanului, intr-o zi tot o sa-nceapa sa-l usture c...l!
Parca mi-e dor de Mondenii ![]()
Ma bucur pentru golul decisiv al lui Szekely din finalul meciului cu Vaslui.I-a dat o palma ciobanului,care l-a tot umilit...
Janos Szekely, i-a dat
lu' Gigi!
Astepta de mult inca un gol, sa-i dea peste nas ciobanului...s-a vazut dupa cum s-a bucurat aseara.
Bravo, Janos!
Janos Szekely ..la la la la la , i-a dat **** lui Gigi , laaaaaaaa la la la la la ![]()
ca i-a dat mooie lui Gigi, asa e. dar a mai dat si altora care s-au brabit sa ii dea dreptate dobitocului din loja care spunea ca Szekely nu e de Steaua, ca e teapa.
nu o fi Szelkely inca noul Lacatus, dar este mult mai bun decat este lasat el sa joace. sa nu isi faca iluzii cu contractul pe viata... contract pe viata au doar Gigi Becali cu prostia nemarginita: chiar sunt inseparabili!
nu o fi Szelkely inca noul Lacatus, dar este mult mai bun decat este lasat el sa joace. sa nu isi faca iluzii cu contractul pe viata... contract pe viata au doar Gigi Becali cu prostia nemarginita: chiar sunt inseparabili!
Asa e,n-o fi Szekely cel mai cel,dar totusi,la ora actuala e peste Nicolita la jocul pe benzi.Si vad ca nici Tanase nu face mare lucru...Aia cu contractul pe viata e o tampenie marca Becali.Asa au avut contract pe viata si Hagi,Lacatus,Munteanu,Bergodi...N-ar trebui sa puna Szekely botul...La prima evolutie mai putin reusita iar il va ataca Becali...
Banel nu e nici macar la nivelul fotbalistic al urechii stangi a lui Janos, ca si aia joaca mai bine decat maimutoiul negru al lui Becali!
Eu il felicit pe Szekely, e un stelist adevarat si prin joc si prin iubirea fata de echipa.
Cel mai valoros din lot impreuna cu Zapata si Kapetanos.
Cel mai valoros din lot impreuna cu Zapata si Kapetanos.
Cam asa e,in sezonul asta astia trei au fost cei mai in forma si mai importanti pentru echipa...
János Székely: "[suporterii, ]eu personal i-am simtit aproape tot timpul".
Respect!
János Székely, ungur cu sflet de roman:)) ![]()
![]()
In momentu de fata clar Szekely e printre cei mai buni din echipa alaturi de Kapetanos si Zapata , si de asemenea e singurul care ar avea curajul sa se ia in gura cu oierul.
Ianos Szekely a fost operat
Szekely a fost operat in aceasta dimineata la Spitalul Militar Central de o echipa chirurgicala condusa de doctorul Ionut Codorean.
Jucatorul a fost tratat de ruptura de menisc intern (corn posterios) si de o condromalacie situata la nivelul condilului femural extern. Interventia chirurgicala a reusit, iar perioada de reabilitare a fotbalistului va fi in jur de 5 luni.
FC Steaua Bucuresti