Prima veste buna la Steaua dupa atata timp.
Ungurul asta nu are ce cauta in echipa. Mai are si salariu mare ,sa plece in plm la Timisoara. Cei care il injura pe Nicolita fac o mare greseala.Baiatul asta chiar pune sufletul pentru Steaua. Alearga cat toata echipa la un loc.
Ce mare scula Szekely asta????
A fost o gluma plina de amaraciune!
Adeptii oierului au inceput sa dispara de pe site. Ii rugam tot timpul sa ne povesteasca despre investitiile Ciobanului dar se eschivau.
Banel Tziganitza poate dormi linistit pe pe partea dreapta Nimeni nu-i poate zdruncina efortul depus pe teren. Atata timp cat plamanii lui rezista , este omul bun la toate!
"Asa faci tu misto de toata lumea???" il intreaba Tziganel pe Bendeac..... Noi punem intrebarea asta lui Forrest Gump:
"Asa faci tu misto de noi??
Braila .... locul ce leaga 2 vietati .... la Steaua.