am puterea sa strig ca multi din actualul lot nu au ce sa caute pe gazonul Templului Fotbalului Romanesc chiar in ziua de 7 MAI...Sper din toata inima unii jucatori precum Banel Nicolita , Florin Lovin si altii(printre ei a se identifica si super rezerva Badea nr 9 , vedeta d el)...Te rog Marius Lacatus lasa`i sa isi vada de alte treburi...Da`le incredere unui Dayro sau unui Rada..Multumesc..si va rog...spulberati Buzau`l...aratati ca noi nu facem ca altii...Ar fi o palma data in plin unor contestatari de ocazie , care uita ca istoria lor se imparte intre Liga a 3a si Liga a2a...lor le readuc aminte ca Metalul Copsa Mica a terminat peste ei in campionat , in glorioasa lor istorie...Titlul este pierdut...trebuie sa incetam sa visam inutil...Arbitrii prezenti maine la Cluj au deja temele facute, scrise in stilou si intr`un caiet cu liniute trasate si fara pete...Si te rog mult Doamne...da`ne minte (sau da`le celor ce "conduc" clubul) sa nu mai aduca la club toate nulitatile ,aflate in varf de forma o data in cariera , si ca rugaminte principala...Imi doresc Doamne sa faci o minune sa scapam de cioban...aa...deja cer prea mult....Multumesc oricum!, dar sper sa poti....
Forza Steaua!..."doua culori ce le ador"....de le`ar adora si unii jucatori.... ![]()
