@dr.adrian9 , frate daca nu ne-am mai caca pe noi ca avem multi jucatori de calitate ar fi ceva.
Poate tu nu ai observat da noi improvizam pe jumatate din pozitii. Jucam cu atacantii ca mijlocasi
dreapta si respectiv la creatie. Si sa nu mai zic ca unii dintre ei nu sunt jucatori de fotbal,dar
asta o stim de mult timp nu de azi.
Portar avem si am avut mereu.
Fundasii sunt foarte buni . Pe stanga stam bine. E acoperit ,a avut cine sa joace la accidentare,
suspendare etc. Pe dreapta nu avem decat unu singur si asta s-a vazut , Radoi ramanea
singur pe dreapta , in conditiile in care el trebuia sa tina si mijlocul.
La mijloc suntem cam praf cu toate ca unii dintre jucatori au facut 110% posibil din ce se putea
face. Ei bine , Neaga , Dayro si poate O.Petre in opinia mea au facut fata la mijloc.
Lovin trebuia vandut la Malaga cu 1 milion , iar Banel trebuia sa il vanda cu 3,5 cand a avut oferta
de la rusi . In cazul lui Blanel s-ar putea sa regrete. In atac nu stam prost , dar , datorita
mijlocului care e lipsa , avem senzatia ca e de rau.
Mi-ar placea sa ii vad pe Ochirosii si Bicfalvi de sezonu viitor in echipa de baza , dar vom vedea.