Tudore esti un JEG!!!
Tudore esti un JEG!!!
banele sclavule 2 centrari ai avut 2 leai dat aiurea ,ce cauta astaa titular???
Dica, Banel si Tudor sunt remarcatii partidei... cum sa fie Nesu singur si tu sa-i dai in cap lui torje???
abia astept sa vad titlurile din ziare... ce m-as juca putin la butoanele de pe spinarea jigodiilor.
in alta ordinde de idei nu stiu cum rezistati sa vedeti la TV meciurile... eu era sa mor de 3 ori. pe stadion parca te mai ia valul si nu suferi in halul asta
numai 4 cuvinte am de spus.........................Am pierdut ca oile
Incredibil!!! Nu a mai aruncat nimeni nici o bricheta????
titlul lui Tudor.esti o mizerieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
NU POT SA CRED PLANG nu SUPORT CUM FACEA Borcea NU SE POATE
asta e... sa invatam din sezonul asta... dar mai ales altii de la noi de la echipa ar trebui sa invete sa ia niste decizii mai intelepte...
Banel asta e TAMPIT!!!!
O nulitate extraordinara la fel ca Dica, Neaga, Badea(cat a jucat), Habibou(cum plm sa ii strice mingia aia lui Dayro).
AZI AM FOST PENIBILI!!!!
Lacatus trebuie sa-si dea demisia.
asta e... sa invatam din sezonul asta... dar mai ales altii de la noi de la echipa ar trebui sa invete sa ia niste decizii mai intelepte...
bah ce fluiera ma m......e ala de albitru dupa 4 min.
f[...]de ticalos tu ai vazut ca o aratat 7min ba ciorule.
nu mai pot de nervi.
trimitetil pe habibu inapoi de unde a venit
1. Tudor a arbitrat in compensatie pentru meciul cu CFR.
2. Lacatus nu e antrenor pentru o echipa ca Steaua si s-a vazut clar in seara asta. (o sa vina acum 20000 de specialisti sa-mi spuna cum imi permit sa zic asta nu stiu ce, nu ma intereseaza!; ca jucator tot respectul!)
3. Banel nu e jucator de fotbal.
N AM CUVINTE, O ECHIPA VAI MORTI EI CUM E Dinamo A INCURCAT Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!
Alexandru Tudor si-a indeplinit sarcinile ! A impiedicat Steaua prin toate mijloacele. Mai ramasese sa dea el gol in poarta Stelei ! Doar asta mai lipsea.
Banel executa lovituri libere la Steaua, frate ! Desi n-are nici o treaba cu acest domeniu. Asta ca sa intelegeti ce antrenor avem.
S-a terminat ! Multumim conducatorilor si ligii profesioniste de fotbal ! Cu totii au reusit sa realizeze cel mai tare circ din toate timpurile.
Inca un campionat trucat. Cei de sus dicteaza totul, muritorii n-au decat sa se supuna.
Asta e Romania.. oare de ce ne mai miram ?
huoooooo!!!!!!!!!! ~X(
Banel asta e TAMPIT!!!!
O nulitate extraordinara la fel ca Dica, Neaga, Badea(cat a jucat), Habibou(cum plm sa ii strice mingia aia lui Dayro).
AZI AM FOST PENIBILI!!!!
huoooooo!!!!!!!!!! ~X(
A pus cineva pe torrent meciul ca nu am avut cum sa-l vad ?
A pus cineva pe torrent meciul ca nu am avut cum sa-l vad ?
NU meritam titlul.Sa dea Dumnezeu sa bata CFR pe U Cluj
minutul 93, lovitura libera, UNU' singur in zid, si ala de 1.60, DAI IN EL! oooooooooohhhhh cruel world
Tudor a fluierat fault la orice contact, dar penalty-ul a fost cinstit...
Asta este, din pacate am pierdut campionatul in proportie de 99%. O sa mearga ratatii aia de franari direct in CL.
Am pierdut pe mana noastra azi, tinand cont ca in afara de Dayro toti jucatorii ofensivi au fost morti azi. Nici macar nu au jucat javrele bine, dar am jucat penibil
Sa nu doresti a vedea adevarul nu inseamna a fi suporter. Si eu am tot incercat sa neg faptul ca Lacatus nu e antrenor bun, am incercat din toate puterile. Dar cat sa ma mai mint ? De ce sa ma mint ? Pentru ce ?
Adevarul il aveti in fata ochilor. Va agatati de rezultate ? Ca Laca a avut 11 victorii la rand ? Hai sa fim seriosi. Un antrenor bun castiga meciurile pe teren, prin tactica, nu prin noroc. Cum sa mai zici ca Laca e antrenor bun cand nu utilizeaza cei mai buni jucatori, cand reneaga jucatori buni, cand foloseste jucatorii pe alte posturi decat alea pe care ei ar da cel mai bun randament, cand face schimbari aiurea, etc etc
Inca o treaba : peste 90 % din golurile noastre sunt din faze fixe. Parca am fi o echipa mica. Cand da Steaua gol din actiune e sarbatoare. Alta treaba : la Steaua mai multe goluri au fundasii decat atacantii. Mai lipseste sa mai inscrie Zapata. Si apropo de Zapata - fara el Steaua nu obtinea mai mult de 3 victorii din alea 11.
Si uite, a intrat Dayro - s-a schimbat jocul. Am marcat si noi golul de onoare. Oare cum ar fi fost daca juca Dayro titular ?
Acum poate ai inteles cine e de fapt taranul.
dax a spus totul! NU MAI E NIMIC DE ADAUGAT. GATA!
felicitari lui Lacatus pt penultimul meci la Steaua!!! Du-te dupa Oli la arabi.
Unde e ala care zicea ca daca Dayro e rezerva inseamna ca nu merita sa joace???