FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE: Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti

«13456712»
boolq04.05.2008 18:51

!!! Ce cauta jegul asta la Steaua? Avem 2 palugi la centru care nu fac nimic cu mingea...o dau javrelor![...]

dax4704.05.2008 18:51

Demisia , Lacatus ! Multumim, dar adio ! Ia-l si pe nesu cu tine si plecati !

maye04.05.2008 18:51

frumos tudore....`te-n gat

Kekea04.05.2008 18:52

Lacatus ar tb sa scrie o carte numita: "Asa se pierde un campionat"

LARI04.05.2008 18:52

Nu inteleg de ce Laca nu-l schimba pe Dica cu Habibou. Ar trece Dayro pe postul lui si Habib s-ar duce langa Pepe, unde sigur ar face treaba!

 

Ce de rahat...

 

Prieteni, campionatul s-a decis in tur, nu in meciul asta, sa fim realisti!

Joga Bonito04.05.2008 18:52
Demisia , Lacatus ! Multumim, dar adio ! Ia-l si pe nesu cu tine si plecati !

 

Hai dispari tarane!

 

 

Forza Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist!

Gabby_the_gunner04.05.2008 18:52

halal de comentator , nici cand l-a nascut masa nu a urlat asa .....

fedora04.05.2008 18:53
Demisia , Lacatus ! Multumim, dar adio ! Ia-l si pe nesu cu tine si plecati !

 

Hai dispari tarane!

 

 

Forza Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist!

De ce e taran? Ca spune adevarul? Ca idolatrizezi o NULITATE de antrenor? Si nu ai decenta sa recunosti nici cand totul e pierdut?

zloty04.05.2008 18:53

cauzele esecului:antrenor slab,jucatori si mai slabi si nu in ultimul rand un arbitru de tot rahatu

ros-albastru4ever04.05.2008 18:54

2 vinovati pt pierderea meciului asta:

1.Tudor

 

2.Cel mai mare vinovat,Lacatus...

LARI04.05.2008 18:54
Demisia , Lacatus ! Multumim, dar adio ! Ia-l si pe nesu cu tine si plecati !

 

Hai dispari tarane!

 

 

Forza Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist!

Excelenta reactie!

 

Ca Lacatus ne-a adus aici, nu se pune, nu? Da, si eu cred ca Laca a gresit in acest joc din primul minut, dar nu de asta s-a pierdut titlul, sa fim seriosi!

dax4704.05.2008 18:54
Demisia , Lacatus ! Multumim, dar adio ! Ia-l si pe nesu cu tine si plecati !

 

Hai dispari tarane!

 

 

Forza Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist!

 

Jet !

bubylycy04.05.2008 18:56

Batem cu 3 2..:):steagcruce: :steagcruce:

colaps04.05.2008 18:57

cine poate sa-mi explice de ce daca vrei sa scoti un inchizator, il tii pe Lovin si il scoti pe ov Petre?

fiara704.05.2008 18:57

trebuia sa intre Dayro ca sa dam primul sut pe poarta

ros-albastru4ever04.05.2008 18:58
cine poate sa-mi explice de ce daca vrei sa scoti un inchizator, il tii pe Lovin si il scoti pe ov Petre?

 

Lovin e un C. Ronaldo pt Steaua :)))

Joga Bonito04.05.2008 18:59
Demisia , Lacatus ! Multumim, dar adio ! Ia-l si pe nesu cu tine si plecati !

 

Hai dispari tarane!

 

 

Forza Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist!

De ce e taran? Ca spune adevarul? Ca idolatrizezi o NULITATE de antrenor? Si nu ai decenta sa recunosti nici cand totul e pierdut?

 

amice, eu m-am nascut roman si stelist! am sa mor stelist! si stiam de mult ca o sa pierdem in "Groapa"...

 

 

si tu si alte nulitati de suporteri ma dezgustati! sunteti suporteri de conjuctura, niste care nu sunt niciodata fideli unor culori sau unor principii morale. sunteti buni sa panditi un moment negativ si desfiintati tot.

 

la fel ca tine, si alte 5-6 milioane de romani o sa stinga televizorul, o sa injure o sa fie indispusi o zi maxim si apoi 5-6 luni uita de Steaua...

 

mandru ca sunt stelist!

Titlul inca nu e pierdut!

SzabiStelistu04.05.2008 18:59
Batem cu 3 2..:):steagcruce: :steagcruce:

vise si vise....am pierdut campionatul...nu jucam nimic.....Tudor e impotriva noastra....imposibil!!!!nu pot sa cred....sunt foarte nervos.....in fine....merge CFR in Liga....Steaua nu are nicio sansa in preliminari......vine Barcelona.ac Milan,Liverpool...etc etc!!!

colaps04.05.2008 18:59
cine poate sa-mi explice de ce daca vrei sa scoti un inchizator, il tii pe Lovin si il scoti pe ov Petre?

 

Lovin e un C. Ronaldo pt Steaua :)))

 

ha ha ha :-(

nemilosul04.05.2008 19:00

a spus ceva interesant comentatorul

 

singura echipa care are mai multe goluri primite acasa decat Dinamo e ATENTIE u Cluj

 

nu suntem in stare sa dam gol la aproape cea mai proasta aparare din div a ...asta spune mult

 

Lacatus iti multumim ca ai pierdut cel mai facil titlu din ultimii ani!!!!

zloty04.05.2008 19:01

hai o intreb. pentru toti cei care il sustin pe antrenorul Lacatus(antrenorul cititi cu atentie) uitativa la ce joaca Dayro si spunetimi ,meria sa fie rezerva ???

 

uf hai ca inca respiram :D

LARI04.05.2008 19:02

Multzam Ghionea!

 

HAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

STEAAAAAAAAAUUUUUUUUUAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

 

SPREEEEE 24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

crossman04.05.2008 19:02

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

ros-albastru4ever04.05.2008 19:02
cine poate sa-mi explice de ce daca vrei sa scoti un inchizator, il tii pe Lovin si il scoti pe ov Petre?

 

Lovin e un C. Ronaldo pt Steaua :)))

 

ha ha ha :-(

 

 

Facem si noi haz de necaz :(...macar atat...si totusi gooooooooooooooooooooooollll Ghioneaaaa

MoRRiS04.05.2008 19:02

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLL !!! Ghioneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

«13456712»