Eu nu stiu de ce injurati antrenorul, comentatorul sau arbitrii... Oameni buni, imbuibatii astia de fotbalisti joaca in acest meci pe 200.000 euro de caciula ! Cam cat castiga un om normal intr-o jumatate de viata! Pai putea antrenorul sa-i puna si invers: Zapata si Nicolita atacanti, portar Pepe Moreno etc, ca tot ar fi trebuit sa manance norii toti jucatorii Stelei, voi nu credeti ? (si nu sa stea pana il blocheaza adversarul visand la nemurirea sufletului, asa cum a facut Dica)
Vina este exclusiva a celor 11 imputiti din teren care dau cu piciorul intr-o besica si castiga sume nerusinate din treaba asta.