FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE: Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti

«12345612»
Alex88pl04.05.2008 18:32

si voi astia care ziceti ca nu meritam sa nu castigam sau nush c ziceti de Lacatus..apucati-va de alt sport...solitaire sau ceva de genu...voi nu sunteti stelisti..doar simpli spectatori..imi cer scuze daca sunt prea dur sau ceva de genu..dar nu-mi vine sa cred..e nedrept

seven704.05.2008 18:32

Pe cuvant daca pot sa inteleg de ce Dayro e pe banca de rezerve si Dica e in teren. Saracul n-a mai jucat fotbal de cand s-a accidentat , dar Lacatus probabil il baga pentru meciurile pe care le-a facut inainte. Ce, poate el sa-l tina pe banca de rezerve pe "marele Dica" ? Ar trebui sa-l tina pe banca de rezerve poate o sa inteleaga ca la Steaua trebuie sa muncesti ca sa fii in primul 11. El deja considera ca are locul asigurat indiferent ce joaca. Cat despre meci , daca facem egal ar trebui sa fim extrem de multumiti, iar daca castigam la modul in care jucam e un miracol. Numai bubuite in loc de pase la firul ierbii, 1-2-uri si devieri. Inca o chestie, Gigi daca mai vrea sa dea bani pe transferuri ar putea sa cumpere si el niste fundasi si atacanti mai rapizi ca melcul. :sad2: :sad2:

xDaJACKALx04.05.2008 18:33
La faza golului este greseala lui Nicolita. Fundasii centrali au facut bine pasul la offside dar BOUL l-a scos pe ala din offside. Nicolita NU este fundas si nu stie sa faca pasul. Multumim Lacatus!!! Nu meriti sa castigi titlul

 

Si cu cine vroiai sa joace? Nici eu nu-l suport pe Banel dar alta solutie nu avea. Nu Banel e greseala lui Lacatus

dee04.05.2008 18:34
Sunt "în deplasare", net de ocazie. Nu e cine știe ce vitezã. Oricum anunțul cu "comentariu live" m-a salvat.

Cred cã ãla care cicã descrie fazele ori e beat, ori e dinamovist. Nu am vãzut acolo decât o fazã pentru Steaua! Chiar alt atac (sau tentativã) nu am avut?

 

intra pe site-ul UT-ei Arad si vezi meciul http://www.mogulus.com/uta

 

mai, nu prea au fost ocazii la poarta lui Lobont, doar una semnificativa. Acuma nu era sa consemneze in comentariul live toate centrarile esuate ale lui Mendoza sau cornerele nereusite.

Harry Potter04.05.2008 18:35

fratilor, azi batem javrele! Hai Steluta! Nu comentez arbitrajul ca m-as injosi. E clar: in compensatie pentru Steaua - CFR. Asta e. Incepe repreiza a II a. Hai la lupta! :steagcruce:

amarel04.05.2008 18:37

Nici o reluare ca lumea!!!!! Javra de BALEANU merita castrat !!! :cursing:

Oare am sa mor astazi ????? :no:

Capul sus, mai e o repriza !!!!!! forzateaua

Arbitrul se pare ca are o anumita directie .....................

zamainmenu04.05.2008 18:38

Eu nu stiu de ce injurati antrenorul, comentatorul sau arbitrii... Oameni buni, imbuibatii astia de fotbalisti joaca in acest meci pe 200.000 euro de caciula ! Cam cat castiga un om normal intr-o jumatate de viata! Pai putea antrenorul sa-i puna si invers: Zapata si Nicolita atacanti, portar Pepe Moreno etc, ca tot ar fi trebuit sa manance norii toti jucatorii Stelei, voi nu credeti ? (si nu sa stea pana il blocheaza adversarul visand la nemurirea sufletului, asa cum a facut Dica)

Vina este exclusiva a celor 11 imputiti din teren care dau cu piciorul intr-o besica si castiga sume nerusinate din treaba asta.

w3bmaster04.05.2008 18:38

Mor turbez

 

Dar eu zic ca BATEM

 

Forza Steaua

SuperSteaua04.05.2008 18:40
mai, nu prea au fost ocazii la poarta lui Lobont, doar una semnificativa. Acuma nu era sa consemneze in comentariul live toate centrarile esuate ale lui Mendoza sau cornerele nereusite.

Mersi, dar, cum zis, sunt pe un net care merge greu. Mersi de info, înseamnã cã am jucat slab.

Repriza a doua aduce egalarea!

amarel04.05.2008 18:40

Merg sa inghit un extraveral si sa vad a doua repriza !!!!!!!! :worthy::worthy::worthy:

Daca la final pierdem..........plec dracu de-acasa sa ma ratacesac pe undeva .......... :death:

colaps04.05.2008 18:41

ELIMINAAAREEEEEEEEEEEEE LA SIMULAREEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

maye04.05.2008 18:42

da`l afara p jegu ala baaaa...Tudor o mizerie

fedora04.05.2008 18:42

La neeliminarea lui Bratu s-a jucat meciul si campionatul.

ros-albastru4ever04.05.2008 18:42

E clar,Tudor face tot posibilul sa-si spele imaginea de dupa meciu cu CFR...si face tot ca sa ne impiedice si sa-i aduca din noi pe unguri pe locul 1...

LARI04.05.2008 18:43

Incredibil... ce prestatie poate sa aibe Tudor...

 

LE: In sfarsit intra Dayro! Pacat ca n-a iesit Dica!

zloty04.05.2008 18:43

asta a fost pentru cei care nu stiau de ce arbitreaza Tudor

dr.adrian904.05.2008 18:44
La faza golului este greseala lui Nicolita. Fundasii centrali au facut bine pasul la offside dar BOUL l-a scos pe ala din offside. Nicolita NU este fundas si nu stie sa faca pasul. Multumim Lacatus!!! Nu meriti sa castigi titlul

 

Radoi lo scos din offside nu Nicolita. nu tot aruncati cu kkt in el.

uitate mai bine la adormitu de Dica

maye04.05.2008 18:44

forza Dayro

zloty04.05.2008 18:44

Laca pare rau de esti praf ce chimbare e asta?? de ce nu iese Neaga?? ai vzt cum sia batut joc de faza de mai devreme

dr.adrian904.05.2008 18:47

bagal pe habibou in locul lu Dica.

dee04.05.2008 18:47
La neeliminarea lui Bratu s-a jucat meciul si campionatul.

 

e trist ca am ajuns sa ne rugam sa-l elimine pe Bratu ca sa-i putem bate :|.

Sa speram ca se va schimba ceva cu intrarea lui Dayro, parca n-au determinare in joc, parca dinamovistii lupta pt titlu, asa-mi dau senzatia.

dax4704.05.2008 18:49

3-0 se termina.

fiara704.05.2008 18:49

gata s-a terminat

LARI04.05.2008 18:49

Na-ti-o!

 

Cum zicea Gigi? Pac 1-0? Pac 2-0? Nah!

ros-albastru4ever04.05.2008 18:49

gata...adio campionat...pacat tare :((

«12345612»