e clar, Mirel la Danciulescu, Ghionea la bratu..asa e, ce bine ar fi fost Golanski pe dreapta...
Pe baza lui Banel pe dreapta...cam am frisoane cand mingea ajunge in zona lui de teren ![]()
e clar, Mirel la Danciulescu, Ghionea la bratu..asa e, ce bine ar fi fost Golanski pe dreapta...
Pe baza lui Banel pe dreapta...cam am frisoane cand mingea ajunge in zona lui de teren ![]()
bravo zapata!!! asta ar trebui sa facem noi!! gazonul e ud, prea ne retragem...
Nu-mi place cum jucam pana acum. Sper sa rezistam fara gol primit pana la pauza.
Lovin joaca la noi???Am vazut ca la cornerele noastre se pricepe sa le respinga
:|
Ce comentariul "LIVE" al lui pește prãjit e ãsta? Adicã pânã în minutul 31 singurul atac al Stelei a fost
"Dupa un contraatac-scoala, Dica este blocat de Izvoranu in momentul sutului." ?
Mai bine lipsã!
vremea asta-i prielnica pentru un 0:0, greu merge constructia. Nu-i rau nici un meci nul.
off: cele doua cutii cu materiale pirotehnice capturate,pe care vroiau sa le introduca pe stadion apartineau cainilor?
off: cele doua cutii cu materiale pirotehnice capturate,pe care vroiau sa le introduca pe stadion apartineau cainilor?
Da,ale lor erau...
vremea asta-i prielnica pentru un 0:0, greu merge constructia. Nu-i rau nici un meci nul.
off: cele doua cutii cu materiale pirotehnice capturate,pe care vroiau sa le introduca pe stadion apartineau cainilor?
da, asa se pare, i-a descoperit pe catzei cu pocnitori, da nu le-au luat chiar pe toate... oricum, mi se pare mie sau se aud mai mult ai nostri?
... da, a fost penalty.. ![]()
acum va trebui sa atacam...
off: cele doua cutii cu materiale pirotehnice capturate,pe care vroiau sa le introduca pe stadion apartineau cainilor?
Da,ale lor erau...
sa vedem daca se aplica legea Dragomir
le: gol Bratu
Zapata cam imprudent, trebuia sa-si dea seama ca nu mai poate sa forteze cu Tudor.
Comentariul tipic unei canalizari - incearca asta sa fie impartial, dar isi da cu stangu-n dreptu`. Reluarile se dau doar daca e faza pro Dinamo. Daca ropotan simuleaza, nu se mentioneaza. Faulteaza nenorocitii astia de militieni la greu si Tudor e cu ei. Ordine de sus, probabil.
Daca marca Dica macar in una din cele doua faze, sau Mendoza.. era alta treaba.
Neaparat ne trebuie un suteor la poarta. Laca, scoate-l pe Banel si baga-l pe Dayro ! Astazi frate ! Dupa aia poti sa pleci. Nesu ce cauta in teren ?
Daca marca Dica macar in una din cele doua faze, sau Mendoza.. era alta treaba.
Neaparat ne trebuie un suteor la poarta. Laca, scoate-l pe Banel si baga-l pe Dayro ! Astazi frate ! Dupa aia poti sa pleci. Nesu ce cauta in teren ?
dax47, Steaua "are faze"? CÃ COmentariul "live" nu zice nimic cum cã Steaua atacã.
off: cele doua cutii cu materiale pirotehnice capturate,pe care vroiau sa le introduca pe stadion apartineau cainilor?
Da,ale lor erau...
sa vedem daca se aplica legea Dragomir
Da de unde.Probabil daca era vorba de suporteri ai Stelei,se facea mare scandal...
cacatu` ala ce mortii lui instiga?//`tu-l in gat
Comentariul tipic unei canalizari - incearca asta sa fie impartial, dar isi da cu stangu-n dreptu`. Reluarile se dau doar daca e faza pro Dinamo. Daca ropotan simuleaza, nu se mentioneaza. Faulteaza nenorocitii astia de militieni la greu si Tudor e cu ei. Ordine de sus, probabil.
Daca marca Dica macar in una din cele doua faze, sau Mendoza.. era alta treaba.
Neaparat ne trebuie un suteor la poarta. Laca, scoate-l pe Banel si baga-l pe Dayro ! Astazi frate ! Dupa aia poti sa pleci. Nesu ce cauta in teren ?
Mi-e scarba de mizerabilul asta de comentator,nu-i mai pomenesc numele ca nu merita...un comentariu tendentios
suntem impiedicati
nu comentez.
Speram macar acum sa ne dam drumul la joc.
macar un 1-1
(
saracu` asta de comentator cred ca si-ar da un coi ca sa ia bataie Steaua...cred ca azi o sa sparg televizoru`...e printre putinele dati cand folosesc un limbaj trivial, dar nu mai pot sa il sufar pe dobitocu` asta
ce fericit ii comentatoru' ... crapaiar microfonu' in 5
Iar am jucat cu autobaza in poarta, jucand la 0-0 si incercand sa "construim" cu Lovinho si Ovidel Rolex...penibil. Si nici macar nu ne pricepem sa contra-atacam. Dica are doar doua viteze: doi pasi pe loc si unul la mijloc. Iar Nesu e ca o oaie capiata.
hai ca arbitru ala mai are putin si o sai dea peste picioare lu moreno ,no sai mai fie suficient sa se bage in fata lui
Nu am TV unde sunt prin urmare m-am gândit cã mã ajutã saitul fcsteaua, dar comentariul (cicã live!) se pare cã e mai de rahat decât la kanal d.
fundasi de rahat....Lacatus lasane nu esti bun.imi vine sa morrr de oftica
Tudor ii ajuta cat poate, nu degeaba a fost pus sa "arbitreze", are de spalat pacatele din meciul Steaua - chefere Cluj. Pana si Lacatus ii ajuta. Cu tot respectul, Laca, esti praf. Chiar si daca l aveai pe Cristiano Ronaldo in lot, tot pe Banel l-ai fi pus titular. Atat poti tu.. asta e..
Adio titlu ! Oricum, adevarata umilinta este ca chefere Cluj a ajuns in Liga inaintea lui Dinamo.