Trebuie sa ne calcam pe inima si sa-i cerem demisia lui Lacatus, la ultima etapa. Cu totii il iubim, sunt sigur, ca jucator. Dar ca antrenor, e clar nu are stofa decat ca antrenor de medie. 100 de ani o sa-l regretam pe Protasov, sau pe Zenga.
Multi trebuie sa zboare de la Steaua. Cu antrenor cu tot. Nu poti castiga la nesfarsit cu noroc.
Si era meci de castigat, cu tot cu arbitrajul atat de potrivnic al brigazii lui lupescu. Dar nu am vrut nici noi.
Avem o gramada de terminati in echipa asta care sunt tinuti titlari in detrimentul echipei si nu inteleg de ce. Chiar crezi machedonule ca o sa ti-i cumpere cineva pe terminatii astia de Banel, nesu, etc ?
Ai mai pierdut un titlu, adica o sursa de bani, sigura. Asta era campionatul Stelei. Am avut cel mai usor program din ultimii 10 ani. Ca niciodata. Si l-am pierdut pe mana noastra. Pe mana oii conducatoare, pe mana oii ascultatoare, pe mana oilor din teren.
Ne-au ciuruit...
