FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2 - 1 ( 1 - 0 )

«14567815»
dragos0829.04.2008 11:50

de unde pot face si eu rost de 2 bilete?.... :steagcruce:

dr.adrian929.04.2008 12:06

mai stiti primul derby al lui Piturca?

cateii erau calare pe noi. Tudor era in poarta si apara fantastic tot. pana la accidentat fl Petre si trebuia schimbat. a intrat tiberiu lung si nea ingropat.

belim pl

1uLy4Nn29.04.2008 12:19

@dr.adrian9

 

sa speram ca Zapata o sa poata juca. nu mai fi asa pesimist

EmySteaua199129.04.2008 12:29

Pentru mine nu stiu ce e mai presus...ca iubesc Steaua sau ca urasc Dinamo...in orice caz imi doresc din tot sufletul o victorie...daca se poate si la scor...:P nu m-as supara:D...nici nu vreau sa ma gandesc in cazul unui egal sau mai rau..o infrangere...pff..se lasa cu bataie:))

st_194729.04.2008 12:58
mai stiti primul derby al lui Piturca?

cateii erau calare pe noi. Tudor era in poarta si apara fantastic tot. pana la accidentat fl Petre si trebuia schimbat. a intrat tiberiu lung si nea ingropat.

belim pl

Domnu` Lung a aparat si un penalty in meciul ala.

 

Imagine reprezentativa pentru pch. Duminica o sa-mi fie teama de asemenea "ultrasi".

boschetarulpeluzeirq4.jpg

MALDINI_STEAUA29.04.2008 13:21

Ce penal e boschetaru ala =)

metzzz29.04.2008 13:27

adevarat "ultras" al Pch =))

MoWeed29.04.2008 13:46

ala e un sef de galerie probabil:)))

Sax20829.04.2008 15:32
ala e un sef de galerie probabil:)))

 

Ei lasa, Mustata era un domn ...

dr.adrian929.04.2008 16:03
Domnu` Lung a aparat si un penalty in meciul ala.

 

Imagine reprezentativa pentru pch. Duminica o sa-mi fie teama de asemenea "ultrasi".

 

 

poate vrei sa zici, Martin Tudor.

 

lung a facut praf Steaua in meciul ala. mai ceva CA Carlos in tot Champions League-u

Dragoshinho29.04.2008 16:36

Meciul o sa fie cam greu din cauza "gaurilor" din primul 11:Golanski, Petre Marin, Radoi, cica si Zapata(resimte dureri la spate), Plesan(suspendat), Dica nu se stie daca poate ..cam astia..Lovin nu se pune..si el cica e accidentat...daca e asa o sa jucam ceva de genu`, cred:

Cernea-Banel, Goian, Ghionea, Nesu-Neaga, Ov Petre Mendoza(a mai jucat in centru el la meciul cu Timisoara), D. Moreno-Habibou/V. Beadea si P Moreno...din formula asta nuj cum se simte Mendoza mijlocas central ca nu prea s-a descurcat cu Timisoara...iar partea cu Banel e naspa...ca de acolo a venit golul timisoarei, el nefiind ajutat de mijlocasul de banda...acum ce o fi o fi...

Mergem la victorie...fara egal, ca asa ne-o luam in barba.

fularsteaua2fular-campionii

redandblue29.04.2008 16:52

Steaua o sa faca egal in Stefan cel mare...adica exact de cat are nevoie...jocurile sunt deja facute

Dan 199629.04.2008 18:24

Steaua va cistiga cu 2:1 la Dinamo acasa dupa ce va pierde cu 1:0.Golurile vor fi marcate de Dica

weeezer29.04.2008 18:28

Am citit cum ca ar juca Baciu fundas dreapta...

Oricum eu cred ca se vor recupera si Zapata, si Radoi si Dica.

c.ronaldo1729.04.2008 18:31

Este ultimul meci greu din acest sezon. Vor juca Dica, Radoi si Zapata sigur chiar daca nu vor fi la 100% din potential.

Cu Buzau nu se mai pune.

IONUTZ-CIPRIAN29.04.2008 19:26

Hai ca mi-am pus berea la rece!!

Sebi12329.04.2008 21:06

Vom castiga sper in Steaua !!! voi tine cu ea pana la moarte !!!!!!

st_194729.04.2008 21:11
poate vrei sa zici, Martin Tudor.

 

lung a facut praf Steaua in meciul ala. mai ceva CA Carlos in tot Champions League-u

Tibi Lung a aparat un penalty inainte sa gafeze! Uita-te la rezumat pe youtube.

vlad7530.04.2008 03:48
Tibi Lung a aparat un penalty inainte sa gafeze! Uita-te la rezumat pe youtube.

A dat cu mucii-n fasole!

Ce goluri a luat dupa,de "Cascadorii rasului". I-a dat palmele pe spate la un sut. Orice portar stie cum sa prinda o minge sau cum s-o respinga. Tibi Lung era dezastru in poarta Stelei,javrele se bucurau si chiar il aplaudau cand apara poarta noastra.

razvan198330.04.2008 08:09

CFR va face egal acasa cu Bistrita si asa noi nu vom mai avea presiunea rezultatului, oricum cred ca vom face un egal, insa daca ne-am pune mintea cu ei i-am bate rau, indiferent ca jucam la ei sau am fi jucat acasa. Sa ne amintim ca asa razboinici au fost si inainte de meciurile lor din groapa cu rapid, CFR, Craiova s.am.d. La vorbe nu-i face nimeni insa prin declaratiile astea incearca ei sa insufle o atmosfera plina de tensiune, ceea ce nu este cazul si sper ca jucatorii Stelei si stafful tehnic sa nu pice in capcana asta. Ne vedem de treaba, obtinem rezultatul dorit si la revedere.

Dragoshinho30.04.2008 09:21

Ce jalnic au ajuns dinamoul...turcu zice ceva de genu` cum ca meciul cu Steaua e ca un meci de Champions League....saracu` om...nu a simtit si el mirosul acestei competitii...si ar vrea si el...daca tot nu joaca respectiva echipa in UCL...macar sa joace cu Steaua si sa se simta ca a jucat in UCL.

Ii batem fara emotii!!!!!

.Ax3L.30.04.2008 09:26

@dragoshinho ii batem dar nu fara probleme trebuie sa avem grija la bratu

oanna_r3d_and_blu3_4ever30.04.2008 10:26
Steaua o sa faca egal in Stefan cel mare...adica exact de cat are nevoie...jocurile sunt deja facute

 

hmmm....de unde shtii u?

ejti cumva mama omida? :hmmm:

Dragoshinho30.04.2008 12:40
@dragoshinho ii batem dar nu fara probleme trebuie sa avem grija la bratu

 

Si la Danciulescu...pentru ca el apare asa ca din "neant" si baga un gol:|.

Dar noi suntem mai puternici...nu stiu de ce dar simt asta si o sa-i batem, trebuie!!!!!

florin8930.04.2008 13:55

O sa ii rupem pe dinamovisti sunt vai de ei dar e rau ca e suspendat Golanski si cred ca da Dica un gol si Pepe unu ;)

«14567815»