de unde pot face si eu rost de 2 bilete?.... ![]()
de unde pot face si eu rost de 2 bilete?.... ![]()
mai stiti primul derby al lui Piturca?
cateii erau calare pe noi. Tudor era in poarta si apara fantastic tot. pana la accidentat fl Petre si trebuia schimbat. a intrat tiberiu lung si nea ingropat.
belim pl
@dr.adrian9
sa speram ca Zapata o sa poata juca. nu mai fi asa pesimist
Pentru mine nu stiu ce e mai presus...ca iubesc Steaua sau ca urasc Dinamo...in orice caz imi doresc din tot sufletul o victorie...daca se poate si la scor...
nu m-as supara:D...nici nu vreau sa ma gandesc in cazul unui egal sau mai rau..o infrangere...pff..se lasa cu bataie:))
mai stiti primul derby al lui Piturca?cateii erau calare pe noi. Tudor era in poarta si apara fantastic tot. pana la accidentat fl Petre si trebuia schimbat. a intrat tiberiu lung si nea ingropat.
belim pl
Domnu` Lung a aparat si un penalty in meciul ala.
Imagine reprezentativa pentru pch. Duminica o sa-mi fie teama de asemenea "ultrasi".
Ce penal e boschetaru ala =)
adevarat "ultras" al Pch =))
ala e un sef de galerie probabil:)))
ala e un sef de galerie probabil:)))
Ei lasa, Mustata era un domn ...
Domnu` Lung a aparat si un penalty in meciul ala.
Imagine reprezentativa pentru pch. Duminica o sa-mi fie teama de asemenea "ultrasi".
poate vrei sa zici, Martin Tudor.
lung a facut praf Steaua in meciul ala. mai ceva CA Carlos in tot Champions League-u
Meciul o sa fie cam greu din cauza "gaurilor" din primul 11:Golanski, Petre Marin, Radoi, cica si Zapata(resimte dureri la spate), Plesan(suspendat), Dica nu se stie daca poate ..cam astia..Lovin nu se pune..si el cica e accidentat...daca e asa o sa jucam ceva de genu`, cred:
Cernea-Banel, Goian, Ghionea, Nesu-Neaga, Ov Petre Mendoza(a mai jucat in centru el la meciul cu Timisoara), D. Moreno-Habibou/V. Beadea si P Moreno...din formula asta nuj cum se simte Mendoza mijlocas central ca nu prea s-a descurcat cu Timisoara...iar partea cu Banel e naspa...ca de acolo a venit golul timisoarei, el nefiind ajutat de mijlocasul de banda...acum ce o fi o fi...
Mergem la victorie...fara egal, ca asa ne-o luam in barba.
![]()
![]()
Steaua o sa faca egal in Stefan cel mare...adica exact de cat are nevoie...jocurile sunt deja facute
Steaua va cistiga cu 2:1 la Dinamo acasa dupa ce va pierde cu 1:0.Golurile vor fi marcate de Dica
Am citit cum ca ar juca Baciu fundas dreapta...
Oricum eu cred ca se vor recupera si Zapata, si Radoi si Dica.
Este ultimul meci greu din acest sezon. Vor juca Dica, Radoi si Zapata sigur chiar daca nu vor fi la 100% din potential.
Cu Buzau nu se mai pune.
Hai ca mi-am pus berea la rece!!
Vom castiga sper in Steaua !!! voi tine cu ea pana la moarte !!!!!!
poate vrei sa zici, Martin Tudor.
lung a facut praf Steaua in meciul ala. mai ceva CA Carlos in tot Champions League-u
Tibi Lung a aparat un penalty inainte sa gafeze! Uita-te la rezumat pe youtube.
Tibi Lung a aparat un penalty inainte sa gafeze! Uita-te la rezumat pe youtube.
A dat cu mucii-n fasole!
Ce goluri a luat dupa,de "Cascadorii rasului". I-a dat palmele pe spate la un sut. Orice portar stie cum sa prinda o minge sau cum s-o respinga. Tibi Lung era dezastru in poarta Stelei,javrele se bucurau si chiar il aplaudau cand apara poarta noastra.
CFR va face egal acasa cu Bistrita si asa noi nu vom mai avea presiunea rezultatului, oricum cred ca vom face un egal, insa daca ne-am pune mintea cu ei i-am bate rau, indiferent ca jucam la ei sau am fi jucat acasa. Sa ne amintim ca asa razboinici au fost si inainte de meciurile lor din groapa cu rapid, CFR, Craiova s.am.d. La vorbe nu-i face nimeni insa prin declaratiile astea incearca ei sa insufle o atmosfera plina de tensiune, ceea ce nu este cazul si sper ca jucatorii Stelei si stafful tehnic sa nu pice in capcana asta. Ne vedem de treaba, obtinem rezultatul dorit si la revedere.
Ce jalnic au ajuns dinamoul...turcu zice ceva de genu` cum ca meciul cu Steaua e ca un meci de Champions League....saracu` om...nu a simtit si el mirosul acestei competitii...si ar vrea si el...daca tot nu joaca respectiva echipa in UCL...macar sa joace cu Steaua si sa se simta ca a jucat in UCL.
Ii batem fara emotii!!!!!
@dragoshinho ii batem dar nu fara probleme trebuie sa avem grija la bratu
Steaua o sa faca egal in Stefan cel mare...adica exact de cat are nevoie...jocurile sunt deja facute
hmmm....de unde shtii u?
ejti cumva mama omida? ![]()
@dragoshinho ii batem dar nu fara probleme trebuie sa avem grija la bratu
Si la Danciulescu...pentru ca el apare asa ca din "neant" si baga un gol:|.
Dar noi suntem mai puternici...nu stiu de ce dar simt asta si o sa-i batem, trebuie!!!!!
O sa ii rupem pe dinamovisti sunt vai de ei dar e rau ca e suspendat Golanski si cred ca da Dica un gol si Pepe unu ![]()