@radoi86 tu crezi ca Danciulescu va avea mila daca va juca?Iti spun eu ca nu..sper sa nu joace
@radoi86 tu crezi ca Danciulescu va avea mila daca va juca?Iti spun eu ca nu..sper sa nu joace
Hi, schöne Grüße aus Deutschland. Sind unter euch Steaua fans, auch welche die deutsch sprechen?
SSBFC (Solinger Steaua Bukarest Fan Club)
Berny. ![]()
Ha! si ce, daca e fundas central (de picior stang!!) nu poate juca fundas stanga? HA! Si Chivu e fundas central si cateodata joaca fundas stanga! iar daca Nesu nu a primit galben e foarte bine !
Este un meci decisiv nu prea merita sa riscam improvizatii acum. Oricum probabil va juca nesu...
radoi86
Daca va juca iti garantez ca Danciulescu va da tot ce poate pentru dinam0. Sa nu uitam ca joaca deja de ani buni acolo, si cand a plecat de la noi nu a plecat frumos...
Mai, mai, mai, brusc avem nevoie de Banel in teren. Sincer, sper sa se rezolve situatia lui Pawel desi sunt sanse slabe.
@axl
Am impresia ca daca o sa anuleze suspendarea lui Golanski, il suspenda pe Zapata si nu stiu care e raul mai mare
@MoWeed de ce sa il suspende pe Zapata ? A ripostat intr-adevar dar nu se da rosu pentru asa ceva.
Nu trebuia sa riposteze, unii arbitrii ar fi dat rosu numai pentru simplul fapt ca a ripostat altii nici macar galben.....parerea mea e ca era de rosu pentru ca se vede clar ca a incercat sa dea...
Nu a incercat deloc sa dea. L-a impins, ori pentru asa ceva se poate da maximum un galben. Moweed, nu prea le ai cu arbitrajul.
Desigur nu ai nicio vina ca nu te-a facut tata arbitru, dar macar nu mai fi atat de categoric. ![]()
In ce priveste meciul: sa le-o tragem la catei! Uite-asa 
, etc...
Un meci foarte greu.Sper ca Lacatus sa arate ca merita sa fie antrenorul Stelei si Doamne fereste,in caz de avem probleme ,sa redreseze situatia.Sper sa nu avem probleme. Si un egal este bun. Dinamovistii sunt orgoliosi,pe ei ii intreseaza sa nu ia Steaua titlul,ca atare vor juca murdar,vor trage de timp in cazul unui scor favorabil.Noi nu trebuie sa ne pierdem luciditatea la acest meci ,sa nu repetam greseala de la acel meci de la Bistrita cand Radoi s-a taiat la mana.
Hai Steaua!Penultimul hop.Se poate!
PS Bistrita va face egal la CFR.
+
Nu a incercat deloc sa dea. L-a impins, ori pentru asa ceva se poate da maximum un galben. Moweed, nu prea le ai cu arbitrajul.Desigur nu ai nicio vina ca nu te-a facut tata arbitru, dar macar nu mai fi atat de categoric.
In ce priveste meciul: sa le-o tragem la catei! Uite-asa
, etc...
Virgil tipul ala e cam violet.Sper ca nu ai luat imaginea de aici: http://Poli.tm.ro/forum/images/smilies/caine.gif
Nu de alta dar noi parca eram superiori si nu umblam pe forumurile "dusmanilor" ![]()
Problema la meciu asta e sa nu bagam capul inainte ca are sanse sa zboare
de pe umeri , trebuie sa jucam cu el pe umeri pentru ca , chiar daca imi
doresc sa ii batem pe latratori , avem si varianta unui egal
Desigur Laca v-a gandi strategia la meciul acesta destul de dificil ,
dar la ce declaratii de moarte dau latratorii , am incredere ca le-o tragem.
Asa latrau si in tur ca fac , ca dreg si Laca le-a traso ![]()
Am auzit cã Zapata, Lovin și Rãdoi nu vor juca în groapã...............................e adevãrat?
PENTRU MINE E FOARTE SIMPLU..DACA JOACA Banel Nicolita PIERDEM.. DACA NU JOACA , CASTIGAM... ![]()
PENTRU MINE E FOARTE SIMPLU..DACA JOACA Banel Nicolita PIERDEM.. DACA NU JOACA , CASTIGAM...![]()
EmySteaua eu cred ca ar trebui sa joci tu in locul lui Nicolita.Nu crezi?
Hi, schöne Grüße aus Deutschland. Sind unter euch Steaua fans, auch welche die deutsch sprechen?
SSBFC (Solinger Steaua Bukarest Fan Club)
Berny.
Danke! ![]()
PENTRU MINE E FOARTE SIMPLU..DACA JOACA Banel Nicolita PIERDEM.. DACA NU JOACA , CASTIGAM...![]()
ei nu zau..![]()
bey fuji d'aici..:-j
Hi, schöne Grüße aus Deutschland. Sind unter euch Steaua fans, auch welche die deutsch sprechen?
SSBFC (Solinger Steaua Bukarest Fan Club)
Berny.
traduce cineva?![]()
traduce cineva?![]()
Hai ca deja o dam in offtopic si s-ar putea sa fim sanctionati
) habar nam ce inseamna
sper ca e de bine d-aia i-am raspuns cu Danke!
Intreba daca e vreun fan stelist care cunoaste germana (ceva de genul asta ...)
Ne intoarcem la Dinamo-Steaua
@axl
Am impresia ca daca o sa anuleze suspendarea lui Golanski, il suspenda pe Zapata si nu stiu care e raul mai mare
Nu il suspenda ma pe Zapata , de unde ati scos si aberatia asta? ce aveti ? nici macar nu a lovit , doar s-a facut ca loveste iar pentru intentie nu se da nici macar galben ! Daca ii anuleaza cartonasul lui Golanski e f bine daca nu asta e , dar n-are nici o treaba una cu alta!
Cat de mult insemna acum o victorie impotriva lui Poli! Sarbatoream titlul in Stefan Cel Mic...cata umilinta pentru Dinamo daca vom castiga duminica!
7 mai CAMPIONI
Dinamo - Steaua 2-4 am visat meciul asta parca asa o sa se termine
dar totusi sa nu visez asa tare
))) !
Dinamo - Steaua 2-4 am visat meciul asta parca asa o sa se terminedar totusi sa nu visez asa tare
))) !
cateodata visele se indeplinesc!![]()
Daca zici tu ![]()
!
Hi, schöne Grüße aus Deutschland. Sind unter euch Steaua fans, auch welche die deutsch sprechen?
SSBFC (Solinger Steaua Bukarest Fan Club)
Berny.
traducere:
salutari frumoase din germania, stie careva aici germana?
se pare ca exista un fan club Steaua in solingen, nu stiam