Plesan ![]()
![]()
Unde esti tu Dayro? ![]()
Plesan ![]()
![]()
Unde esti tu Dayro? ![]()
Craiova nu a avut nici un sut la poarta toata repriza...daca vom juca la fel in repr a 2 a vom castiga , sunt sigur ! Lupta Steaua
cam cate meciuri ii trebuiesc lui Lacatus sa se prinda ca pepe nu joaca nimic de meciuri bune(in prima repriza nu cred ca a atins de 2 ori mingea)
hai Lacatus cu habibu si Dayro....dar parca vad ca il baga pe Nicolita ca doar saracu e cu moralu` la pamant
Mendoza e total pe dinafara, cred ca a fost prins de vreo 5 ori in offside numai in reriza asta. ar trebui sa il bage pe Dayro in locul lui dar tare ma tem ca tot Nicolita o sa intre in repriza a doua.
sa speram ca va iesi bine ![]()
Prazarii astia sunt slabi rau de tot nu-s in stare sa lege mai mult de 2 pase. Totusi tre sa dam gol sa nu patim ca in meciul cu Timisoara, adica sa pierdem puncte cu o echipa mult mai slaba ca noi.
Fanii lor nu-s destul de civilizati ca sa inteleaga ca jucatorii din teren isi fac treaba, nu tre sa arunce cu bolovani in ei. In schimb marea majoritate au ochelari de soare.....tarani de oras!!!
Sper sa marcam , si sper sa intre Dayro .Haideti baieti , suntem mult mai buni ca ei !!! Lupta Steaua
Cred ca vom inscrie, ca de obicei, in a doua repriza. Am o banuiala ca vom da cel putin doua goluri, desi, sincer sa fiu, nu m-ar deranja un 3-0 la masa verde. Unii au aruncat cu pietre, si cu pietre poti sparge capete.
Vere, ce m-am saturat de echipele astea care nu pot lega 3 pase consecutive in 45 de minute si la sfarsit afirma cu tarie ca Steaua nu le-a fost cu nimic superioara sau, daca (Doamne fereste!) dau vreun gol, se considera o mare echipe, urla ca au facut spectacol etc.
JUCATI FOTBAL!!!
Trebuie introdus de urgenta Habibou, avem nevoie de pressingul, fuleul si determinarea sa!
Orice ar fi sa nu-l bage pe Banel....sau Vali Badea
Dayro si Habibou ar trebui sa intre
Nu știu alții cum sunt, dar mie-mi place Neaga, parã sã revinã la forma aia care l-a fãcut atît de iubit. Cît despre tot tam-tam-ul cu Dayro, eu sunt convins ca e tinut pe banca pentru cã e indisciplinat tactic, sunt ferm convins. Iar Habib ar trebui bagat acum. ªi Dayro spre final. Însã e bine cã e Nicolițã pe bancã.
i-a trecut bolovanul pe la ureche lu Plesan care mai avea un pic si ajungea la centrul terenului iar dobitocul de la antena 1 vedea cocoloashe de hartie... Doamneeee, mare ti-i gradina...
Craiova, cum ma asteptam, fricos, crispat, fara experientza, ar fi insadmisibil sa nu castigam meciul asta... in aparare suntem regi, dar sa vedem de la mijloc in sus cum va fi... Lovin nu a jucat rau, dar in asemenea meci mi se pare ca doi inchizatori e cam mult...
@colaps
Nu ai ce sa le ceri celor de la voiculescu
am avut noroc!
tocmai era sa scriu ca nu-mi convine ca ne lasam adormiti de ritmul lent al oltenilor... totusi nu imi place, jucam ca si cum ne convine un egal... trebuie sa iutim si sa impunem noi jocul..
nu se poate ... intra Banel...
NUUUUUUUUUUUUUU!
Banel ![]()
s-a accidentat cineva de intre Banel?
Lacatus e tampit. Sper sa dea Nicolita golul victoriei si sa ma contrazica, dar slabe sanse
Noroc cu Zapata
Incredibil , intra si Baciu
In loc sa bage un jucator ofensiv in locul lui Lovin, il baga pe Baciu :sad2:
deci jucam la sigurantza, or fi stiind ei ceva ca clujul se incurca la mioveni?
imi place totusi poza aia a ta, fiara7 :smile:
mda
introducerea tiganului e o sfidare la adresa publicului stelist iar din momentul asta Lacatus si-a pierdut inca un admirator
p.s. intra Baciu!! am terminat si campionatul asta...RUSINE Lacatus ca iti faci ambitiile personale cu habib si Dayro in detrimentul echipe!!!
nu mai vrem legende vrem antrenor!!!!!
e perfect, jucam la 0-0. Locul 2 nu e o tragedie ![]()
Lacatus e o tentativa de antrenor, il baga pe Baciu si Nicolita cand noi avem nevoie de victorie?
Niciun jucator al nostru nu e in stare sa faca un dribiling, n-am mai vazut de nu stiu cand o patrundere in forta, accelerata, prin 1-2 uri pe mijlocul apararii adverse, in preajma careului de 16m...suntem o umbra de echipa, fara pic de sange in pul@, o echipa de pensionari imbuibati si colac peste pupaza "construim" atacul cu cei 2 "super" jucatori Ov. Petre si Lovin...