FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Craiova - Steaua 1-2

«123456»
yo_marius26.04.2008 14:33

Plesan :wall::wall:

 

Unde esti tu Dayro? :wall:

MALDINI_STEAUA26.04.2008 14:50

Craiova nu a avut nici un sut la poarta toata repriza...daca vom juca la fel in repr a 2 a vom castiga , sunt sigur ! Lupta Steaua

nemilosul26.04.2008 14:55

cam cate meciuri ii trebuiesc lui Lacatus sa se prinda ca pepe nu joaca nimic de meciuri bune(in prima repriza nu cred ca a atins de 2 ori mingea)

 

hai Lacatus cu habibu si Dayro....dar parca vad ca il baga pe Nicolita ca doar saracu e cu moralu` la pamant

sonic200526.04.2008 14:55

Mendoza e total pe dinafara, cred ca a fost prins de vreo 5 ori in offside numai in reriza asta. ar trebui sa il bage pe Dayro in locul lui dar tare ma tem ca tot Nicolita o sa intre in repriza a doua.

sa speram ca va iesi bine :steagcruce:

MoWeed26.04.2008 14:55

Prazarii astia sunt slabi rau de tot nu-s in stare sa lege mai mult de 2 pase. Totusi tre sa dam gol sa nu patim ca in meciul cu Timisoara, adica sa pierdem puncte cu o echipa mult mai slaba ca noi.

Fanii lor nu-s destul de civilizati ca sa inteleaga ca jucatorii din teren isi fac treaba, nu tre sa arunce cu bolovani in ei. In schimb marea majoritate au ochelari de soare.....tarani de oras!!!

MALDINI_STEAUA26.04.2008 14:59

Sper sa marcam , si sper sa intre Dayro .Haideti baieti , suntem mult mai buni ca ei !!! Lupta Steaua

axl26.04.2008 14:59

Cred ca vom inscrie, ca de obicei, in a doua repriza. Am o banuiala ca vom da cel putin doua goluri, desi, sincer sa fiu, nu m-ar deranja un 3-0 la masa verde. Unii au aruncat cu pietre, si cu pietre poti sparge capete.

LARI26.04.2008 15:00

Vere, ce m-am saturat de echipele astea care nu pot lega 3 pase consecutive in 45 de minute si la sfarsit afirma cu tarie ca Steaua nu le-a fost cu nimic superioara sau, daca (Doamne fereste!) dau vreun gol, se considera o mare echipe, urla ca au facut spectacol etc.

 

JUCATI FOTBAL!!!

 

Trebuie introdus de urgenta Habibou, avem nevoie de pressingul, fuleul si determinarea sa!

MoWeed26.04.2008 15:02

Orice ar fi sa nu-l bage pe Banel....sau Vali Badea

Dayro si Habibou ar trebui sa intre

Theo@Steaua26.04.2008 15:03

Nu știu alții cum sunt, dar mie-mi place Neaga, parã sã revinã la forma aia care l-a fãcut atît de iubit. Cît despre tot tam-tam-ul cu Dayro, eu sunt convins ca e tinut pe banca pentru cã e indisciplinat tactic, sunt ferm convins. Iar Habib ar trebui bagat acum. ªi Dayro spre final. Însã e bine cã e Nicolițã pe bancã.

colaps26.04.2008 15:04

i-a trecut bolovanul pe la ureche lu Plesan care mai avea un pic si ajungea la centrul terenului iar dobitocul de la antena 1 vedea cocoloashe de hartie... Doamneeee, mare ti-i gradina...

Craiova, cum ma asteptam, fricos, crispat, fara experientza, ar fi insadmisibil sa nu castigam meciul asta... in aparare suntem regi, dar sa vedem de la mijloc in sus cum va fi... Lovin nu a jucat rau, dar in asemenea meci mi se pare ca doi inchizatori e cam mult...

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:04

@colaps

 

Nu ai ce sa le ceri celor de la voiculescu

MoWeed26.04.2008 15:07

am avut noroc!

colaps26.04.2008 15:10

tocmai era sa scriu ca nu-mi convine ca ne lasam adormiti de ritmul lent al oltenilor... totusi nu imi place, jucam ca si cum ne convine un egal... trebuie sa iutim si sa impunem noi jocul..

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:12

nu se poate ... intra Banel...

MoWeed26.04.2008 15:12

NUUUUUUUUUUUUUU!

Banel :angry:

colaps26.04.2008 15:16

s-a accidentat cineva de intre Banel?

fiara726.04.2008 15:16

Lacatus e tampit. Sper sa dea Nicolita golul victoriei si sa ma contrazica, dar slabe sanse

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:18

Noroc cu Zapata

 

 

Incredibil , intra si Baciu

MoWeed26.04.2008 15:19

In loc sa bage un jucator ofensiv in locul lui Lovin, il baga pe Baciu :sad2:

colaps26.04.2008 15:20

deci jucam la sigurantza, or fi stiind ei ceva ca clujul se incurca la mioveni?

imi place totusi poza aia a ta, fiara7 :smile:

nemilosul26.04.2008 15:21

mda

introducerea tiganului e o sfidare la adresa publicului stelist iar din momentul asta Lacatus si-a pierdut inca un admirator

 

p.s. intra Baciu!! am terminat si campionatul asta...RUSINE Lacatus ca iti faci ambitiile personale cu habib si Dayro in detrimentul echipe!!!

 

nu mai vrem legende vrem antrenor!!!!!

fiara726.04.2008 15:21

e perfect, jucam la 0-0. Locul 2 nu e o tragedie :(

Matteo26.04.2008 15:21

Lacatus e o tentativa de antrenor, il baga pe Baciu si Nicolita cand noi avem nevoie de victorie?

zamainmenu26.04.2008 15:21

Niciun jucator al nostru nu e in stare sa faca un dribiling, n-am mai vazut de nu stiu cand o patrundere in forta, accelerata, prin 1-2 uri pe mijlocul apararii adverse, in preajma careului de 16m...suntem o umbra de echipa, fara pic de sange in pul@, o echipa de pensionari imbuibati si colac peste pupaza "construim" atacul cu cei 2 "super" jucatori Ov. Petre si Lovin...

«123456»