Sambata 26 aprilie, 17:00, Antena 1
Forza Steaua!
Sambata 26 aprilie, 17:00, Antena 1
Forza Steaua!
Sambata 26 aprilie, 17:00, Antena 1
Forza Steaua!
Trebuia sa scriu primul.Eram sigur ca vei deschide acest topic.In cazul acesta vom bate .Am eu o superstitie .Scriu imediat dupa @forever si bate Steaua! ![]()
Lasand gluma la o parte,Steaua, indiferent de victoria lui CFR de maine(cu siguranta va bate pe Vaslui) tot pe primul loc va fi.Si acolo va ramane!Acum trebuie sa sustinem echipa,indiferent de banalei,pepei ,tantalai...Aceasta este echipa noastra,indiferent de rezultat.!
FORZA Steaua!!!
la Craiova batem musai!
Trebuie sa batem altfel ne luam adio de la locul 1 deoarece ne asteapta un meci greu cel cu Dinamo ![]()
cel mai greu meci. ambitia oltenilor e mare, iar la noi mi-e teama sa nu se instaleze lehamitea. lehamitea de-a vedea cum ne dam singuri peste picioare, titularizandu-l din nou pe Banel ...
O furam de nu ne vedem si ne linistim.
O furam de nu ne vedem si ne linistim.
Salut Virgil.
Macar in Sambata Mare sa nu pacatuim! Eu sper sa pacatuiasca oltenii si sa(-o) fure ei! :wink:
vlad75
Vorbele sunt vorbe. Ele pot reflecta ceea ce intr-adevar simti sau pot minti. Faceam si eu haz de necazul pe care ni l-a pricinuit Poli. Al naibii Iancu. Ce ne mai lauda. Ce se mai lamenta ca nu au sanse pentru ca arbitreaza Coltescu. Am stiu ca e vrajeala. De altfel am si scris intr-un post anterior. La Craiova sper sa castigam. Nu stiu de ce, dar parca numai atunci cand suntem sub presiune reusim victoria. In seara asta baietii nostri nu au fost suficient motivati. In mod sigur Becali a primit o palma de la Cel de sus. Pentru ca prea ii ia numele in desert. Ce e mai nasol, e ca am luat-o si noi.
meci greu, mai ales daca mai joaca Banel si Badea....
@virgil eu am luat sigur palma =))
am pacatuit in ziua de Florii ![]()
dar asta e , trebuie sa ne revenim si sa batem totul pana la capat ![]()
Forzza Steaua!
prazarii sunt in forma , i-au batut pe Poli la ei acasa , sunt si motivati serios ... ce sa mai ... ne asteapta un meci greu , poate cel mai greu din cele 3 ramase si daca ne gandim ca CFR-ul are ultimile 4 partide ca si castigate ... baietii trebuie sa faca totul pentru a castiga acest meci ...
daca iar il tine pe Dayro pe banca si-l baga pe omu cu picior de lemn Banel n-avem nici o sansa.
salut..a jucat bn Steaua cu Poli Timisoara..multe faze..dar a iesit egal..![]()
dao incolo de treaba...Nicolita nici nu stie sa suteze bai frate..park ar suta intr-un balon ...
si din cornere suteaza pe jos ..nu stiu ce s-a intamplat cu el :-??
inainte nu era chiar asa...ar trebui crek sa ii bage pe mendosa ,pepe moreno,Dayro moreno..
si sa il lase pe Nicolita pe tusa mai bn..ce o fi o fi ![]()
STELIST PANA LA MOARTE! ![]()
![]()
![]()
ce-aveti mai oameni buni? ati inceput ca oierul cu Dumnezeu si alte alea? ce ati patit,v-ati imbolnavit si voi? acum daca avem un semiesec dam vina pe divinitate? hai ca ati luat-o razna rau de tot.....lasati-l pe Dumnezeu departe de fotbal....cumva la penaly-uri tineti degetele incrucisate? asta e fotbal nu poker sau septica sa te rogi sa-ti pice ceva bun...daca vom fi campioni vom fi pentru ca jucam fotbal si dam goluri nu pentru ca Dumnezeu ne baga mingea in poarta adversarilor sau o scoate din a lui Zapata....."Duamne ce uameni" ![]()
![]()
Dupa meciul de aseara ... ori facem egal ori ne bat oltenii... ca sa se trezeasca unii jucatori..si antrenorul care pune titulari pe cei mai slabi jucatori
NU sh dc dar nu mai sunt sigur de castigarea titluluii doar sa piarda CFR ul vreo 2 meciuri la rand..
forzateaua ![]()
Trebuia sa scriu primul.Eram sigur ca vei deschide acest topic.In cazul acesta vom bate .Am eu o superstitie .Scriu imediat dupa @forever si bate Steaua!Lasand gluma la o parte,Steaua, indiferent de victoria lui CFR de maine(cu siguranta va bate pe Vaslui) tot pe primul loc va fi.Si acolo va ramane!Acum trebuie sa sustinem echipa,indiferent de banalei,pepei ,tantalai...Aceasta este echipa noastra,indiferent de rezultat.!
FORZA Steaua!!!
Sunt alaturi de baetzi...si la bine si la RAU..Trebuie forta de a trece prin perioada asta cu Poli si sa mergem inainte...3 meciuri grele dar mai greu o facem daca jucam cu presiune!!!
Gata !!!!Baietzi jucati fara frica...SUNTETZI CAMPIONI..Nu uitatzi asta!!! FORZZZA Steaua!!! ![]()
ce-aveti mai oameni buni? ati inceput ca oierul cu Dumnezeu si alte alea? ce ati patit,v-ati imbolnavit si voi? acum daca avem un semiesec dam vina pe divinitate? hai ca ati luat-o razna rau de tot.....lasati-l pe Dumnezeu departe de fotbal....cumva la penaly-uri tineti degetele incrucisate? asta e fotbal nu poker sau septica sa te rogi sa-ti pice ceva bun...daca vom fi campioni vom fi pentru ca jucam fotbal si dam goluri nu pentru ca Dumnezeu ne baga mingea in poarta adversarilor sau o scoate din a lui Zapata....."Duamne ce uameni"![]()
A fost doar o metafora ca. Cum poti sa crezi ca punem in legatura cu divinitatea cele 10 victorii ale Stelei? Citeste mai atent si judeca mai profund inainte de a lansa concluzii.
in meciul cu "U" Craiova daca mititelu este un om de onoare si nu vrea sa ia ungurii campionatul si va baga echipa a2-a cum a zis vom castiga la Dinamo vom bate fiindca este harmalaie mare iar cu gloria buzau mie cel mai frica:))
care merge in deplasare?![]()
![]()
vedeti voi declaratii à la Becali cum nu il lasa Dumnezeu pe el acuma in saptamana pastilor!!!!!
va mai amintiti acest episod din sezonul trecut, in meciul cu cainii vagabonzi????
cred ca stiti cum sa sfârsit meciul !!!!!!!!!
iar cu gloria buzau mie cel mai frica:))
razi tu razi, dar nu uita ca si in tur eram siguri ca-i batem. eu sper sa avem varianta egalului in ultima etapa!
daca o sa fie acelasi 11 e clar....maxim un egal...ar trebui macar in partida asta sa il lase pe Dayro sa joace 90 de minute sa ii vada adevarata valoare...macar daca s-ar uita Laca la nishte filmuletze cu el...in fine FORZA Steaua!!:X:X:
fular-campionii
Lacatus treb sa faca modificari fata de meciul de aseara...treb sa-i dea o sansa lui habbibou si sa-l bage titular sambata. chiar nu inteleg...Lacatus chiar nu vede ca Nicolita nu mai e la forma de dinainte?
Deplasari la Craiova si in groapa de gunoi a Bucurestiului...eu zic ca e aproape imposibil s facem 6 p din meciurile astea!Si 4 e greu...la cum jucam!
Asa este, e aproape imposibil sa obtii 6 puncte din meciurile cu prazarii si cu javrele.Nu inteleg cum Laca mai poate sa-i foloseasca pe Badea si pe Nicolita, pentru ca nu trebuie sa stii nu stiu ce fotbal ca sa iti dai seama cand un jucator nu joaca.Nu am nimic cu ei, si nu am uitat ca au facut lucruri bune la Steaua, dar cu asa jucatori nu poti sa faci performanta,sa vezi ca nu face o preluare buna,o pasa buna, nimic, doar fugim si ne invartim de ici de colo.Si Laca poate face mai multe, sunt sigur de asta,dar nu stiu care e problema acolo,e influentat....nu stiu...