FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Craiova - Steaua 1-2

«1236»
forever_STEAUA22.04.2008 19:38

Sambata 26 aprilie, 17:00, Antena 1

 

Forza Steaua!

vlad7522.04.2008 19:53
Sambata 26 aprilie, 17:00, Antena 1

 

Forza Steaua!

Trebuia sa scriu primul.Eram sigur ca vei deschide acest topic.In cazul acesta vom bate .Am eu o superstitie .Scriu imediat dupa @forever si bate Steaua! :happy:

Lasand gluma la o parte,Steaua, indiferent de victoria lui CFR de maine(cu siguranta va bate pe Vaslui) tot pe primul loc va fi.Si acolo va ramane!Acum trebuie sa sustinem echipa,indiferent de banalei,pepei ,tantalai...Aceasta este echipa noastra,indiferent de rezultat.!

FORZA Steaua!!!

dangeor22.04.2008 19:57

la Craiova batem musai!

steaua4ever2all22.04.2008 20:01

Trebuie sa batem altfel ne luam adio de la locul 1 deoarece ne asteapta un meci greu cel cu Dinamo forzateaua

mountytoma22.04.2008 20:11

cel mai greu meci. ambitia oltenilor e mare, iar la noi mi-e teama sa nu se instaleze lehamitea. lehamitea de-a vedea cum ne dam singuri peste picioare, titularizandu-l din nou pe Banel ...

Virgil22.04.2008 20:18

O furam de nu ne vedem si ne linistim.

vlad7522.04.2008 20:32
O furam de nu ne vedem si ne linistim.

Salut Virgil.

Macar in Sambata Mare sa nu pacatuim! Eu sper sa pacatuiasca oltenii si sa(-o) fure ei! :wink:

Virgil22.04.2008 20:42

vlad75

 

Vorbele sunt vorbe. Ele pot reflecta ceea ce intr-adevar simti sau pot minti. Faceam si eu haz de necazul pe care ni l-a pricinuit Poli. Al naibii Iancu. Ce ne mai lauda. Ce se mai lamenta ca nu au sanse pentru ca arbitreaza Coltescu. Am stiu ca e vrajeala. De altfel am si scris intr-un post anterior. La Craiova sper sa castigam. Nu stiu de ce, dar parca numai atunci cand suntem sub presiune reusim victoria. In seara asta baietii nostri nu au fost suficient motivati. In mod sigur Becali a primit o palma de la Cel de sus. Pentru ca prea ii ia numele in desert. Ce e mai nasol, e ca am luat-o si noi.

MoWeed22.04.2008 20:47

meci greu, mai ales daca mai joaca Banel si Badea....

metzzz22.04.2008 22:20

@virgil eu am luat sigur palma =))

am pacatuit in ziua de Florii :|

dar asta e , trebuie sa ne revenim si sa batem totul pana la capat :)

Forzza Steaua!

Stryker22.04.2008 22:53

prazarii sunt in forma , i-au batut pe Poli la ei acasa , sunt si motivati serios ... ce sa mai ... ne asteapta un meci greu , poate cel mai greu din cele 3 ramase si daca ne gandim ca CFR-ul are ultimile 4 partide ca si castigate ... baietii trebuie sa faca totul pentru a castiga acest meci ...

Matteo22.04.2008 23:01

daca iar il tine pe Dayro pe banca si-l baga pe omu cu picior de lemn Banel n-avem nici o sansa.

Stelistul^A23.04.2008 05:38

salut..a jucat bn Steaua cu Poli Timisoara..multe faze..dar a iesit egal..:(

dao incolo de treaba...Nicolita nici nu stie sa suteze bai frate..park ar suta intr-un balon ...

si din cornere suteaza pe jos ..nu stiu ce s-a intamplat cu el :-??

inainte nu era chiar asa...ar trebui crek sa ii bage pe mendosa ,pepe moreno,Dayro moreno..

si sa il lase pe Nicolita pe tusa mai bn..ce o fi o fi :)

STELIST PANA LA MOARTE! forzateaua

fular-campionii:steagcruce:

k-steaua23.04.2008 06:48

ce-aveti mai oameni buni? ati inceput ca oierul cu Dumnezeu si alte alea? ce ati patit,v-ati imbolnavit si voi? acum daca avem un semiesec dam vina pe divinitate? hai ca ati luat-o razna rau de tot.....lasati-l pe Dumnezeu departe de fotbal....cumva la penaly-uri tineti degetele incrucisate? asta e fotbal nu poker sau septica sa te rogi sa-ti pice ceva bun...daca vom fi campioni vom fi pentru ca jucam fotbal si dam goluri nu pentru ca Dumnezeu ne baga mingea in poarta adversarilor sau o scoate din a lui Zapata....."Duamne ce uameni" :worthy:fular-campionii

bubylycy23.04.2008 07:49

Dupa meciul de aseara ... ori facem egal ori ne bat oltenii... ca sa se trezeasca unii jucatori..si antrenorul care pune titulari pe cei mai slabi jucatori

NU sh dc dar nu mai sunt sigur de castigarea titluluii doar sa piarda CFR ul vreo 2 meciuri la rand..

forzateaua forzateaua forzateaua

Levente8223.04.2008 08:25
Trebuia sa scriu primul.Eram sigur ca vei deschide acest topic.In cazul acesta vom bate .Am eu o superstitie .Scriu imediat dupa @forever si bate Steaua! :happy:

Lasand gluma la o parte,Steaua, indiferent de victoria lui CFR de maine(cu siguranta va bate pe Vaslui) tot pe primul loc va fi.Si acolo va ramane!Acum trebuie sa sustinem echipa,indiferent de banalei,pepei ,tantalai...Aceasta este echipa noastra,indiferent de rezultat.!

FORZA Steaua!!!

 

 

Sunt alaturi de baetzi...si la bine si la RAU..Trebuie forta de a trece prin perioada asta cu Poli si sa mergem inainte...3 meciuri grele dar mai greu o facem daca jucam cu presiune!!!

Gata !!!!Baietzi jucati fara frica...SUNTETZI CAMPIONI..Nu uitatzi asta!!! FORZZZA Steaua!!! fular-campionii

Virgil23.04.2008 08:41
ce-aveti mai oameni buni? ati inceput ca oierul cu Dumnezeu si alte alea? ce ati patit,v-ati imbolnavit si voi? acum daca avem un semiesec dam vina pe divinitate? hai ca ati luat-o razna rau de tot.....lasati-l pe Dumnezeu departe de fotbal....cumva la penaly-uri tineti degetele incrucisate? asta e fotbal nu poker sau septica sa te rogi sa-ti pice ceva bun...daca vom fi campioni vom fi pentru ca jucam fotbal si dam goluri nu pentru ca Dumnezeu ne baga mingea in poarta adversarilor sau o scoate din a lui Zapata....."Duamne ce uameni" :worthy:fular-campionii

 

A fost doar o metafora ca. Cum poti sa crezi ca punem in legatura cu divinitatea cele 10 victorii ale Stelei? Citeste mai atent si judeca mai profund inainte de a lansa concluzii.

.Ax3L.23.04.2008 09:06

in meciul cu "U" Craiova daca mititelu este un om de onoare si nu vrea sa ia ungurii campionatul si va baga echipa a2-a cum a zis vom castiga la Dinamo vom bate fiindca este harmalaie mare iar cu gloria buzau mie cel mai frica:))

s0rins_9223.04.2008 09:27

care merge in deplasare?:D:thumbsup:

dr.adrian923.04.2008 11:04

vedeti voi declaratii à la Becali cum nu il lasa Dumnezeu pe el acuma in saptamana pastilor!!!!!

va mai amintiti acest episod din sezonul trecut, in meciul cu cainii vagabonzi????

cred ca stiti cum sa sfârsit meciul !!!!!!!!!

mountytoma23.04.2008 13:38
iar cu gloria buzau mie cel mai frica:))

 

razi tu razi, dar nu uita ca si in tur eram siguri ca-i batem. eu sper sa avem varianta egalului in ultima etapa!

sCrEeN^23.04.2008 14:26

daca o sa fie acelasi 11 e clar....maxim un egal...ar trebui macar in partida asta sa il lase pe Dayro sa joace 90 de minute sa ii vada adevarata valoare...macar daca s-ar uita Laca la nishte filmuletze cu el...in fine FORZA Steaua!!:X:X: fular-campionii fular-campionii

helena_steaua23.04.2008 14:59

Lacatus treb sa faca modificari fata de meciul de aseara...treb sa-i dea o sansa lui habbibou si sa-l bage titular sambata. chiar nu inteleg...Lacatus chiar nu vede ca Nicolita nu mai e la forma de dinainte?

DelPiero1023.04.2008 15:09

Deplasari la Craiova si in groapa de gunoi a Bucurestiului...eu zic ca e aproape imposibil s facem 6 p din meciurile astea!Si 4 e greu...la cum jucam!

bossy23.04.2008 15:36

Asa este, e aproape imposibil sa obtii 6 puncte din meciurile cu prazarii si cu javrele.Nu inteleg cum Laca mai poate sa-i foloseasca pe Badea si pe Nicolita, pentru ca nu trebuie sa stii nu stiu ce fotbal ca sa iti dai seama cand un jucator nu joaca.Nu am nimic cu ei, si nu am uitat ca au facut lucruri bune la Steaua, dar cu asa jucatori nu poti sa faci performanta,sa vezi ca nu face o preluare buna,o pasa buna, nimic, doar fugim si ne invartim de ici de colo.Si Laca poate face mai multe, sunt sigur de asta,dar nu stiu care e problema acolo,e influentat....nu stiu...

«1236»